Skocz do zawartości

Żegnam się z Państwem


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@chris_66  Imienniku no ja wszystko rozumiem - Przede wszystkim spóźnione ale 100% szczere gratki nabytku,  serdecznie życzę niech Cie cieszy  i służy  długo i bezawaryjnie 

Nawet nie wiesz jak dobrze rozumiem :)  i jak równie mieszane uczucia mną targają :)

Nie rozumiem tylko czemu taki topic jakbyś jutro miał lecieć w kosmos - weźże go chłopie zmień albo moda poproś  :) 
Przecież kupno kampera wcale nie musi oznaczać żegnam forum karawaning.pl coraz więcej nas tu takich - trza administracje chyba "zgwałcić" coby jaki poddział tu zrobiła w stylu "Długoletni ogoniarz urwał 1 ośkę"

A rozumiem bo .......          no to już wiesz  tyle że mnie jeszcze sporo roboty czeka z zabudową    
ale wcale nie myślę się żegnać z forum nawet jak blaszak stanie się kamperem  :)

 

dawca i biorca - małe2.jpg

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, smok_wawelski napisał:

nie rozumiem tylko czemu taki topic jakbyś jutro miał lecieć w kosmos - weźże go chłopie zmień albo moda poproś  :)

tak kiedyś wyszło i już zostało :lol:nie będę zmieniał

ale idzie na lepsze , na kampera wlepię sobie logo karawaningu , już nawet zamówiłem :yay:

czekam Krzysiu na relację z dłubania w puszce, nie zapomnij o kiblu , bo bez niego to nie będzie kamper :bzik:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu to żart był z topicem - strasznie jakiś taki smutny mi się wydał a przecie temat radosny :)  nowy nabytek trochę męczy  bo ogarnąc trzeba ale później cieszy - przecie z budą tak samo :) 

2 minuty temu, chris_66 napisał:

na kampera wlepię sobie logo karawaningu , już nawet zamówiłem

O i to mi sie podoba :yes: - przecie alkowa to prawie przyczepa bo konstrukcja cz. kempingowej prawie to samo tylko mocniejszy mover ma   :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smok_wawelski napisał:

O i to mi sie podoba :yes: - przecie alkowa to prawie przyczepa bo konstrukcja cz. kempingowej prawie to samo tylko mocniejszy mover ma   :) 

to wcale nie jest śmieszne :lol:

problem jest taki, że o ile lubię wszelkie zabawy DIY to z mechaniką samochodową bardzo się nie lubię :wrrr: , jak muszę to zrobię, ale bardzo cierpię przy tym

a teraz mam dwa samochody do zadbania :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt nie miałem zamiaru zrobić ci przykrości
Ale tak na pocieszenie  -  widzę ze to mechanicznie będzie bliźniak mojego i z podobnych lat - spoko pod machą i zawiecha to prosta konstrukcja - spokój i długie ruchy Krzyś - to prostsze i mniej się pierniczy niż osobówka. U  mnie jest żabojad 2,8HDI na CR 128 kucy a u Ciebie co tam pod machą siedzi ?  pewnie coś z Iveca   2,3 albo 2,8 JTD to były fajne  motory

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, chris_66 napisał:

nie zapomnij o kiblu , bo bez niego to nie będzie kamper

Nooooo jużeś się z "medrcami kamperowymi " pieronie zwąchał :)   spoko spoko jest łazieneczka z tronem kompletna na sobie ją przywiózł blaszaczek spod Mińska a co nie ma lekko niech robi na siebie  kupiony w Ostrowi Mazowieckiej - apropos - jest tam w Grzebowilku sporo dobra wszelakiego do bud i kamperków  jakbyś coś potrzebował to polookaj

Relacja z dłubania w puszcze hmmm... tylko gdzie na tym forum ją władowac ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla Ciebie to blisko - z Kraka średnio  tam dymać no chyba że do Broka na kamp i przy okazji :)
 

O pięknie 2,8HDI - toś mi brat Panie Kolego - mój z 2005  363tysie na blacie ale wsio w Holandii  serwis w cytrynie do końca kapkę mnie straszy ta ilość ale znajome busiarze mówia że to nie jest tak dużo - - zgadzam sie b. ładnie to gada i moc ok  - moc różnie podają jedne źródła 126 drugie 128 kucy w sumie żadna różnica  pan diagnosta wpisał 94kW

Ojtam ojtam - na CT to wiecej pytam niż pisze  o blaszance - demolka zaczyna sie jutro zobaczymy co tam tulipany dechami przykryli  ale nie spodziewamsie złego bo na spodzie byłem i jest super :)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, smok_wawelski napisał:

ojtam ojtam - na CT to wiecej pytam niż pisze  o blaszance - demolka zaczyna sie jutro zobaczymy co tam....................

pisz na CT, większość z K.pl jest też tam, a jak nie ma to trudno, szkoda czasu i sił na dublowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem - jasne że  dublowanie bezsens szkoda czasu a kto kampióra zrobi :) można gdzie zlinkowac i będzie :)
Tu z Peterem zacząłem gadać bo super tego Trafica popełnił :)  takich odrobionych to nawet na CT mało :) 
looknij na zabawke to blaszka diy  nie alkowa ale  odrobiona extra

 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobić wrażenia jak Twoim pożegnaniem hahaha  :) 
Niegłupie, niegłupie :) 

Ale czy rozwałka będzie hmmmmm....  serce boli.....  Już mnie trochę chłopaki z CT sklęli że planuje przeszczep  gratów z budy do kampera   i nawrócili trochę na właściwa wiarę żeby nie rozwalać tylko lunąć   - fakty są takie remont budy  jest zrobiony porządnie bo sam robiłem,  za szczelność łeb se dam uciąć, grube sprzęty sprawne po prostu zakładałem że będę jeszcze jeździł parę lat kurde a Limonka się trafiła po piniadzach i mnie wzięło :)

A  drugi fakt że szramy tu i tam toto ma w końcu jej 41latek stukło  i ciut niedokończona niby niewiele ale trza zrobić parę drobnych rzeczy  i czy ktoś takim zabytkiem będzie chciał jeździć  ale tez fakt że właściwie idąc przeszczepem gratów to  robiłbym pewne rzeczy z musu a kupując graty to można kampa zrobić jak się chce - więc chyba spróbuje sprzedać moja staruszkę  a co służyła wiernie - niech se ma gdzieś emeryturę nawet na działeczce choć spoko do jazdy się nadaje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaż ma sens. Co innego jakbyś miał rozbitka jako dawcę, a dobrej budy szkoda skazywać na poćwiartowanie. W sumie niewiele z tego odzyskasz. Droga Petera jest całkiem fajna - zrobić swoje meble ze standardowymi zabawkami kamperowymi i cywilną lodówką

Tak naprawdę to masz już łazienkę, do tego ogrzewanie z bojlerem i kuchenka ze zlewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.