Skocz do zawartości

Dethleffs C'GO 495 QSK vs Adria Altea 472 PK


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, abak napisał(a):

Teraz Sudwind 500QDK od 28.5k, a 60y od ok. 31k EUR.

Tylko bierz poprawkę, że teraz 60Y jest okrojone z wyposażenia względem tego co było w 2021 roku.

Godzinę temu, abak napisał(a):

Jeśli Twoja wersja to 60y to ceny poszły w górę o jakieś 23%.

Tak, moja wersja to 60Y. Bazowo kosztowała 24900 eu brutto.  Tu cennik za Sporta i Sudwinda. Z tych cen katalogowych dało się coś jeszcze uszczknąć:

Sport:

image.thumb.png.e5ee090b9a58480b72365c5be91ef825.png

 

 Sudwind: 

image.thumb.png.6e7ffc1b54d045eaa7298ceb5294539e.png

 

I jak ktoś chce pobrać to wrzucam PDFa z cenami na 2021 rok: przyczepy 2021__internet-5.pdf

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 29.01.2023 o 09:31, Lunarii napisał(a):

Zdecydowanie miarodajna:) Który model C'joy. Wczoraj zaglądałem do środka C'joy i nie stwierdzam tam "biedy aż piszczy". Jedyne co tamten model był węższy, miał 21x CM szerokości.

480QLK

Jest wąska,  co wymaga pewnego sposobu układania się do snu już przy moich 182cm.

Toaleta jest obudowana:)

Jest to bardzo budżetowa przyczepą, ale nadal dla 6 osób i kosztowała 70tys.

Zależy czego się oczekuje. Jako zastępstwo/następstwo namiotu - genialna. Ale nikt z sudwinda się nie przesiądzie:) Ja jestem mega zadowolony z zakupu, bo do bogatszych zwyczajnie nawet nie zajrzałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

480QLK
Jest wąska,  co wymaga pewnego sposobu układania się do snu już przy moich 182cm.
Toaleta jest obudowana:)
Jest to bardzo budżetowa przyczepą, ale nadal dla 6 osób i kosztowała 70tys.
Zależy czego się oczekuje. Jako zastępstwo/następstwo namiotu - genialna. Ale nikt z sudwinda się nie przesiądzie:) Ja jestem mega zadowolony z zakupu, bo do bogatszych zwyczajnie nawet nie zajrzałem:)
Ale żeby nie było, ja tylko stwierdziłem fakt co nie znaczy, że ta przyczepa się nie nadaje czy że nie będzie cieszyć swoich właścicieli. Jest wręcz przeciwnie. Po prostu trzeba mieć świadomość, że to budżetowy model i tyle. I pisze to jako były posiadać Avivy, która też była przecież jakimś kompromisem ale niczego jej nie brakowało. A do takiego Sudwinda, którego mam teraz absolutnie nie ma sensu jej porównywać bo to zupełnie dwie różne klasy przyczep.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacek00 napisał(a):
36 minut temu, rolf napisał(a):
480QLK
Jest wąska,  co wymaga pewnego sposobu układania się do snu już przy moich 182cm.
Toaleta jest obudowana:)
Jest to bardzo budżetowa przyczepą, ale nadal dla 6 osób i kosztowała 70tys.
Zależy czego się oczekuje. Jako zastępstwo/następstwo namiotu - genialna. Ale nikt z sudwinda się nie przesiądzie:) Ja jestem mega zadowolony z zakupu, bo do bogatszych zwyczajnie nawet nie zajrzałem:)

Ale żeby nie było, ja tylko stwierdziłem fakt co nie znaczy, że ta przyczepa się nie nadaje czy że nie będzie cieszyć swoich właścicieli. Jest wręcz przeciwnie. Po prostu trzeba mieć świadomość, że to budżetowy model i tyle. I pisze to jako były posiadać Avivy, która też była przecież jakimś kompromisem ale niczego jej nie brakowało. A do takiego Sudwinda, którego mam teraz absolutnie nie ma sensu jej porównywać bo to zupełnie dwie różne klasy przyczep.

Zdecydowanie o tym samym mówimy:)

U mnie było tak - kupuję przyczepę I już. Budżet - 20tys. Pooglądałem zdjęcia, poczytałem forum, zacząłem szukać najtańszej nowej. I tyle. Teraz może podszedłbym inaczej, a może jakbym podszedł inaczej to dalej bym tylko oglądał otomoto... Następna na pewno będzie z wyższych serii.

Ja się cieszę, że są takie przyczepy. Coś jak decathlon,  niektórzy wolą nowe łyżwy za 80zł niż używane za 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.