Skocz do zawartości

III Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem - Imielin 29.03-31.03.2019 r


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś byłby chętny na wycieczkę rowerową?  Nie żadne tam 50 km ale np. tak dookoła jeziora. Albo coś tam jeszcze ale bez przesady 
Hejka. My rowery bierzemy i jakaś wycieczkę planujemy. Tylko w naszym przypadku to wycieczka z dziećmi....
Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Chyba rowery wodne
Może przystań będzie otwarta, ostatnio dało się wypożyczać rowerki wodne. 
Jeśli pisząc przystań masz na myśli Klub żeglarski Opty to niestety w ten weekend wszystko jeszcze stało na lądzie i dopiero pomału budzą się do sezonu, więc szansa że cis ruszy jest niewielka

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Matheus napisał:

Hmm. Moze wezmę rowery.

O której planujesz wyjazd?

Na rowery czy do Imielina ?:D

Do Imielina mam nadzieję, że nie później niż o 17.00. Tak, żeby dojechać przed zmrokiem

 

5 minut temu, uwex napisał:

Hejka. My rowery bierzemy i jakaś wycieczkę planujemy. Tylko w naszym przypadku to wycieczka z dziećmi....

W naszym przypadku, to też raczej z młodym, choć dla naszego, 20 czy 30 km jest bez problemu do zrobienia  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kajetan napisał:

Na rowery czy do Imielina ?:D

Do Imielina mam nadzieję, że nie później niż o 17.00. Tak, żeby dojechać przed zmrokiem 

Raczej, że do imielina.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cezarr napisał:

Gdzie Ty jeździłeś że są takie przeszkody ?

Pojechaliśmy prosto nad zalew i w lewo przez las. Może w prawo jest lepiej  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BUMERANG napisał:

Pojechaliśmy prosto nad zalew i w lewo przez las. Może w prawo jest lepiej  :) 

Wg mapy, w lewo przez las, jest droga.... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kajetan napisał:

Czy ktoś byłby chętny na wycieczkę rowerową? ?‍♂️ Nie żadne tam 50 km ale np. tak dookoła jeziora. Albo coś tam jeszcze ale bez przesady ?

Hejka. Oczywiście że tak, już to jezioro kiedyś objechalismy więc znamy teren :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Januszsi napisał:

No to może w kilka rowerów coś zmontujemy

Janusz, z takim maratończykiem jak Ty to trzeba by było zrobić tzw pętlę. Mam już w głowie pewien zarys trasy. Docelowo będą to Stawy Brzeszczańskie /rezerwat / postaram się ażeby trasa przebiegała bocznymi drogami choć nie unikniemy dróg ogólno dostępnych dla ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszowi do roweru dowiążcie koło zapasowe od przyczepy na linie...to może uda Wam się z nim pojechać ?

My będziemy jeszcze bez rowerów - a Osiołek jeszcze nie wrócił od mechanika ? czekam między innymi na obudowę filtra i rurę ssącą (niestety "już idzie od 3 sprzedawcy")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś testuje ogrzewanie, lodówkę i ogólnie sprzęty. Jak narazie wszystko hula a lodówka odpaliła od strzała tak samo jak piecyk. Bojlera jeszcze nie zalewam woda bo trochę boję się przymrozkow więc może uda się dotrzeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.