Skocz do zawartości

III Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem - Imielin 29.03-31.03.2019 r


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Kajetan napisał:

Tak myślę, że w niedzielę przed południem, bo w sobotę to różnie może być, po piątkowym wieczorze, ale to kwestia do dogadania na miejscu :klotnia:

 

Bardzo dobry termin, choć po sobotnim wieczorze... ;)
Będę pytać i szukać przewodników wycieczkowych, a jak nie znajdę to ruszymy w las :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iwona Team napisał:

Bardzo dobry termin, choć po sobotnim wieczorze... ;)
Będę pytać i szukać przewodników wycieczkowych, a jak nie znajdę to ruszymy w las :D

Umówimy się konkretnie pod barem ?i nie będzie się trzeba szukać ?

6 godzin temu, ciampel napisał:

Poproszę kurczak; sobota 12.00  ryba; niedziela  13.00  :jesc:

A czy Ty wstaniesz w sobotę tak wcześnie hahaha? albo prosto z namiotu ? bo tance pewnie będą długo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, mam do Was ogromną prośbę jeżeli chodzi o zamawianie potraw na konkretną godzinę, proszę aby to podawać zaraz po przyjeździe
szefowej na polu, ja nie wiem dokładnie o której będą przygotowywane te potrawy i w jakich godzinach będą wydawane, tych którzy się już zapisali
postaram się jutro podać szefowej, ale było by tak lepiej bo ona poda Wam od razu czy w danej godzinie już ktoś jest, ale najważniejsze oni znają lepiej
jakie mają możliwości w wydawaniu potraw.

Bardzo dziękuje za wyrozumiałość i pomoc :blagac:

A i jeszcze jedno na listach są osoby które nie mogą przyjechać, tak samo jak na liście z jedzeniem w ich miejsce można się zapisać
załogi takie są wykreślone na czerwono.

5 minut temu, Pocahontas napisał:

Proszę o dopisanie do listy zlotowej Pocahontas +krystian186. Widzimy się na miejscu ? Było by miło jakby jakaś naklejka duża się dla nas ostała, ale wiem, że już późno trochę. 

Jesteście na pozycji 43, a naklejka na pewno jakaś zostanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Puchaty napisał:

A czy Ty wstaniesz w sobotę tak wcześnie hahaha? albo prosto z namiotu ? bo tance pewnie będą długo

Wcześniej zacznę to wcześnie skończę :pub: 

Myślę że dam radę ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, flipperek napisał:

Witamy, chcieliśmy się przywitać ( ja, moja żonka i pieseł ) i "zapisać" na 3 wiosenne spotkanie Imielin 29.03-31.03 2019. Przyczepa samochód i my.  Tomek, Ewela, pieseł zostanie w domu....chyba.

Zapraszam wszystkich nawet pieseła  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Cezarr napisał:

Oczywiście na dzień dzisiejszy i do końca tego dnia zapisuje kto i kiedy chce jedzonko zachowując kolejność wpisów
jako że jutro jadę już na pole nie będę miał takiej możliwości bo dzisiaj wydrukuję listę. ?

Cezarze skoro do końca dzisiejszego dnia rejestrujesz listę godzinowa na kurczaki i rybki to poproszę:

sobota - kurczak 14:00

niedziela - kurczak, rybki 14:00

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

jeśli nie za późno, to proszę dopisać nas do listy uczestników spotkania Imielin 29-31.3.19 Agata i Mirek z Czechowic, kombi + przyczepka. Chętnie też skosztujemy kurczaka i ryby.

Z tego co się doczytałem to należności regulujemy na miejscu po przyjeździe? 

pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.