Skocz do zawartości
AgnesA

Mad Games - potrzebna opinia

Rekomendowane odpowiedzi

AgnesA

Jesteśmy zainteresowani przyczepą tego sprzedawcy. Czy może ktoś miał przyjemność z tą firmą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty

Czasem przejeżdżając tam wpadałem. Szału nie ma. Choć znalazłem u nich coś co się nadawało. Daj znaka co Cię interesuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mirmar

Oglądałem tam przyczepy ale ich stan, zwłaszcza wizualny i higieniczny był słaby. Pan, który notabene był bardzo uprzejmy i chętnie pokazywał różne przyczepy uprzedzał by samodzielnie nie ruszać rolet, moskitier itp. elementów bo moga sie uszkodzić. Stan poszycie przyczep tez był raczej słaby. Poklejone, prowizorycznie naprawiane. Generalnie przyczepy mocno zniechęcały do zakupu,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Olimak

Tez tamtędy przejeżdżam, byłem w listopadzie, przyczepy były czyste, nowych tam nie mają, ale dwie cały czas obserwuje. Czekam do wiosny może stanieją 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niunius07

Cześć wszystkim a możesz wskazać która to przyczepa bo tak się składa że byłem tam około dwa tygodnie temu i swoje spostrzeżenia mam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Olimak

Mysle o Hymerze i Tecu z solarem. Tec jest starszy ale w dobrym stanie i solar dobrze się sprawdza u znajomego, bardzo mi doradza żeby szukać przyczepki z solarem. 

Bylem w Kutnie ale nic nie wpadło mi w oko. Miałem jechać na Pomorze tam są duże place , ale szkoda mi czasu i paliwa. 

Mam czas do kwietnia, czekam , negocjuje cenę🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niunius07

Moje spostrzeżenia są następujące 😁

Szukałem przyczepy do 1300dmc. Zasugerowałem się opisem firmy że wszystkie są po przeglądzie i przygotowane do sezonu. Dramat w każdej przyczepie w której byłem był syf i co tylko chciałem dotknąć to był sprzeciw ponieważ mogłem zepsuć a pewnie nie działało. Rozczarowałem się bardzo. Przyczepy szukałem od bardzo dawna i kupiłem 500km od domu. Ale było warto. W tej firmie za solar to pewnie przepłacisz grubo. Lepiej moim zdaniem kupić ładną zadbaną i tańsza a samemu zainwestować w solar. Przynajmniej jest wszystko pewniejsze. Ale też nie mogę skreślać firmy może po prostu trafiłem na przyczepy które już długo stoją. Swoją drogą są jakiś czas na rynku i coś sobą reprezentują więc pewnie są też osoby zadowolone które kupiły u nich ładne przyczepy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Olimak

Oki. Dzięki, ja tego Teca już sprawdziłem- został podłączony do prady i gazu, solar dziala, nie nam zastrzeżeń. Krany, rolety w oknach, kuchenka, lodówka - ok.  Faktycznie na przyczepie jest pośniegowy osad, ale we wnątrz nie zauważyłem brudu a jestem alergikiem. I tak muszę posprzątać po swojemu.  Co do solara to niestety nie potrafię i nie mam czasu  i nie znam się na elektryce. Dla mnie ma działać i już. Tym bardziej ze żona będzie większość czasu tam spędzać z teściową.

Z tego co widzę to maja ruch,  może źle trafiłeś, ja już jestem tam znany.  

Nigdy nie kupuje nic pochopnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jagodek

Jeżeli wartość pojazdu przekracza 20 tysięcy złotych, osobiście zamiast posiłkowaniem się opiniami forumowiczów i gdybamiem, wybrałbym pomoc w postaci odpłatnej wizyty u sprzedającego ze strony osób  naprawiających przyczepy na miejscu, lub w pobliżu . Tak w Wawie robią osoby poszukujące kamperów. Przyjeżdżają na miejsce wtedy, gdy profesjonalista uzna pojazd za warty uwagi. Wbrew pozorom oszczędność kosztów występuje na pewno. W razie czego - służę kilkoma adresami. Powodzenia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi