Skocz do zawartości

Czy gotujecie w swoich przyczepach?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam opinię Kosi nt. usuwania zapachów ozonem. Tez robię w tej branży i jak mi się przyczepa, lodówka czy auto zasmrodzi to ozonator na 30 minut w chłodniejszy dzień robi cuda :)

Tez gotujemy w przyczepie. w poprzedniej nie mieliśmy kuchenki bo była zdemontowana. Jednak gotowanie na zewnątrz mnie denerwuje. W przyczepie jest wszystko pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maciek smażenie robimy na zewnatrz. Zwyczajne szkoda mi tapicerki. Ziemniaki,ryż,makaron,jajecznica. Miecho i ryby, bigos itp aromatyczne i pryskające w przedsionku.

Ozonowanie"granatem"

też robiłem po wymianie tapicerki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotuję tylko wodę na kawę w podróży. Lubię jak sypialnia jest sypialnią. W domu tez w sypialni nie gotujemy. Mimo wszystko czuć w przyczepie zapachy gotowania.  Fakt ,można wywietrzyć,ale czy ktoś był wprzyczepie gdzie nie było gotowane i w takiej gdzie normalnie się korzystało z kuchni. Jest różnica.Lubię jak ładnie pachnie w sypialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotuję tylko wodę na kawę w podróży. Lubię jak sypialnia jest sypialnią. W domu tez w sypialni nie gotujemy. Mimo wszystko czuć w przyczepie zapachy gotowania. Fakt ,można wywietrzyć,ale czy ktoś był wprzyczepie gdzie nie było gotowane i w takiej gdzie normalnie się korzystało z kuchni. Jest różnica.Lubię jak ładnie pachnie w sypialni.

Masz nosa. Generalnie latem w przyczepie cały czas są otwarte wszystkie okna i wywietrzniki dachowe, ciężko zapachom w takich warunkach się utwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My gotujemy w przyczepie wszystko na co tylko najdzie ochota... I jakoś nie czuję ,że śpię w kuchni... Wiadomo tak jak inni piszą w dzień szybedachy itd otwarte... A po powrocie przyczepa do następnego wyjazdu stoi garażowana pod dachem z otwartymi szyberdachami ( czasami nawet miesiąc)... Więc? Żadnych zapachów.. 

 

PS: to po co te kuchenki w budkach? do picu? do gotowania wody? bez jaj...

 

Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gotujemy w budce ,po to jest. Jak jedziemy na dziko to nie szukam Szeratonu na obiad bo poto ma trzy pakniki  w domku ,co by rodzince obiadek upichcić ,ważne jest by po gotowaniu dobrze posprzątać i nic nie śmierdzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej korzystam z przyczepy objazdowo.  Zawsze gotuję w przyczepie. Tyle, że są to zawsze proste dania, które gotuje się bardzo szybko (wolimy czas na co innego przeznaczyć).

 

A jak w przyczepie przez jakiś czas pachnie pysznym żarełkiem, to tylko mniam mniam... A po posiłku wkrótce nic nie czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie czyste dzieci? W sensie, czy bardzo uświnione przed myciem i czy dużo trzeba z nich zmyć tych bakterii w brodziku? Pytanie zasadnicze, gdyż taka bakteria, a nie daj Bóg jakiś wirus zabłąkany potrafi wleźć niepostrzeżenie w szczeliny przyczepy, a wtedy nawet dwudziestoczterogodzinne ozonowanie może nie poradzić :oslabiony: Taki nabywca, wydawać by się mogło szczęśliwy złapie takiego ebola i umarł w butach....

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dzieci dzielimy na czyste i szczęśliwe. Moje zawsze mają opaski odblaskowe na rękach bo inaczej z ogrodem mi się zlewają wizualnie.

Dokładnie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo ciekawy wątek. Jutro mój pierwszy wyjazd moja pierwszą przyczepką i podjąłem juz przed przeczytaniem tego wątku że będę gotował w środku. Doszedłem do wniosku że nie po to ją kupiłem żeby jej nie używać. nie mogę się już doczekać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.