Skocz do zawartości
Mati43

LMC LUXUS 490K i GV 1.9ddis

Rekomendowane odpowiedzi

0Lukasz0
6 godzin temu, Mati43 napisał:

O tym mówiłem... ale lepiej filozofować. No nic takie nasze  życie. Wszystko po to by się kula nie odkręciła.

Haha, widzę że koledzy nie odpuszcza żadnego tematu, a i znawcy marki Jeep :D

Mati jak masz klin bądź stożek to będzie ok , trzymaj się zaleceń haka, a wdawać się w pyskówki tu ,bez sensu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bw81
9 godzin temu, Mati43 napisał:

Tak jak BW powiedział:) 

Mati43, ja się odniosłem do konkretnego forumowicza bo odebrałem jego wypowiedź jako wytyk m.in do mnie.

Po pierwsze szanuję wszystkich forumowiczów i tego oczekuję wobec siebie, a po drugie bardzo cenię sobie rady stałych bywalców m.in. Cezar, Commander, Maarec, Jacekzoo bo mają zdecydowanie większe doświadczenie ode mnie. Każdy z nas może się pomylić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
0Lukasz0
Teraz, bw81 napisał:

Mati43, ja się odniosłem do konkretnego forumowicza bo odebrałem jego wypowiedź jako wytyk m.in do mnie.

Po pierwsze szanuję wszystkich forumowiczów i tego oczekuję wobec siebie, a po drugie bardzo cenię sobie rady stałych bywalców m.in. Cezar, Commander, Maarec, Jacekzoo bo mają zdecydowanie większe doświadczenie ode mnie. Każdy z nas może się pomylić.

oni również ,

dzielić się wiedza a wymądrzać to dwie rożne sprawy ,  napisał że ma kule przykręcaną zabezpieczona klinem pod właśnie takie systemy stabilizujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi