Skocz do zawartości

III Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem - Imielin 29.03-31.03.2019 r


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jarobaro napisał:

A ja dziś testuje ogrzewanie, lodówkę i ogólnie sprzęty. Jak narazie wszystko hula a lodówka odpaliła od strzała tak samo jak piecyk. Bojlera jeszcze nie zalewam woda bo trochę boję się przymrozkow więc może uda się dotrzeć 

Trzeba jeździć cały rok, to oszczędził byś sobie czas na testowanie, tylko na bieżąco byś wiedział, że wszystko gra ;)

 

Doczytałam właśnie, że praca skutecznie Ci uniemożliwia jakiekolwiek wyjazdy ?‍♀️

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iwona Team napisał:

A jakiś ramowy plan tego zlotu jest? Będę pierwszy raz w tym miejscu i fajnie byłoby wiedzieć czego się spodziewać :))

I kiedy wycieczka rowerowa. Też chętnie się z synem wybiorę.

brak planu!!

Taka zasada ???

wszystko na spontanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wersowa napisał:

Trzeba jeździć cały rok, to oszczędził byś sobie czas na testowanie, tylko na bieżąco byś wiedział, że wszystko gra ;)

 

Doczytałam właśnie, że praca skutecznie Ci uniemożliwia jakiekolwiek wyjazdy ?‍♀️

Kuzwa taka branża co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak, padł fajny temat aby w któryś dzień np. sobota przy użyciu projektora zrobić pokaz z naszych wypraw jak wakacje
czy inne wyjazdy. Mogą być zdjęcia lub filmy, spotkanie takie możemy potraktować jako zachętę wyjazdu w miejsca w których jeszcze nie byliśmy :yay:
Tak więc serdecznie zapraszam wszystkich którzy mają takie pamiątki z wakacji czy innych wyjazdów i chcieli by się tym podzielić  ?

 

Druga sprawa to taka aby w miarę możliwości podawać godziny odbioru jedzenia, czyli ryki i kurczaki.
Pamiętajcie że piec do kurczaków może pomieścić tylko 12 sztuk, tak więc kto pierwszy ten lepszy :winner:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BernadettaJerzy napisał:

Janusz, z takim maratończykiem jak Ty to trzeba by było zrobić tzw pętlę. Mam już w głowie pewien zarys trasy. Docelowo będą to Stawy Brzeszczańskie /rezerwat / postaram się ażeby trasa przebiegała bocznymi drogami choć nie unikniemy dróg ogólno dostępnych dla ruchu.

Mówiłem, że nie 50 km..... tylko dookoła jeziora..... 

58 minut temu, darek126N napisał:

niestety z powodów zdrowotnych nie dam rady dojechać na spotkanie w Imielinie. Do zobaczenia następnym razem :)

:'(:'(

6 minut temu, Cezarr napisał:

 ryki i kurczaki.

Taaa, ryki to na pewno będą :pub::piwo:   :P

4 godziny temu, Iwona Team napisał:

I kiedy wycieczka rowerowa. Też chętnie się z synem wybiorę.

Tak myślę, że w niedzielę przed południem, bo w sobotę to różnie może być, po piątkowym wieczorze, ale to kwestia do dogadania na miejscu :klotnia:

5 godzin temu, jarobaro napisał:

I sprawa się rypła nas nie będzie napewno. Żesz kur... maść 

A ja tam jestem dobrej myśli. Jaro lubi trzymać w napięciu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze znalazłem na handel

Stopień i grill waluzkowy

 

 

20190326_171311.jpg

20190326_171316.jpg

20190326_173430.jpg

20190326_172546.jpg

Oraz leżak plażowy z kółkami i stołki turystyczne...Ale to już się nie zabierze...

Z dobrych wieści, serducho zagadalo w Osiołku...chociaż jeszcze klika części brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Cezarr napisał:

Druga sprawa to taka aby w miarę możliwości podawać godziny odbioru jedzenia, czyli ryki i kurczaki.

No to ja pierwszy :)  Mam zamówione 2 kurczaki na sobote i niedzielę -

  Co do tego niedzielnego obiadku - czy mogę przerzucić kuraka z niedzieli na piątek /??  ;) jeśli tak to chętnie odebrałbym go w piątek ok 12.  

A drugiego w sobotę ok 16-17  bo planujemy z ferajną wyskoczyć do Wieliczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Misio napisał:

A ja jeszcze znalazłem na handel

Stopień i grill waluzkowy

 

 

20190326_171311.jpg

20190326_171316.jpg

20190326_173430.jpg

20190326_172546.jpg

Oraz leżak plażowy z kółkami i stołki turystyczne...Ale to już się nie zabierze...

Z dobrych wieści, serducho zagadalo w Osiołku...chociaż jeszcze klika części brakuje...

Taką klapkę na gniazdo wodne jak byś miał,to chętnie przygarnę,bo mi po zimie strzeliła.

Może ktoś z koleżanek lub kolegów jest w posiadaniu a mu nie jest potrzeba i zalega to chętnie bym odkupił.

IMG_20190319_171342.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.