Skocz do zawartości

Jak moze spłonac Niewiadow.


GUPETTO

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, kiedys tu na forum pisalem jak od zeszłej jesieni w campingu Niewiadow n126e mieszka goscio, u mnie na osiedlu Kalinowszczyzna Lublin, kiedys cos z nim gadałem, powiedział ze go zona wywaliła z domu i na taka chałupe go stac.

Przedwczoraj jade przez osiedle a tu nie miły widok, jego chałupka spłoneła, nie znam przyczyn co i jak ale fotka pokazuje jak łatwo i szybko pali/topi sie ten zelkot.

 

Kurcze szkoda mi faceta, bo nikt mu niczego złego nie zrobił a i on był tez ok, nie znam go dokładnie ale...

Takze campingowcy uwazajcie co i gdzie palicie :-]

 

[ Komentarz dodany przez: Piotrek: Czw 24 Lip, 2008 20:40 ]

Dodałem obrazek jako załącznik, bo rozwalał okno przeglądarki.

post-53242-imported-9e3c144d-b05c-43a2-923f-84161b06eb6e_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś na gazie grzał, albo na kuchenkach paliwowo/dynksowych.

 

 

PS. Nie mówie, że człowiek dawał w palnik, bo nie znam osoby. Nie mi oceniać. Ale współczuje tak czy siak :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli namawiasz do czegoś w rodzaju paserstwa ? Jak przyczepka jest bez dokumentów to oznacza że ktoś poniósł dotkliwą stratę i złodziejem powinna zająć się policja. A robiąc takie "transakcje" sami przyczyniamy się do tego że opłaca się kraść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli namawiasz do czegoś w rodzaju paserstwa ? Jak przyczepka jest bez dokumentów to oznacza że ktoś poniósł dotkliwą stratę i złodziejem powinna zająć się policja. A robiąc takie "transakcje" sami przyczyniamy się do tego że opłaca się kraść.

 

Eeee, wyluzuj! Niekoniecznie musi być jak mówisz, czasem dokumenty (czyli dowód rejestracyjny) po prostu giną, zwłaszcza w przypadku starych i długo nie używanych przyczep, ulegają zniszczeniu a własciciel który przyczepy nie uzywa olewa to i w ten sposób jest przyczepa bez dokumentów, czy w kazdym widzisz złodzieja?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, wyluzuj! Niekoniecznie musi być jak mówisz, czasem dokumenty (czyli dowód rejestracyjny) po prostu giną, zwłaszcza w przypadku starych i długo nie używanych przyczep, ulegają zniszczeniu a własciciel który przyczepy nie uzywa olewa to i w ten sposób jest przyczepa bez dokumentów, czy w kazdym widzisz złodzieja?!

 

o to mi chodzilo. Na allegro jest duzo niewiadowek z lat 70 ktore staly po 15 lat w pokrzywach i nikt nie wie gdzie zapodzial sie dowod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku idzie się do wydziału komunikacji i wydają duplikat dowodu rejestracyjnego. Nawet nie trzeba pamiętać numerów rejestracyjnych jeżeli też się zgubiły. Wystarczy imię, nazwisko i adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.