Skocz do zawartości

Mad Games - potrzebna opinia


AgnesA

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem tam przyczepy ale ich stan, zwłaszcza wizualny i higieniczny był słaby. Pan, który notabene był bardzo uprzejmy i chętnie pokazywał różne przyczepy uprzedzał by samodzielnie nie ruszać rolet, moskitier itp. elementów bo moga sie uszkodzić. Stan poszycie przyczep tez był raczej słaby. Poklejone, prowizorycznie naprawiane. Generalnie przyczepy mocno zniechęcały do zakupu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mysle o Hymerze i Tecu z solarem. Tec jest starszy ale w dobrym stanie i solar dobrze się sprawdza u znajomego, bardzo mi doradza żeby szukać przyczepki z solarem. 

Bylem w Kutnie ale nic nie wpadło mi w oko. Miałem jechać na Pomorze tam są duże place , ale szkoda mi czasu i paliwa. 

Mam czas do kwietnia, czekam , negocjuje cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia są następujące ?

Szukałem przyczepy do 1300dmc. Zasugerowałem się opisem firmy że wszystkie są po przeglądzie i przygotowane do sezonu. Dramat w każdej przyczepie w której byłem był syf i co tylko chciałem dotknąć to był sprzeciw ponieważ mogłem zepsuć a pewnie nie działało. Rozczarowałem się bardzo. Przyczepy szukałem od bardzo dawna i kupiłem 500km od domu. Ale było warto. W tej firmie za solar to pewnie przepłacisz grubo. Lepiej moim zdaniem kupić ładną zadbaną i tańsza a samemu zainwestować w solar. Przynajmniej jest wszystko pewniejsze. Ale też nie mogę skreślać firmy może po prostu trafiłem na przyczepy które już długo stoją. Swoją drogą są jakiś czas na rynku i coś sobą reprezentują więc pewnie są też osoby zadowolone które kupiły u nich ładne przyczepy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki. Dzięki, ja tego Teca już sprawdziłem- został podłączony do prady i gazu, solar dziala, nie nam zastrzeżeń. Krany, rolety w oknach, kuchenka, lodówka - ok.  Faktycznie na przyczepie jest pośniegowy osad, ale we wnątrz nie zauważyłem brudu a jestem alergikiem. I tak muszę posprzątać po swojemu.  Co do solara to niestety nie potrafię i nie mam czasu  i nie znam się na elektryce. Dla mnie ma działać i już. Tym bardziej ze żona będzie większość czasu tam spędzać z teściową.

Z tego co widzę to maja ruch,  może źle trafiłeś, ja już jestem tam znany.  

Nigdy nie kupuje nic pochopnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wartość pojazdu przekracza 20 tysięcy złotych, osobiście zamiast posiłkowaniem się opiniami forumowiczów i gdybamiem, wybrałbym pomoc w postaci odpłatnej wizyty u sprzedającego ze strony osób  naprawiających przyczepy na miejscu, lub w pobliżu . Tak w Wawie robią osoby poszukujące kamperów. Przyjeżdżają na miejsce wtedy, gdy profesjonalista uzna pojazd za warty uwagi. Wbrew pozorom oszczędność kosztów występuje na pewno. W razie czego - służę kilkoma adresami. Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam podczepię sie pod ten temat bo to od tej firmy

oglądał ktoś może ta przyczepkę. mam dość daleko a bardzo podoba mi sie ze sa łózka piętrowe i z drugiej strony łózko dla rodziców :)

https://www.otomoto.pl/oferta/tec-510-lozka-pietrowe-warszawa-hobby-ID6C1vMs.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kobiela napisał:

Witam podczepię sie pod ten temat bo to od tej firmy

oglądał ktoś może ta przyczepkę. mam dość daleko a bardzo podoba mi sie ze sa łózka piętrowe i z drugiej strony łózko dla rodziców :)

https://www.otomoto.pl/oferta/tec-510-lozka-pietrowe-warszawa-hobby-ID6C1vMs.html?

Powiem ci szczerze że z samego wyglądu z zewnątrz to już bym ją odpuścił. Za tą kwotę możesz kupić naprawdę zadbana przyczepę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niunius07 napisał:

szczerze że z samego wyglądu z zewnątrz to już bym ją odpuścił. Za tą kwotę możesz kupić naprawdę zadbana przyczepę.

Razy 2a, po za tym tylny zderzak ma inny kolor i jest połamany, w środku też nie lepiej. Widać że auto stoi na placu u handlarza więc ryzyko bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adam Rogowski napisał:

Razy 2a, po za tym tylny zderzak ma inny kolor i jest połamany, w środku też nie lepiej. Widać że auto stoi na placu u handlarza więc ryzyko bardzo duże.

Jakie auto? Byłeś w ogóle czy tylko tak piszesz?  Człowiek chce informacji a nie odpowiedzi boota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Olimak napisał:

Jakie auto?

Zboczenie zawodowe mnie poniosło, oczywiście miałem na myśli przyczepę.

 

49 minut temu, Olimak napisał:

Byłeś w ogóle czy tylko tak piszesz?

Nie trzeba tam być i jechać aby niektóre rzeczy dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Adam Rogowski napisał:

Razy 2a, po za tym tylny zderzak ma inny kolor i jest połamany, w środku też nie lepiej. Widać że auto stoi na placu u handlarza więc ryzyko bardzo duże.

Jakie auto? Byłeś w ogóle czy tylko tak piszesz?  Człowiek chce informacji a nie odpowiedzi boota. 
Dla mnie ta przyczepa wygląda  przyzwoicie. Układ bardzo funkcjonalny, każdy i tak sprząta po swojemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.