Skocz do zawartości

Co to może być za zwierzak?


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem mysz w domu, wlazła przez garaż za meble kuchenne i robiła sobie przy nas wycieczki. Po kilku dniach była taka odważna, że chodziła w dzień tuż obok żony. Było wesoło. Skończyła bo posmakował jej ser na pułapce. Mówiłem, że wieczorem ją usłyszysz.

 

Ja w mam kratki stalowe w przyczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem mysz w domu, wlazła przez garaż za meble kuchenne i robiła sobie przy nas wycieczki. Po kilku dniach była taka odważna, że chodziła w dzień tuż obok żony. Było wesoło. Skończyła bo posmakował jej ser na pułapce. Mówiłem, że wieczorem ją usłyszysz.

 

Ja w mam kratki stalowe w przyczepie.

U mnie też stalowe kratki ale w poprzedniej były dziury i to w ilościach hurtowych niemal w porównaniu do tego co jest teraz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę otrąbić sukces :) stwora nie załapałem... ale chyba przez noc się wyniósł bo nic nie było słychać ani nowych różowych bobów nie ma. Ale i tak dzisiaj wypatrosze cepe żeby sprawdzić czy gdzieś w przedsionku nie pożegnał się z życiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen sukces :) mysz złapana, co prawda spodziewałem się takiej

A złapałem taką :) ale już po problemie. Nie ma tego złego, przynajmniej jest okazja wypucować każdy zakamarek budy bo wszyściutko wyniesione

P.s. Nie potrafie wstawić zdjęć między tekst :P

post-22353-0-72456700-1508523926.jpeg

post-22353-0-58876200-1508524033_thumb.jpeg

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wlezel pod bude i poszukam, ale podejżewam że sami wnieśliśmy bo stał worek ze śmieciami na zewnątrz a daliśmy do środka żeby koty nie porozrywały, i na drugi dzień rano były różowe gówienka. Ale dokładnie sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz znalezienia miejsca gdzie wlazła sprawdź również przewody elektryczne szczególnie w narożnikach i przy przejściach pomiędzy szafkami, bo te gryzonie lubią okorować do gołej miedzi. (ewentualne zagrożeniem pożarem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.