Skocz do zawartości

kaseta wc


paiter

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie

teraz mam pytanie odnosnie kasety,jak jest zapelniona zabieram ja do wylania i wtedy wycieka mi woda przez mysle ze jakis zawor ktory wciskam na zdjeciu leci ciurkiem w domu wymylem kuwete wtedy nalalem czystej wody i to samo cieklo ale jak nacisnolem przycisk zolty odpowietrzenia to ustalo koledzy co to za zawor i czy to jest norma ze przed transportem do szamba trzeba odpowietrzyc kuwete

pozdrawiam

 

 

koledzy nikt nie jest w stanie mi napisac co jest nie tak z ta kuweta :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sie zastanawiam czy ten zawor jak sadze nie jest do czegos niezbedny moze do spluczki elektrcznej ? bo jak zaspawam na stale a okaze sie ze bedzie lipa to bede mial wydatek moze ktorys z kolegow ma taka sama kuwete i wie do czego ten zawor sluzy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak to odkrecisz czy jest tam uszczelka, najprawdopodobniej trzeba ja wymienic... bo widzialam ze jest jako czesc zamienna.

To jest odpowietrzacz, jak przyczepa stoi na sloncu i zbieraja sie od goraca gazy, to zeby nie wywalilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kuweta jest identyczna i też spłukiwana elektrycznie. Poprzednikowi ciekło to grzybek zdemontował. Problem polega na tym, że nie ma jak się dostać do tego odpowietrznika. Zaklejenie zastosowałem na kempingu jako rozwiązanie doraźne i nic złego się nie działo. Napisałem ,że użyłem plastikowego krążka właśnie po to, by nie zalewać owej dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez troche kapie ale trudno, jak wcisnież odpowietrznim i ustaje to OK, sam musz sprobować.

Nie z abardzo rozumiem na czym pole3ga zaklejanie, co ty zaklejasz tym talerzykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, też mam problem z kasetą, uszczelka ta duża na środku była lekko zdefomowana, i jak ustawilam kasetę pionowa to przy uszczelce byl wyciek, wymieniłam uszczelkę i klops wyciek dalej jest tylko mniejszy, co tam jescze można naprawić, proszę o pomoc. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod uszczelke mozna dac tez sylikon i zobaczyc czy nie przecieka. Tylko przy nastepnej wymianie, trzeba ten sylikon dobrze odciac i zeskrobac.

Nieraz plastik kasety jest juz ciut zdeformowany i uszczelka dobrze nie przylega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jako że zrobiło się cieplej, postanowiłem przejrzeć urządzenia w Knausiku. Uruchomiłem w końcu toaletę. Pompka od spłuczki nie działała ale jest już sprawna. Problem stanowi jeszcze kaseta. W jej górnej części jest otwór, chyba odpowietrznik. Jak wyjmę napełnioną kasetę to z tego otworu normalnie woda leci. Tak nie powinno być. Co mogę z tym fantem zrobić? A może tam czegoś brakuje?

post-73075-imported-29c6b8d7-4c65-4578-861a-d10361f594cb_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę z tym fantem zrobić? A może tam czegoś brakuje?

 

Po tym co piszesz to mam wrażenie, że mój jest niesprawny. Ogólnie był jakby zatkany, jakieś brudki, kurze w nim były. Ale ciec nic nie ciekło w mojej kasecie. Więc nie podejrzewałem, że jest coś nie tak. Ale nie zauważyem też by zbierało się ciśnienie.

 

 

Podpinam się pod temat z zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.