Skocz do zawartości

Żegnam się z Państwem


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O widzicie. Ja o kamperze nie chcę słyszeć. Jedyna opcja to duża integra + przyczepa z czteromiejscowym kabrioletem a to już zestaw za tyle $$$ że nigdy tyle nie wydam na tą przyjemność. Sam kamper i konieczność składania się, wyjeżdżania z kempingu praktycznie codziennie - never, za żadne skarby. 

Chris - przyjemnego użytkowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dudek_t napisał:

O widzicie. Ja o kamperze nie chcę słyszeć. Jedyna opcja to duża integra + przyczepa z czteromiejscowym kabrioletem a to już zestaw za tyle $$$ że nigdy tyle nie wydam na tą przyjemność. Sam kamper i konieczność składania się, wyjeżdżania z kempingu praktycznie codziennie - never, za żadne skarby. 

Chris - przyjemnego użytkowania!

@dudek_t to jest nas dwóch ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, dudek_t napisał:

. Sam kamper i konieczność składania się, wyjeżdżania z kempingu praktycznie codziennie - never, za żadne skarby. 

 

No za żadne skarby nie chcę wyjeżdżać z kempingu. Powiem więcej ja nawet nie chce tam wjeżdżać?

Kamper plus kemping to jakieś kuriozum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kalapan napisał:

Gratulacje , ale przekonasz się, że przy spaniu pod pancerzem duszno :)  No i  żeby spać  to za każdym razem trzeba się na górę wgramolić :)  Wkurzające jak w odpowiednim wieku trzeba w nocy ze dwa razy wstawać :)  No ale kamper panie , a nie jakaś tam buda :) 

Niekoniecznie trzeba tam spać. U nas alkowa robi za podręczny magazyn a śpimy na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, danielpoz napisał:

No za żadne skarby nie chcę wyjeżdżać z kempingu. Powiem więcej ja nawet nie chce tam wjeżdżać?

Kamper plus kemping to jakieś kuriozum?

U nas nie do przeskoczenia. Żona czuje się bezpiecznie na kempingach i koniec dyskusji. Sam sobie mogę gdzie chce ale z Rodziną potrzebny mi kompromis. Zresztą lubię kempingi więc to żaden problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Commander napisał:

Gratuluję Krzysiek. Fajny...

dzięki, ledwo żyję, cały dzień na odszczurzanie - salon i sypialnia, kredens i szafa ogarnięte, pół szoferki też

piecyk naprawiony

jutro łazienka i kuchnia :sciana: i reszta szoferki

6 godzin temu, danielpoz napisał:

Powiem więcej ja nawet nie chce tam wjeżdżać?

Kamper plus kemping to jakieś kuriozum?

dlatego poszedłem w kampera, pora zacząć zwiedzać dynamicznie, a na kempingu na trzy dni można rowerami okolice i sklepy załatwić

50 minut temu, effka69 napisał:

Niekoniecznie trzeba tam spać. U nas alkowa robi za podręczny magazyn a śpimy na dole

taki jest zamysł

8 godzin temu, danielpoz napisał:

No i fajnie. Normalna droga w tym sporcie ze przyczepa z czasem idzie w odstawke. Oby jak najszybciej na moim podworku zaparkowal kamper?

powodzenia w realizacji, tylko pamiętaj o naturalnej kolei rzeczy - namiot, przyczepa, kamper i  ⚰️

7 godzin temu, dudek_t napisał:

O widzicie. Ja o kamperze nie chcę słyszeć. Jedyna opcja to duża integra + przyczepa z czteromiejscowym kabrioletem a to już zestaw za tyle $$$ że nigdy tyle nie wydam na tą przyjemność. Sam kamper i konieczność składania się, wyjeżdżania z kempingu praktycznie codziennie - never, za żadne skarby. 

Chris - przyjemnego użytkowania!

dzięki, ale kamper nie przeszkadza w osiadłym trybie życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2019 o 19:58, chris_66 napisał:

No i stało się emoji33.png

 

e316495153a54d140f967a4c8c4ecc4b.jpg&key=d766f2960e8538df80b30591f3beabe0bbe10bc18c4a32a8c07b50397bd14b48

 

Teraz to już koniec z ogonem i z viatollem

 

c7a6476a38db933a1285651648a42463.jpg

 

Jeszcze budkę sprzedać i już

Patrze, codziennie po kilka wpisów w temacie, ciekawość ludzka się obudziła i mówił mi: "wejdź tam, zobacz co się dzieje"?(z reguły tego nie robię).

