Skocz do zawartości

A może jeszcze zlot wakacyjny


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Michałku ! przepraszam że poprzez parafrazę słowną doprowadziłem do takich perturbacji na Forum . Nasi Forumowicze się nudzą więc myslę ze mój nowy pomysł poruszy wyobraźnie wszystkich w innym kierunku !

 

 

Tak sobie czytam Nasze pościki i dochodzę do wniosku że chcemy sie spotykac jak najczęściej ! Mamy dwa Zloty w roku . Majowy i wrześniowy . A dlaczego nie mozemy zrobić trzeciego Zlotu WAKACYJNEGO ????? Wszedłby on do grafiku Naszych spotkań . Przecież w wakacje mamy planowane urlopy ,więcej czasu i swobody .

Termin Zlotu do uzgodnienia np. przełom lipca i sierpnia

Miejsca rekreacyjne : Bałtyk , Bieszczady , Mazury i inne wszelkiego rodzju pojezierza . Mają Swoje ,,karawany inne fora dlaczego my sie nie możemy spotykać w wakacje?

 

Termin i miejsce kolejnego ZLOTU WAKACYJNEGO wybierany byłby na poprzedzajacym . Tu nie musi być centralna Polska a miejsce turystycznie i rekreacyjnie przygotowane do Naszych spotkań .

 

Pomysłu nie uzgadniałem z Naszymi Adminami . Nie wiem takze jak się do tego pomysłu odniosa wszyscy forumowicze

 

Byłaby to jednak alternatywa dla tych którzy poza wakacjami nie bardzo mają mozliwości wyjazdu !

 

Jeżeli Admini zaakceptuja pomysł , prosze o stworzenie odrebnego tematu ,, ......WAKACYJNY ZLOT ,,...........

 

A moze WAKACYJNY zaproponuje Fanklub Niewiadówek . Miejsce i termin spotkania ! ??????????

 

Zima przed nami i myślę że zorganizujemy coś ciekawego i madrego ! :ok::zarowka::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no nie. V zlot to już niech będzie w maju, a ten sierpniowy to I Wakacyjny Zlot Karawanigowy. Tylko ciężko to będzie zorganizować, bo niektórzy jadą w góry inni nad morze jeszcze inni na Mazury a cała masa wyjeżdża za granicę do różnych krajów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi wysiadło w kompie podczas pisania postu i nie zdążyłem dopisać wszystkiego a zarazem poprawic numeracji ! Oczywiście że będzie to VI ZLOT . Taki , raz tu , raz tam , raz w górach raz na Mazurach ! ...ale mi sie rymuje ! Rysku nie marudź tylko cos zaproponuj na wakacje ! Myślę że data jest dobra dla tych co będą pracować ! Inni odpoczywający maja czas pół roku aby dostosować grafik do Zlotu ! Nie kazdy przeciż musi być ! Mamy do wyboru jeszcze dwa Zloty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ja już taki marudny jestem. Teraz to jeszcze trochę za wcześnie na jakieś konkretne propozycje, bo mało kto wie jescze gdzie i kiedy pojedzie. Ja to bym chciał na jakiś przedłużony weekend w bieszczady skoczyć, a wakacje to może tym razem uda mi się po połowie morze i podlasie, w każdym razie na pewno północ Polski. Niech po prostu zainteresowani w miarę swoich możliwości wypowiedzą się gdzie i kiedy będą, to może coś się z tego wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczady to dobry pomysł ! Nie wiem kiedy rusza karawana do Rumuni ? Mogliby zrobic sobie tam punk startowy ! Na Litwe startowli tez w sierpniu !

W Bieszczadach nie byłem już od 2 lat. Strata nie do odrobienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bieszczadach nie byłem już od 2 lat. Strata nie do odrobienia !

No właśnie, a proponowałeś spotkanie pod koniec sierpnia w jakimś ośrodku chyba "Cień PRL`u", no ale tak jak często powtarzam, życie weryfikuje plany :zarowka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł jest dobry... :ok: nie wiem czy się tam pojawię ale czas na ustawienie harmonogramu wypoczynku mam do wiosny...

p.s. jeszcze nigdy nie byłem w Bieszczadach :zarowka:

ale dopiero zaczynam przygodę z karawaningiem i mam nadzieję iż można mi wybaczyć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.