Skocz do zawartości

Kip HY-LINE SOLAR POWERED - 410 - 1993r.


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

nie to poprostu wiesz ja zadzwonie do tego kolesia i poprostu sie umowie na konkretny termin jak auto beda mieli w wawie...i nie ma przebacz zeby nie przyjechali...przeciez za darmo wiadomo ze nie beda robic nie? :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kochani wlasnymi recami....pomieszalem w kablach w panelu...pozmienialem....pach!!! wylaczylo sie ogrzewanie!!!! a potem samo wlaczylo...wszystko dziala!!!!!!!!!!! tylko bojler sie nie wylacza niestety ale to juz malutki pikus....dzizyz mam sprawna przyczepe co za niespotykane uczucie!! :pupa:)) :admin::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, juz naprawiles, porazka za szybko jakos...

Moze za to bojler Ci dluzej zajmie.. :admin:

 

Ale jest pewna satysfakcja, co nie?

 

Wiedzialem, ze Cie wciagnie, wiedzialem :pupa::]

 

Pozdrawiam serdecznie, i Kasie i Tate, Jacek.

I zwierza poglaszcz ode mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihehehehhe ale ile nerwow to moje :pupa: a jak juz za pierwszym razem piec sie nie wlaczyl i panel byl martwy to struchlalem...potem na spokojnie jeszcze raz poprzelaczalem...powymadrzalem sie...i poszlo :]

 

 

 

EDIT:

Dzieki Jacek za pozdrowienia...przekazalem Kasi i Tacie...kazali odpozdrowic :admin:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn, hihi w końcu nie będziesz marudził , że za zimno , że za gorąco przed Warką bałeś się , że zmarzniesz, po powrocie w serwisu znów za gorąco .

Michał tez się cieszę , że masz już ten problem z głowy , podobnie mam jak Ty bojler grzeje cały czas , ale nie zdarzyło się by zagotował wody , więc spoko.

Nawet jestem zadowolony , że nie wyłacza bojlera większa temperatura wody i można na mieszalniku z zimną i spoko, ostatnio z Niną wystarczyło ma tej wody na prysznic dla nas obojga :], nie trzeba było czekać na podgrzanie kolejnej partii wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem...poprostu ja jak bede chcial umyc gary czy cos to zagrzeje wody i wylacze piec i juz...prysznice raczej beda sporadycznie...nie chcialbym lac wody w przyczepie po tych scianach i drzwiach...bo z woda to ja juz mam przejscia...starczy mi hehehe :pupa: dzieki za porady itd....miejmy nadzieje ze to koniec problemow i od tej pory zostanie tylko mile uzytkowanie :]

:admin:

pozdrawiamy z Kasia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie wylaczasz ogrzewania?teraz jak cieplo???chyba chodzilo ci ze chodzi sam bojler?? no ja bede wylaczal...bo mi po 2 godzinach woda sie zagotowala a z kranow ukrop az strzelal wiec nie bede ryzykowal...wtedy kiedy bede wlaczal ogrzewanie to sie nie martwie bo termostat po jakims czasie i tak piec wylaczy wiec wtedy wody tez nie bedzie ogrzewal...ale jak mowie...jak zamkne obieg a wlacze kranik na panelu to niestety ale woda mi sie gotuje w bojlerze...a wedlug przycisku kranik powinno byc tylko do 65stopni nie?? no ale niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziś w nocy nie było za ciepło , więc włączyłem ogrzewanie , ale bez bojlera, jak zwykle weekend spędziłem w domku na kółkach :] i woda była ciepła i robię podobnie jak i Ty gdy włączę bojler czy to z ogrzewaniem czy bez po około 30 minutach wyłączam, ale nie koniecznie całe ogrzewanie tylko ten drugi przycisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam takie pytanie do posiadaczy Solarów lub tych co sie na tym znaja...

Wiec tak...po krotce....

 

Zaobserwowalem u siebie jedna rzecz...o ile na poczatku nie wiem ok miesiac temu solar pokazywal mi ze max doladowania wynosi 14,1 tak teraz pokazywal mi 13,9 od czego to zalezy?? dwa dzis postanowilem na dluzej odpalic wszystkie swiatla i nawiew...pochodzilo to tak z 30-45min wylaczylem patrze 13,2 pokazuje nie?? i teraz tak zaczal niby ladowac z solara i mialem 13,5 przy czym jak przelaczylem zeby mi pokazywal ampery to zawsze mi pokazywal max 0,3 a dzis patrze a ja mam 1,3ampera...teraz po bardzo dlugim czasie widze ze wskoczylo mi 13,6 i nie chce ni cholery juz mi wskoczyc wyzej...nie chce mi sie wierzyc ze nagle co...przestal ladowac akumulator?? czy to moze normalne?? czy moze cos jeszcze innego?? ktos moze ma pojecie o co to sie rozchodzi?? :bzik:

pozdrowka dla wszystkich :slina:

 

u mnie jak tylko chmurki sie pokaza to mi pokazuje 0,2-0,3A. Teraz stoi w cieniu i sprawdzalem pokazuje 0,2A z czego jak byla na sloncu to mialem 13,6V teraz w cieniu spadlo do 13,3...

 

edit: najswiezsze info jest takie ze po odpaleniu wszystkich swiatel i wentylatora po ok. 5minutach wsio wylaczylem znow aby sprawdzic to mam na panelu 13,0V i jak przelacze zeby mi pokazal ile laduje to wywala mi 0,0A czyli nie laduje...a jest godzina 16:54 takze jeszcze przeciez jasno jest tyle ze stoi w cieniu przyczepa...czy ja mam rozumiec ze nie laduje bo akumulator jest naladowany czy jak?? no ale jak kurde jak wczesniej mi pokazywal 14,1 a w czasie dnia jeszcze dzis 13,6 nic z tego nie rozumiem...bleee no i znow mnie nerw bierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.