Skocz do zawartości

Cywilizacyjny niedorozwój


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Cezarr napisał:

Uderz w stół jak to mówią, ja mam alergię ale na coś zupełnie innego. Ale fakt z tą kasą to może przesadziłem ale osobiście znam przypadek śmiertelnego potrącenia na pasach gdzie sprawcą był młody człowiek i jak myślicie siedział ?

Ja też znam przypadek śmiertelnego potrącenia na pasach, gdzie sprawcą był znany celebryta, do tego jechał na koksie. Zdarzenie miało miejsce obok mnie. Jak myślisz? Siedzi? Ano siedzi. Dostał 6 lat.

Są różne sytuacje, różne zdarzenia. Każde bada prokurator i potem sąd. Nie zawsze wszystko jest zerojedynkowe. I nie zawsze kara bezwględnego więzienia musi być najlepszym wyjściem.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacek00 napisał:

Generalnie jechali trochę lepszymi furami, gdzie najdroższą było chyba tylko to żółte Ferrari. Natomiast auto pokroju Ford Mustang (które też tam jechało) to kosztuje 200k zł. W leasingu masz takie za 2k brutto miesięcznie. Tutaj na forum masz nawet osoby, które jeżdżą autami w podobnej cenie przecież

Lambo chyba do tanich też nie należy, ale ja tam się nie znam. Jeżdzę starym strupem za 15k i pewnie powinienem go już zezłomować.

 

3 godziny temu, jacek00 napisał:

A 20-30k to naprawdę nie są dzisiaj jakieś kokosy. Dobry programista w Warszawie potrafi tyle zarobić.

Ale jak by się wszyscy przeprowadzili do Wawy żeby tyle zarabiać to nikt by tam nie pojeździł nigdzie bo wszyscy stali by w korku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marcin81 napisał:

Lambo chyba do tanich też nie należy, ale ja tam się nie znam. Jeżdzę starym strupem za 15k i pewnie powinienem go już zezłomować.

I tak samo mogło być wypożyczone. Tego nie wiemy. Poza tym nigdzie nie napisałem, że to są tanie auta, bo nie są :)

27 minut temu, marcin81 napisał:

Ale jak by się wszyscy przeprowadzili do Wawy żeby tyle zarabiać to nikt by tam nie pojeździł nigdzie bo wszyscy stali by w korku :).

I tak stoją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takich debili będzie mi wstyd podróżować przez Słowację.??  Sprawca śmierci niewinnego Słowaka to zwykły morderca .

Taka jazda prędzej czy później kończy się tragicznie .

 

 

 

 

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{ Jeden z polskich kierowców, którzy ścigali się luksusowymi samochodami na drodze w Dolnym Kubinie, był poszukiwany przez polską policję jako "zaginiony z próbą samobójczą". O nowych faktach dotyczących tragicznego wypadku na Słowacji informuje dziennik.pl. }

Mowa jest o tym właściwym.

Jeśli go posadzą a wygląda na to  ,że posadzą to pewnie za długo nie posiedzi.....

http://www.auto-swiat.pl/slowacy-wypowiadaja-wojne-piratom-drogowym/eb0n16

 

No to się zaczęło...od nas...to jest najbardziej przykre.

Polskie debile wstrząsnęły całym krajem sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacek00 napisał:

Ale kto tam ma jakąś potężną kasę? :) Ten z Merola jechał autem z parku prasowego, żadnej kasy nie ma. Drugi owszem, jest synem bogatego ojca i sam zasiada w jakimś zarządzie - tu można powiedzieć, że ma kasę. Ten z Porsche ma sklep komputerowy w Gdańsku. O reszcie nic nie wiadomo.

Pan z Porszaka ma sieć dyskotek na Podlasiu...da sobie radę.

Już Słowacy zapomnieli że się tam bezkarnie strzela do dziennikarzy jak do kaczek...mają temat na odwrócenie uwagi społecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z Porszaka ma sieć dyskotek na Podlasiu...da sobie radę.
Już Słowacy zapomnieli że się tam bezkarnie strzela do dziennikarzy jak do kaczek...mają temat na odwrócenie uwagi społecznej.
To chyba nie ten pan. Ten z Porsche jest z Gdańska. Wcześniej mówiło się o innym z województwa Warmińsko-mazurskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2018 o 10:04, Łza Włóczynutka napisał:

co widać jakieś zdjęcia z wypadków to ciągle albo bmw albo audi,

Długo nie trzeba było czekać..

https://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-samochod-wjechal-na-chodnik-przy-przystanku-we-wroclawiu-kil,nId,2641329

W dniu 5.10.2018 o 18:07, Commander napisał:

O tym samym myślałem. Teraz będzie kosa na Polaków...

Ja mam wrażenie, że Słowacy mają taką lekką kosę na Polaków już od jakiegoś czasu, i media te nastroje dobrze wykorzystały, To taka woda na młyn.

 

21 godzin temu, Commander napisał:

Już Słowacy zapomnieli że się tam bezkarnie strzela do dziennikarzy jak do kaczek...mają temat na odwrócenie uwagi społecznej.

Centralnie w punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Słowacji sprawcy grozi maksymalnie 5 lat. W tym zdarzeniu zginął człowiek i chciałbym aby sąd wziął to pod uwagę i przykładnie go ukarał. Nie powinno się sprowadzać tego do błędu lub pomyłki jak to czasem media pokazują tylko do "bandytyzmu" drogowego jakiś szaleńców, którzy omyłkowo posiadali prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Helmut napisał:

Na Słowacji sprawcy grozi maksymalnie 5 lat. W tym zdarzeniu zginął człowiek i chciałbym aby sąd wziął to pod uwagę i przykładnie go ukarał. Nie powinno się sprowadzać tego do błędu lub pomyłki jak to czasem media pokazują tylko do "bandytyzmu" drogowego jakiś szaleńców, którzy omyłkowo posiadali prawo jazdy.

Czytałem dzisiaj o tym jak dwóch debili ścigało się w mieście w nocy w Niemczech. Przy okazji wyścigów zabili niewinnego postronnego kierowcę.

Dostali obaj dożywocie pomimo ,że bezpośrednim zabójcą  był tylko jeden debil. Uzasadnienie było takie ,że obaj uczestniczyli w procederze w którym musieli obaj liczyć się ze skutkami takich działań. Tak więc w przypadku słowackim tylko 5 lat i w przypadku tylko jednego to i tak jak wygrana w totolotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jarosław69 napisał:

Czytałem dzisiaj o tym jak dwóch debili ścigało się w mieście w nocy w Niemczech. Przy okazji wyścigów zabili niewinnego postronnego kierowcę.

Dostali obaj dożywocie pomimo ,że bezpośrednim zabójcą  był tylko jeden debil. Uzasadnienie było takie ,że obaj uczestniczyli w procederze w którym musieli obaj liczyć się ze skutkami takich działań. Tak więc w przypadku słowackim tylko 5 lat i w przypadku tylko jednego to i tak jak wygrana w totolotka.

Tak wiem. Byli sądzeni za "umyślne" morderstwo. Trafili na surowego sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.