Skocz do zawartości

Nasz Wilczek


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Oto nasz Wilk Stern 490 De Luxe.  Zakupiony w tym roku . Na razie udało nam sie wyjechać jeden raz, z powodu słabego cholownika.  Na szczęście trochę mocniejszy zawitał  w naszej rodzinie i w przyszłym roku mamy zamiar nadrobić ☺. 

W planach mamy założyć mover. Ciężko nam jest ja ustawić u nas kolo domu. Oraz dołożyć akurator.  Instalacja 13 pin jest juz w przyczepie. Wtyczka założona w holowniku również. 

Na nowy sezon planuje również wymienić opony oraz wypiaskowaci pomalować felgi. 

 

20180903_190248.jpg

20180803_094914.jpg

20180731_152553.jpg

20180802_145913.jpg

IMG_2356_1024x683.jpg

IMG_2355_1024x683.jpg

IMG_2348_1024x683.jpg

IMG_2347_1024x683.jpg

IMG_2345_1024x683.jpg

IMG_2342_1024x683.jpg

Edytowane przez kojus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

33 minuty temu, qbek napisał:

Ładna przyczepa :) niech służy długo i niezawodnie

 I co to jest to coś? ;) 

To jest efekt pisania telefonem ☺

 

33 minuty temu, BUMERANG napisał:

Gratulacje!

Bardzo ładny środek, wygląda na zadbaną. Ta kuchenka to oryginał czy jakaś adaptacja? Dziwnie sterczy nad blatem :hmm:

Nie wiem,  chyba oryginalna.  Ale pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, kojus napisał:

Wczoraj odebrałem odświeżone fegi. Z nowymi oponami. 

Narazie pogoda nie pozwala na montaż ?

20190115_194113.jpg

Chyba te opony modne się robią... też takie nabyłem. 

Jaki był koszt odświeżenia felg? Ja swoje zacząłem czyścić, ale z uwagi, że jedna była prostowana młotem odpuściłem i kupiłem dwie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za piaskowanie z malowaniem proszkowym 70 zł  sztuka. 

Mam jedna nową.  Kupilem na allegro  na zapas za 100zl. Wydaje mi sie za na tych nowych jest dużo  ciensza warstwa lakieru. To też zdecydowałem sie na reanimacje. Na malowanych jest ok 1mm. 

Opony wydaja sie w porzadku za ta cene. I tak pewnie prędzej sie zestarzeja niż zużyja. Poprzednie byly od nowosci przyczepy. Bierznik wyższy niż w tych nowych.  A pekniecia z boku takie ze można było  zlotowke włożyć.  Jeszcze czeka mnie zakup oponki na zapas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 13:39, kojus napisał:

Za piaskowanie z malowaniem proszkowym 70 zł  sztuka. 

Mam jedna nową.  Kupilem na allegro  na zapas za 100zl. Wydaje mi sie za na tych nowych jest dużo  ciensza warstwa lakieru. To też zdecydowałem sie na reanimacje. Na malowanych jest ok 1mm. 

Opony wydaja sie w porzadku za ta cene. I tak pewnie prędzej sie zestarzeja niż zużyja. Poprzednie byly od nowosci przyczepy. Bierznik wyższy niż w tych nowych.  A pekniecia z boku takie ze można było  zlotowke włożyć.  Jeszcze czeka mnie zakup oponki na zapas. 

Super..felgi jednak to jak buty u człowieka...fajna przyczepka.

tez posiadamy Wilka490****. Mocna konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.