Skocz do zawartości

Pamiątka po PRL N126.


fiter19

Rekomendowane odpowiedzi

Ze dwa dni temu było takie coś na Marketplejsie, ale zanim zdążyłem zapisać, straciłem zasięg :(

To Intercamp 355 o ile się nie mylę, były chyba jeszcze wersje rozwojowe, z długim "ryjem"...

Edytowane przez jarekvolvo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

13 minut temu, kit napisał:

Tak to Intercamp IC335 a dłuzsza wersja to IC440 ;) Kilka lat temu opisywałem jedną sztuke która oglądałem przed zakupem ...

 

kiedyś oglądałem , ale ze względu na daleko posuniętą integrację niewiele pamiętam

ic440.thumb.jpg.251407d29b88d37c1b77ad5b465f57cc.jpg

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chris_66 napisał:

A "USS niewiadów" 225 lat przed oficjalną premierą rynkową

Widzę, że nie jestem osamotniony w śledzeniu historii naszych dziejów ;)

57 minut temu, chris_66 napisał:

 

kiedyś oglądałem , ale ze względu na daleko posuniętą integrację niewiele pamiętam

ic440.thumb.jpg.251407d29b88d37c1b77ad5b465f57cc.jpg

No, i komu to przeszkadzało ??? Przecież to bajka :)  Mogły by konkurować ze wszystkimi współczesnymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2020 o 18:49, jarekvolvo napisał:

 Ha !!!

 To moja ulubiona klasyka ?:ok::D !!!

No, i nie "Pana" - z panami to rozprawiliśmy się w 1918 :lol2:

 A jeszcze powiedz, co to masz za "spinki za prawym tylnym oknem ? Poza tym, szacun wielki :pad:za przygotowanie powierzchni i położenie lakieru. Powłoki w tym kolorze są bardzo trudne, ciężko jest uzyskać powierzchnie"niełaciatą"..

No i foty zapodawaj tego Volkańskiego krążownika ;)

Ja nie jestem profesjonalnym lakiernikiem. Wszystko robię sam w wolnych chwilach. 

 

Edytowane przez fiter19 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na Marketplejsie w FB :) :) pojawił się Kłek Junior ;) , nie wiem, jak dodać link, wchodzi niepełny - byłby fajnym uzupełnieniem enerdówka.  Może uda się Wam go znaleźć..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas wracać. Jestem zadowolony z mojego zestawu. Skromny, bidny ale przynajmniej wszystko sprawne, czyste, pachnące. Budka ma fajne bajery, holownik też mam w eleganckim stanie.Dbam i mam jak to mówią. Dziś na autostradzie parę holowników nie dotrwało do końca podróży. Przykro ale nie bardzo można się zatrzymać na autostradzie żeby coś pomóc. Mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie jeszcze urwę dwa trzy dni na wyjazd.

received_742268616323180.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiter19, pięknie mas zrobioną niewiadkę. Wehikuł czasu...

A awarie na autostradzie? Często ludzie chcą niestety za dobrze, żeby nie męczyć silnika, walą niskie obroty (np. 2000/min) nie ważne z góry, pod górę - i w takich temperaturach zewnętrznych się gotują, na własne życzenie. Idę o zakład, 2/3 do 3/4 przypadków. Wychodzi na autostradzie, bo jadą constans, silnik nie ma chwili żeby "zgubić" temperaturę (na krajówkach lub lokalnych czasem trzeba zwolnić, przycisnąć, wrzucić na luz). Na krajówkach auta z cepami stoją sporadycznie, na autostradach - notorycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fiter19 napisał:

Czas wracać. Jestem zadowolony z mojego zestawu. Skromny, bidny ale przynajmniej wszystko sprawne, czyste, pachnące. Budka ma fajne bajery, holownik też mam w eleganckim stanie.Dbam i mam jak to mówią. Dziś na autostradzie parę holowników nie dotrwało do końca podróży. Przykro ale nie bardzo można się zatrzymać na autostradzie żeby coś pomóc. Mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie jeszcze urwę dwa trzy dni na wyjazd.

received_742268616323180.jpeg

Aaaa, tak poza wszystkim, miły Panie - czy jesteś na forum Niewiadówkowym ?? http://niewiadowki.pl/?sid=88902253bd3c498939a83ede30af08cc 

Może przeoczyłem, mea culpa, ale jakbyco - zapraszam :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jarekvolvo napisał:

Aaaa, tak poza wszystkim, miły Panie - czy jesteś na forum Niewiadówkowym ?? http://niewiadowki.pl/?sid=88902253bd3c498939a83ede30af08cc 

Może przeoczyłem, mea culpa, ale jakbyco - zapraszam :) :) :) 

Chciałem się zapisać ale coś mi rejestracja nie wychodzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.