Skocz do zawartości

Knaus - przesiadka składu na nową przyczepkę


PLopaPL

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, jacek00 napisał:

Samych takich klientów! ;)

Każdy lubi takich klientów niż maruderów którzy chcą najtaniej, najlepiej goło i wesoło ;)

 

Polo zapomniałem dopisać, Warmię no i Mazury napewno odwiedzimy, niestety raczej nie w tym roku. Jeszcze będzie dane się spotkać

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, PLopaPL napisał:

....

Polo zapomniałem dopisać, Warmię no i Mazury napewno odwiedzimy, niestety raczej nie w tym roku. Jeszcze będzie dane się spotkać

będzie, oj raczej będzie, my w tym roku wakacje mamy już za sobą co prawda, ale plan jest taki by "nadrobić zaległości roku poprzedniego". Więc do rychłego. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna! Dodatkow wiecej niz mam w domu :-D Jak uklad pasuje to tylko sie cieszyc z wyjazdow. 

Tylko dlaczego zmiana juz za 4 lata? To nie ma sensu... nawet podatkowego ;-) 

PS. Klima dachowa - bedzie dobrze. Ja jestem mega zawiedziony podłogową. Mocno rozważam sprzedaż i montaż dachowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dudek_t napisał:

Bardzo fajna! Dodatkow wiecej niz mam w domu :-D Jak uklad pasuje to tylko sie cieszyc z wyjazdow. 

Tylko dlaczego zmiana juz za 4 lata? To nie ma sensu... nawet podatkowego ;-) 

PS. Klima dachowa - bedzie dobrze. Ja jestem mega zawiedziony podłogową. Mocno rozważam sprzedaż i montaż dachowej.

 

Jak to nie ma sensu? Do końca życia ma jeździć jedną przyczepą? Zawsze warto zmienić na lepszą ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko co do przedsionku isabella, może zacne grono będzie w stanie pomóc.

 

Do nowego knausa wykorzystuję przedsionek isabella, który otrzymałem wraz z hobby. Jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju. Chodzi o uchwyty, którymi mocuje się rurki przy ścianie przyczepki. Obecnie mam takie jak w linku https://sklep.isabella.net.pl/pl/p/Fix-On-II-3-szt./127 . W przypadku hobby pasowało to wszystko idealnie, otwór w listwie prowadzącej dla przedsionka jest umiejscowiony od boku przyczepki. Natomiast w knausie ta prowadnica jest tak jakby od góry całej listwy. Gdy wykorzystuję te "klamerki" przy knasuie mam problem z ich zablokowaniem, poza tym nie opierają się w pełni na bocznej ścianie. Na dodatek, patrząc od góry na przedsionek, widać fałdy w miejscu zaczepienia tych "klamerek" - całość nie wygląda zbyt solidnie....

 

Domyślam się, że powinienem wykorzystać inny system mocowania, tylko jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PLopaPL napisał:

 

Domyślam się, że powinienem wykorzystać inny system mocowania, tylko jaki? 

A zaczepiasz klamerki o drugą kedrę? cos jak na zdjęciu? Bo nie bardzo rozumiem Twój problem z opisu.

90176_popup.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Piotrka kedra w którą wkłada się przedsionek jest jakby cofnięta. Na tym zdjęciu klamerka jest w pionie, a u niego po kątem nawet jak zamienił gumki w klipsie. 

 

Musisz zdjęcie wrzucić, bo z opisu sam bym nie wiedział o co kaman :)

 

weż klamerke i na ,,sucho,, przyłóż i zrób zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć poglądowych.

Umiejscowienie listwy oraz sposób ułożenie klamerek po wpięciu przedsionka. Klamerki wpinam w te plastikową drugą kedrę.

IMG_2233.jpg

IMG_2234.jpg

IMG_2241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tutaj zdjęcia z założonym przedsionkiem. Przyznam szczerze, że  mocowanie nie wygląda na zbyt stabilne...

 

F8B152D8-79BE-4A2D-B89D-3EE07FEFF345.jpeg

B379787D-B29E-4E8A-875A-BCBBBB9B64C5.jpeg

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.