Skocz do zawartości

Żegnam się z Państwem


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

Tak masz rację  jeszcze lodówa, solar, przetwornica, aku.....   dobra nie wymieniam dalej wiesz że majatek mozna w to wpierniczyć :)  ale luzik spokojnie nie od razu Smoczogród zbudowano małymi kroczkami do celu sie dojdzie :) 
Poszło ogłoszenie - czeka na akceptacje moda, daje jeszcze na CT i moze na jakiego OLXa  - pożyjemy zobaczymy czy ktoś jeszcze muzeum lubi w sumie zasłużyła na dobrą emeryturke poczciwe budzisko było jest bo jeszcze wcale wcale dycha i nie pocięte :)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 26.10.2019 o 20:48, chris_66 napisał:

no i pojechała, do dobrych ludzi :winner: więc mogę spokojnie spaćIMG_8034.thumb.JPG.8511b1c9e5d3925caeaebad055baa7fb.JPG

bo był chętny człowiek do postawienia jej gdzieś na mazurach na zgnicie i zmarnowanie :czerwona:

Bardzo miło było się spotkać i pogadać przy okazji finalizowania transakcji ... 

o budkę będziemy należycie dbać i na zgnicie nie narażać :D 

Holownik - trochę się obawiałem czy nie za mały i nie za lekki ale daje radę, w weekend przymiarka byłą zrobiona - dzieciaku już się łóżkami podzieliły ... teraz ją na zimowanie do hali odstawię i byle do wiosny i w drogę ... 

Dzięki Krzysiek, pozdrawiamy :)

 

Edytowane przez Olo924 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję ?

Nawiązując do poprzednich wypowiedzi - też używamy alkowy najczęściej jako sporej szafki, chyba że tym razem syn z nami jednak pojechał... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2019 o 22:51, smok_wawelski napisał:

...

Relacja z dłubania w puszcze hmmm... tylko gdzie na tym forum ją władowac ?
 

I co wstawiłeś gdzieś? :hmm: bo nie moge znaleść :niewiem: a by się poczytało, popatrzyło ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na CT i tam widziałem ... dlatego myślałem że tu gdzieś jest ... szukałem bezskutecznie więc pozwoliłem sobie dopytać bo może słabo szukałem :niewiem:

 

edit: żeby nie było, to nie narzucam że musi sie znaleść na K.pl

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto napisał że wstawił ?

Nie wstawił bo jeszcze nie ma co - w robocie kociokwik

Parę desek zdjętych z ori deskowania to nie ma co na razie wstawiać.

Armaflex przyszedł dzisiaj

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, smok_wawelski napisał:

A kto napisał że wstawił ?

no nikt ... ale sam pisałeś że gdzie to wstawić wiec widzac dyskusje na CT myślałem że tu też gdzieś jest 

Przepraszam ze wogole zapytałem i juz sie nie odzywam i nie zasmiecam 

Strach sie odezwać ? miłego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie ma strachu :) - na razie po prostu nie ma co pokazywać - parę ori listew zdjętych z paki, dziś przyszedł armaflex i nic więcej nie drgnęło bo w robocie kociokwik

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się miałem nie odzywać ale rzuciłem okiem na Twój ostatni rozkład (sam mam taki) i możesz wykorzystać oryginalną ławke w drugim rzędzie i masz wtedy "prawie" jak fabryka Tylko ja na siedzenie i stolik przeznaczyłem 120cm bo jak sie obróci fotel kierowcy to i tak szału nie ma z miejscem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.