Skocz do zawartości

Tabbert daVinci opinia


kaniur1

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem wydawałoby się fajnego Tabberta ale porównuje to zdjęcie z ofertami z Niemiec czy po prostu na internecie i coś mi nie pasuje stąd prośba do osób kojarzących tą markę (lub może ktoś zna tą przyczepę) o uwagi zanim podjadę na oględziny. Przyczepa to Tabbert da vinci 2006 r. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to model 540.
w porównaniu z tym co mogę znaleźć na internecie mam kilka pytań:
- w modelu da vinci nigdzie nie mogę trafić na przód z dużą szybą jak w ofercie (są w modelu vivaldi lub w starszych modelach), zawsze jest mała z lewej/prawej strony, zresztą ta wygląda na nieoryginalną (kolor, krawędzie, zawiasa)
- drzwi za osią a nie przed (widziałem w nowszych)
- na boku zazwyczaj 1 listwa a nie podwójna jak w ofercie (podwójne widuję w 2 osiowych)
- dziwne zdjęcia wnętrza jakby klimatyzator był przesunięty lub zdjęcia pochodziły z 2 różnych przyczep (choć mogę się mylić)
- sprzedający twierdzi, że jest oryginalna przenośna toaleta (choć tu może się nie zrozumieliśmy bo przenośna to rozumiem np jako porta potti)
link do oferty:

https://www.olx.pl/oferta/tabbert-da-vinci-2006-klima-przedsionek-CID5-IDv4s7a.html#791772bcd1

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kaniur1 napisał:

- sprzedający twierdzi, że jest oryginalna przenośna toaleta (choć tu może się nie zrozumieliśmy bo przenośna to rozumiem np jako porta potti)
link do oferty:

https://www.olx.pl/oferta/tabbert-da-vinci-2006-klima-przedsionek-CID5-IDv4s7a.html#791772bcd1

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

to zapytaj gdzie są oryginalne drzwiczki serwisowe od kibelka :-]

7530e5ef5e562439b09e670ba32984c6.jpg

i tyle w temacie, jest zwykły przenośny WC

 

 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatnie zdjęcie jak dla mnie dyskwalifikuje przyczepę. Kółko w górze a przyczepa stoi na podporach.

Tak jak pisali poprzednicy cygański ulep. Porównaj cenę w de do pl i wyciągnij wnioski sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaniur1 napisał:

Witam!

Poza tym, co już Koledzy napisali dodam, że w przednim oknie, zamiast standardowej szyby jest wstawiony kawał zwykłej "pleksy":

okno.thumb.jpg.adeb596aa1c2274f7a368b0bd52d60c2.jpg

Podobne modele można w necie znaleźć, np.:

Tabbert_da_vinci.jpg.1bc327e33f31e06b98978f7cf09c009e.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem go, ponad rok temu.... Bardziej wyeksploatowanej budy dawno nie widziałem. Wgl szkoda nawet czasu na oglądanie ogłoszenia, o jeździe po nią nie wspomnę.

Poza pleksą zamiast okna jest jeszcze podziurawione poszycie, podłoga trzyma się tylko siłą własnej woli, jak byłem tam to robiła jako magazyn części bo stoi w jakimś warsztacie. O oponach które się nie nadawały do niczego i popękanych plastikach nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka zacna - niestety po "tych użytkownikach" poza logiem nie wiele pozostaje z przyczepy.

Moja pierwsza . . była po nich - to była niezła lekcja życia i nauka "odrestaurowywania" nieboszczki.

Tak jak pisali poprzednicy - ZAPOMNIJ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka przenośna toaleta ma dużo plusów. Można sobie np. przed przyczepę wystawić ;)

Mi w tej przyczepie najbardziej podoba się to okno z przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Yucami napisał:

A po czym to poznać? 

najprościej po braku WC kasetowego w łazience, po zniszczonych roletach i oknach oraz rozmiarze okien - przeważnie są wielkie. Temat dotyczy głównie marek premium - tabbert, fendt, lmc.

często są też folie na poduszkach a sprzedający handlarze wciskają, że to nowa przyczepa po ekspozycji itd. Finalnie na miejscu zastaniesz wiele braków lub połamane stelaże łóżek, zniszczone rolety w oknach, brak pokrywy pieca truma itd.

znaczna część tych przyczep będzie z licytacji, po likwidacji dzikich koczowisk we Francji - także dodatkowe ułatwienie, często wiszą francuskie blachy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie spotkałem Tabberta ze stałym zamontowanym wc. Sam mam DaVinci i nabyty od pierwszego właściciela - i nie był śniady :)

Standardem wc zabudowanym są Hobby, LMC i angielki oraz większość Dethfles.

Więc ja bym tu nie stawiał tak śmiałej tezy - brak zabudowanego wc = cyganie.

 

Edytowane przez Koyot Poznań (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.