Skocz do zawartości

Zlot uczestników forum


Wiadomość dodana przez Piotrek

 

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy co robimy z tematem Zlotów Forumowych?

Pytanie czy są chętni na organizację i na to żeby się spotkać? Czy zostawiamy to wszystko w rękach, mniejszych grup i bawimy się w bardziej lokalne spotkania. Ten rok jest trochę niefortunny dla zlotu. Długa majówka daje możliwość dalszych wyjazdów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, ale jako uczestnik. To prawda, że majówka to idealny okres na dalszy wyjazd, ale nie wszyscy mają pomysł gdzie :) np. ja :)  

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny, żeby podjąć się zorganizowania tej jakże pięknej imprezy :) :) wpisuję się w ciemno :) 

Ewentualnie znajdźmy jakiś przytulny kamping nad jeziorem i poprostu bez żadnej organizacji się spotkajmy na ploty i browar :) :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2019 o 19:06, DanielBeyerland napisał:

Ja jestem za, ale jako uczestnik. To prawda, że majówka to idealny okres na dalszy wyjazd, ale nie wszyscy mają pomysł gdzie :) np. ja :)  

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny, żeby podjąć się zorganizowania tej jakże pięknej imprezy :) :) wpisuję się w ciemno :) 

Ewentualnie znajdźmy jakiś przytulny kamping nad jeziorem i poprostu bez żadnej organizacji się spotkajmy na ploty i browar :) :biwak:

Ostatni akapit już brzmi jak deklaracja  od organizatora. A początek postu to: "jestem za, a nawet przeciw"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ed napisał:

Ostatni akapit już brzmi jak deklaracja  od organizatora. A początek postu to: "jestem za, a nawet przeciw"

Ja bym się chętnie podjął tego tematu, ale jak pewnie u większości - praca, dzieci itp i boję się, że nie podołam.

Ale jeśli już ktoś się za to weźmie i będzie potrzebował pomocy to na pomoc może liczyć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wpisy i wyciągnięte wnioski z ostatniej rozmowy na identyczny temat

XXIV Zlot - miejsce

Rozważyłbym czy będzie dla kogo podjąć to wyzwanie. Ostatnio się okazało że nie było zainteresowanych w/w tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to wyzwanie? Bierze sie skrzynkę "napojów", jedzonko, ustawia przyczepy/kampery w kółko i jest "zebranie"? Może być "zlot". Robi się termin, kto przyjedzie to dobrze, kto nie to nie i już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DanielBeyerland napisał:

Ja bym się chętnie podjął tego tematu, ale jak pewnie u większości - praca, dzieci itp i boję się, że nie podołam.

Ale jeśli już ktoś się za to weźmie i będzie potrzebował pomocy to na pomoc może liczyć :)

 

Organizuj to nie jest takie trudne ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ten temat świeci pustkami, więc niczego dobrego to nie zapowiada.

Ale jednak napiszę co myślę.

W 2018 trzy duże imprezy odbyły się U Sikory. Zarówno właściciele, jak i "Ekipa Niedźwiady" zrobili kupę fajnej roboty. Byłem na wszystkich i było super. 

Więc może, jeśli nie ma propozycji Zlotu w nowym miejscu, to róbmy cykliczne spotkania majowe w Niedźwiadach. Większość z nas lubi odkrywać nowe miejsca, ale jeśli można przybyć do starego sprawdzonego i z gwarantowaną jakością to czemu nie. Ponadto, nie ma wielu miejsc gdzie w maju można się w jeziorze wykąpać :)

Oczywiście nie mam pojęcia co na to ludzie z "Ekipy", nie wiem co na to Państwo Sikorowie. Pałam nadzieją że pomysł im się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak że i ja napiszę co myślę. :kawa:

W Pl jest dużo pięknych i fajnych miejscówek.Wartych grzechu. :thank:

Wszystko było by ?  te miejscówki nie zapewnią wszystkim  wygód , na poziomie Bristolu.

I mamy jak widać, braki w tych co im się jeszcze chciało. :hej:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Cathay napisał:

Nawet ten temat świeci pustkami, więc niczego dobrego to nie zapowiada.

Ale jednak napiszę co myślę.

W 2018 trzy duże imprezy odbyły się U Sikory. Zarówno właściciele, jak i "Ekipa Niedźwiady" zrobili kupę fajnej roboty. Byłem na wszystkich i było super. 

Więc może, jeśli nie ma propozycji Zlotu w nowym miejscu, to róbmy cykliczne spotkania majowe w Niedźwiadach. Większość z nas lubi odkrywać nowe miejsca, ale jeśli można przybyć do starego sprawdzonego i z gwarantowaną jakością to czemu nie. Ponadto, nie ma wielu miejsc gdzie w maju można się w jeziorze wykąpać :)

Oczywiście nie mam pojęcia co na to ludzie z "Ekipy", nie wiem co na to Państwo Sikorowie. Pałam nadzieją że pomysł im się spodoba.

Potwierdzam, świetne miejsce na imprezę. Załóg się trochę zmieści, miejsce na potańcówkę jest. Bardzo nam się podobało tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wstępnie chciałem tylko poinformować, że w Niedźwiadach Małych  na Polu u Sikory jest już zaplanowana impreza pod hasłem " Wielka Majówka u Sikory" .  W tym tygodniu pojawi się temat  w dziale "spotkania i imprezy". Pomimo że w nazwie nie ma " zlot ogólnopolski" , przyjechać może każdy z najdalszego zakątka :) . Gdyby ktoś jednak chciał zorganizować w tym miejscu XXIV Zlot Karawaningowy, podejmie się pełnej organizacji, nie widzę problemu i ustąpimy na rzecz zlotu , z właścicielami pola zawsze się można dogadać.

Edytowane przez irkoski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiły się osoby które chcą zorganizować Zlot. Dogadują jeszcze szczegóły z właścicielem obiektu. Jak temat z właścicielem będzie dogadany to pójdzie informacja na forum :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.