Skocz do zawartości

Mad Games - potrzebna opinia


AgnesA

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Olimak napisał:

Dla mnie ta przyczepa wygląda  przyzwoicie. Układ bardzo funkcjonalny, każdy i tak sprząta po swojemu. 

Sorry ale albo nie masz jeszcze przyczepy albo jesteś przyjacielem komisu pisząc że ona wygląda przyzwoicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacekzoo napisał:

Kto tu kogoś obraził? ?

No ktoś śmiał źle o przyczepie z komisu napisać! Toż to obraza handlarza! Ciekawe tylko czemu @Olimak tak staje w obronie i broni tej przyczepy? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Olimak napisał:

Ja jestem zadowolonym klientem, moja przyczepka stoi w Chałupach  i dobrze się ma. 

I proszę mnie nie obrażać.

Ja się cieszę że jesteś zadowolonym klientem nie mówię że wszystkie przyczepy od nich to szroty. Ale pisząc o tej konkretnej że jest przyzwoita to chyba mega przegięcie. A jeśli chodzi o obrażanie to musisz być bardzo delikatny. Którym słowem cię obraziłem przyczepa? Czy przyjaciel? Ogólnie to wyluzuj i nie nakręcaj tej spirali nienawiści o takie pierdoły. ? Są na świecie bardziej obraźliwe slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ fajny ale spotykany w wielu przyczepach, różnych marek, więc to nic niespotykanego. Co do użytkownika Olimak to przecież jasno widać, ze jest co najmniej zaprzyjaźniony z komisem o ile nie jest to sam właściciel bo chyba wszystkie Jego wypowiedzi sa tylko w tym wątku, więc jego nie interesuje karawaning tylko wątek Mad Games. Byłem w tym komisem ok 2 lata temu. Sprzedawca uprzejmy i cierpliwy, pokazywał nam wszystkie przyczepy jakie chcieliśmy, natomiast same przyczepy dość mocno zmęczone i zaniedbane. Może coś się zmieniło przez ten czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz tu napisze bo nie chce nowego tematu zakładać jakby ktos widział przyczepkę w takim układzie i lepszym stanie to będę wdzięczny za link :)  albo fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć. Byłem niedawno w Mad Games i niestety muszę przyznać, że przyczepy które oglądałem wyglądają fajnie tylko na fotkach w necie,. Na miejscu widac ze są mocno zmęczone i podniszczone. O ile budy i podlogi trzymają się przyzwoicie, to wnętrza rozsypują się w rękach. Trzy przyczepy w budzecie 20k pln z końca lat 90tych oglądane i w trzech jakby stado cyganów mieszkało. Obsługa bardzo miła, tu się nie można przyczepić, ale w mojej ocenie stan przyczep vs. cena jest nieadekwatny. Zapewne co jakiś czas trafi sie jakas przyzwoita i w uczciwej cenie, ale to raczej wyjątek względem tego co na placu. Ja jestem rozczarowany... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam oglądałeś , tez tam byłem zostały same na budowę, no i te droższe. Szukałem czegoś do 40k, ale się spoźniłem ☹️. Obsługa bardzo pomocna i cierpliwa, wysłali mnie do konkurencji, co dziwne! Ostatecznie pojechałem moją starą Adrią. Też jest pięknie. Chciałem zmienić na coś nowszego, może za rok będzie większy wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzylem na dwie Hobby z cenach 18-20k. Wiem, ze to skromny budzet jak, za fajną przyczepkę, nie jest to tez mój pierwszy sprzęt, ale tak jak napisalem - samo doprowadzenia wnętrz do ładu wymagaloby dodatkowych nakładów kasy i pracy. Na pewno nie byly to "zadbane" egzemplarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.