Skocz do zawartości

Pamiątka po PRL N126.


fiter19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem straszną bidę. Tak odremontowałem jak na załączonym obrazku. Nowe instalacje, naprawione resory, dodałem amortyzatory kompletne nowe oświetlenie, dodane oświetlenie nad drzwiami, naprawiony kufer, naprawione szyby, zamontowane głośniki i radyjko plus antena że wzmacniaczem sygnału. I jak to bywa przy takich pracach, milion innych pierdół. Zegar akumulatora dałem od Łady. W przyszłości zamontuje na dachu solar. Przyczepa jest szczelna (testowane podczas ulewy). Jeszcze muszę zrobić układ ładowania akumulatora podczas jazdy. Może dziś wieczorem coś uklecę. Za rok ją pomaluję i okleję. Wiem że przy zachodnich sprzętach wygląda słabo ale przyjdzie czas i kupię lepszą. Najlepsze w tych przyczepach jest to że można ją targać wszystkim co ma hak. A mój fiaton jej nie czuje ;)

IMG_20180503_184017.jpg

IMG_20180505_202548.jpg

IMG_20180505_202553.jpg

IMG_20180507_142237.jpg

IMG_20180511_210910.jpg

IMG_20180511_210934.jpg

IMG_20180511_210905.jpg

IMG_20180511_211056.jpg

IMG_20180514_193446.jpg

IMG_20180514_173614.jpg

IMG_20180514_173557.jpg

IMG_20180514_174002.jpg

IMG_20180505_202454.jpg

IMG_20180511_210751.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...

No już po sezonie. Cepka ma nową ksywkę "klaustrofobka". W tym sezonie byliśmy trzy razy nad morzem polskim Bałtyckim i raz na Mazurach. To były naprawdę fajne wakacje. Wyszły takie tam małe kłopoty związane z że tak się wyrażę rozruchem przyczepy ale nie popsuło to wyjazdu. Bardzo mi było miło jak ludzie na kempingu którzy mieli przyczepy za ogromny szmal przychodzili do mnie z pytaniem czy mogą sobie zerknąć bo ktoś im powiedział że tam na końcu stoi fajna niewiadówka. Trochę mi było wstyd bo z zewnątrz wygląda jeszcze słabo. Ale fajne było to że nawet w pełnym sezonie wpadałem na pole namiotowe i zawsze dla małej przyczepki znalazł się kawałek placyku a cena za plac jak za namiot. Rewelacja. Na wiosnę naprawię poszycie, pomaluję na kolor biały z lekkim odcieniem szarego a ściany boczne okleję hasłami z PRL np. Rolniku daj krowie to krowa da tobie. Myślę że będzie fajnie. Przyczepka zdała egzamin na 5 i już nie mogę się doczekać następnego sezonu. Bardzo dziękuję wszystkim którzy mi pomogli i przyczynili się do odbudowy a tym samym uratowania tej przyczepki od zagłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śliczna ta Twoja przyczepka. I widać że o nią dbasz.? Też kiedyś miałem niewiadówkę (126e) i dobrze ją wspominam. Jak sam zauważyłeś, może i wygląda "biednie" przy zachodnich sprzętach, ale ma w sobie to "coś", ten klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.