Skocz do zawartości

inne lampy do przyczepy ?


ARCZ

Rekomendowane odpowiedzi

Tez chcialam sobie zmienic na takie ladne z nowszych przyczep, wyprofilowane i z ladnymi oczkami... niestety w moim plastiku jest wyprofilowane miejsce na lampe, takie dosc duze stopniowane wglebienie, tak ze lampa jest rowna ze sciana i inna nie pasuje buuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ladnie bedzie wygladac :] chromolic cene :]

 

pewnie , ze tak skoro kobitki wydaja na pudry i inne takie pierdółki i nei patrza na cene , to i przeczepka tez ma i ładnie wyglada - chromolić cene :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie , ze tak skoro kobitki wydaja na pudry i inne takie pierdółki i nei patrza na cene , to i przeczepka tez ma i ładnie wyglada - chromolić cene

 

 

dokładnie. panowie, z samochodami nikt nie będzie na czasie, bo auta się starzeją, a przyczepy campingowe to oprócz zabytków pojazdy w których nie liczy się rocznik, tylko właściciel.

a jaki efekt zrobi niewiadówka na ładnych alu 14'', z dobrym wypasem i takimi lampkami ?

 

 

PS

tylko te lampy są troszkę zagięte i nie wiem jak to by wbudować... wydłubać plastik? ma ktoś może koncepcję ?

 

 

Tylko trójkąty trzeba będzie doczepić :hop1:

tak wiem, trójkąty już są. :D

 

Wiesz ile taka lampa kosztuje?

 

w granicach 100-200 PLN. na alledrogo.pl znalazłem nawet za 80 PLN :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te lampy są troszkę zagięte i nie wiem jak to by wbudować... wydłubać plastik? ma ktoś może koncepcję ?

 

Widzę że kolega nie ma jeszcze wprawy w WT no więc dwie podstawowe zasady:

 

1. Dzwon podstawą tuningu.

 

2. Szpachla, szpachla, szpachla.

 

Myślę że od razu dolicz se kostki elektryczne których raczej na alledrogo nie znajdziesz tylko w ASO słone pieniążki będziesz płacił. Przemyśl sprawę jak wymienić spaloną żarówkę w trasie bo to też będzie problem. Mam wrażenie że mało kolega jeszcze majsterkował bo są duże szanse że tak przeróbka ostatecznie nie będzie ani ładna ani praktyczna.

Ja osobiście z niewiadki robił bym klasyka - jedyne co to może ładna felga na chromie :hop1:. Okrągłe "UFO" światła w niewiadce to dla mnie jeden z jej symboli.

Kurde popatrz że nikt w dzisiejszych czasach nie tuninguje syrenki czy kredensa w stylu WT. Ludzie robią je raczej na kultowe klasyki z małą ilością szpachli i dużą ilością chromu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie robią je raczej na kultowe klasyki z małą ilością szpachli i dużą ilością chromu.

 

święta racja :hop1:

 

Przemyśl sprawę jak wymienić spaloną żarówkę w trasie bo to też będzie problem.

 

nie ma żarówek, bo są diody, więc jak się jedna przepali to raczej mechanior.

kolejna sprawa: diody charakteryzują się ogromną wytrzymałością :]

 

osobiście z niewiadki

 

niewiadka to był przykład. mam okazję kupić takie lampki za tanie pieniądze, bo ojca kolega przydzwonił takim passatem.

no a że chcę kupić przyczepę to może bym sobie wymienił - w passacie wyglądają swietnie.

 

zrobi mi ktoś WT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobi mi ktoś WT ?

 

WT (Wiejski Tjuning :] ) zrobi Ci każdy majster na wsi :hop1:

 

Jeśli chodzi o VT to chyba na tym forum nikt się nie bawi w te klocki.

 

Przyczepkę już masz, że światełka chcesz kupować? Bo jeśli masz okazję, ale nie masz do czego ich kupić to tak jak by okazji nie było :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli masz okazję, ale nie masz do czego ich kupić to tak jak by okazji nie było :)

 

oj, znajdzie się miejsce dla nich. myślałem o tych od passata, a jeśli nie, to wpadły mi w oczko takie od sprintera doki. tylko zamiast wstecznego wkręciłbym pomarańczowe żarówki i miał podwójne kierunkowskazy. :)

 

385267036

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zamiast wstecznego ?

 

ps, te lampy zawsze z daleka wygladaja jakby ktos zbil klosze i tak nierownomiernie odpadlo :) przynajmniej ja mam takie wrazenie jak widze w ciezarowkach takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z daleka wygladaja jakby ktos zbil klosze i tak nierownomiernie odpadlo :)

 

 

:) hahahhahaa

 

Dlaczego zamiast wstecznego ?

 

wsteczny mi w przyczepie niepotrzebny, a zamiast niego przyda się drugi kierunek, który zastąpi pierwszą żarówkę w przypadku jej przepalenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.