Witaj w mniejszości tego forum, alkowa dobra sprawa jako bagażnik (u mnie póki dzieci są będzie sypialnią, teraz naszą z czasem dziecia jednego, a jak bez nich przyjdzie podróży czas, stanie właśnie ona się bagażnikiem), pamiętaj tylko o tym, że "ją masz" podczas wszelakich manewrów, bo to nie są tanie rzeczy podczas naprawy?, a miejsce strategiczne dla szczelności całości konstrukcji (ale to wszystko pewnie wiesz, skoroś na ten typ kampera się skusił). Pozdrawiam, gratulując zakupu życzę miłego użytkowania.

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 21:18, chris_66 napisał:

dzięki, ledwo żyję, cały dzień na odszczurzanie - salon i sypialnia, kredens i szafa ogarnięte, pół szoferki

też piecyk naprawiony

jutro łazienka i kuchnia :sciana: i reszta szoferki

Niektórzy piszą, że kamperem, to tylko na emeryturze :ee:
Trochę mi smutno, że świadomie obciąłeś sobie ogon i tym samym opuściłeś "dumne" grono jego posiadaczy. :]
... a już tak bez żartów, to również ode mnie, szczere gratulacje z powodu kupna nowej "zabawki"!
Taki zakup, to zawsze najprzyjemniejszy moment, a prace porządkowe, które trzeba wykonać, tylko przybliżają wymarzoną chwilę pierwszej podróży.
Myślę, że lepiej, niż przyczepa, właśnie kamper dobrze trafia w Twoje potrzeby.

Życzę Ci dużo zadowolenia z tego zakupu i oby zawsze, bezawaryjnie spełniał wszystkie Twoje plany z nim związane. Ładny jest, chętnie obejrzałbym środek, ale to pewnie dopiero, jak wszystko po swojemu uporządkujesz. Alkowa jest OK, tylko dopóki się nie przyzwyczaisz, to podczas jazdy musisz o niej pamiętać, jak słusznie pisze Polo. Samych udanych wyjazdów Krzysiu! :drive::yes:

PS
Poprzedni właściciel pomysłowo umieścił naklejkę rejestracyjną na szybie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kristofer napisał:

Niektórzy piszą, że kamperem, to tylko na emeryturze :ee:
Trochę mi smutno, że świadomie obciąłeś sobie ogon i tym samym opuściłeś "dumne" grono jego posiadaczy. :]
... a już tak bez żartów, to również ode mnie, szczere gratulacje z powodu kupna nowej "zabawki"!
Taki zakup, to zawsze najprzyjemniejszy moment, a prace porządkowe, które trzeba wykonać, tylko przybliżają wymarzoną chwilę pierwszej podróży.
Myślę, że lepiej, niż przyczepa, właśnie kamper dobrze trafia w Twoje potrzeby.

Życzę Ci dużo zadowolenia z tego zakupu i oby zawsze, bezawaryjnie spełniał wszystkie Twoje plany z nim związane. Ładny jest, chętnie obejrzałbym środek, ale to pewnie dopiero, jak wszystko po swojemu uporządkujesz. Alkowa jest OK, tylko dopóki się nie przyzwyczaisz, to podczas jazdy musisz o niej pamiętać, jak słusznie pisze Polo. Samych udanych wyjazdów Krzysiu! :drive::yes:

PS
Poprzedni właściciel pomysłowo umieścił naklejkę rejestracyjną na szybie ;)

 

dzięki Krzysiu

ogona sobie nie obcinałem, przynajmniej na zauważyłem :thank:

układ poznają wszyscy po wstępnym porządkowaniu, z opisu to wygląda prosto : alkowa nad kabiną, potem salon z podwójnym i pojedynczym stolikami, szafa i na końcu łazienka z kuchnią - pełna klasyka

pierwszą podróż mam już za sobą - 300km do domu , wrażenia pozytywne, jeżdżę od zawsze busami więc gabaryty nie robią wrażenia, trochę buja przy bocznym wietrze i wyprzedzaniu tirów

jak zwykle zakup pod wpływem chwili, budę wymieniłem w lipcu i miała być na rok/dwa, ale trafił się "znajomy" kamper i dalej już poszło :bzik:

sporo szykowania pod siebie mnie czeka, ale zima długa więc może dam radę

a wypady jeszcze w tym roku koniecznie, na ile pogoda pozwoli, bo niestety nie jest to wersja zimowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.