Skocz do zawartości

Grecja-sitonia-thalatta camp 2018


Harry

Rekomendowane odpowiedzi

Ale filmy dotyczą Volosu i peloponezu.. :) wiec nie ten temat...

Dobra, my już w domu.. :) 

1. Acropol.. 

kilka uwag co do samego wjazdu na akropol i zachowania.. :) Uwaga na zamieszanie na parkingu - chodzą łebki w podkoszulkach z napisem parking i chcą od Was kluczyki że on bedzie parkował auto rzędowo i później musisz go odnaleźć jak będziesz chciał wyjechać.. :) hahah i teraz UWAGA: kluczyki nie wiesz komu dajesz..., nie ma dowodu przekazania kluczyków, niemcy mówili że później chcą 100E za oddanie kluczyków bo oni się nabrali na to.. jakaś paranoja.. Kolejna uwaga jak filmujesz dronem to podchodzi do ciebie gość że on rekwiruje tego drona i jest z policji... hihi kazałem się wylegitymować to się zmył... shock ...

 

 

 

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z Warszawy ruszam 1 sierpnia. Jadę przez Rumunię i Bułgarię. Około 6 sierpnia planuję dotrzeć do Thallata albo Hellas.

P.S. To mój pierwszy post. Od trzech lat wyłącznie czytam forum. Wszystkich Państwa serdecznie pozdrawiam.

Edytowane przez rowojtek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wiadomościach i obrazkach z tivi to teraz w okolicach Aten nie jest za ciekawie.

 

My planujemy w okolicach 9/10-08 ruszać na paluchy /Melissi/. Planujemy.....a czas pokaże co z tego wyjdzie.

Edytowane przez Jarosław69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.07.2018 o 20:33, Daniel DJR napisał:

Wybiera się ktoś w tym kierunku od 10 sierpnia?

Pozdrawiam 

Planuje, planuje. 13.08 skoro świt z pod  Warszawy. 

Wie może ktoś jak tam sytuacja na miejscu? Duże obłożenie? Nie robiłem żadnej rezerwacji ale mam nadzieję że znajdzie się jakieś miejsce przyzwoite..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Woytek napisał:

Planuje, planuje. 13.08 skoro świt z pod  Warszawy. 

Wie może ktoś jak tam sytuacja na miejscu? Duże obłożenie? Nie robiłem żadnej rezerwacji ale mam nadzieję że znajdzie się jakieś miejsce przyzwoite..

 

My startujemy w piątek po pracy, tak żeby spokojnie dojechać do niedzieli i w poniedziałek obrać docelowy kemping.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ok 3-4 mety od brzegu jest ok +/- 1.5m później ciągnie się jakiś kawałek ok 2m głębokości.

Ale są też miejsca gdzie "młode osobniki" mogą się spokajnie pobawić w wodzie jak nie ma za dużej fali.

Jest też basen...

 

15344084871348115229031315180846.jpg

W dniu 11.08.2018 o 12:44, Igor napisał:

Czy jest ktoś teraz na Thalatta ?

Jest ;)

I to całkiem sporo ludzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lokalesi tak wygladaja ?, dodaj do tego kilku Turków i masz to o czym piszesz. 

 Moja pierwsza reakcja też była podobna. Zwłaszcza początek pobytu jak obłożenie było ok +/-95%. Teraz jest luz. 

Największy atut tego miejsca, wg mnie, to plaża. Zabawa na falach przesłania wszelkie inne "zalety" tego miejsca.

Z animacjami, tak ładnie opisanymi na stronie też wygląda trochę słabo w rzeczywistosci. 

Na 99% nie wrócę tu więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.