Skocz do zawartości

Globe-Traveller Pathfinder XS


motorhomepl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mieliśmy okazję osobiście sprawdzić samochód jak w temacie. Opis pojazdu, naszych doświadczeń oraz subiektywną ocenę znajdziecie tutaj: https://www.motorhome.pl/pathfinder-xs-test-praktyczny/

Jeśli ktoś jest zainteresowany tym lub innymi pojazdami polskiego producenta, w miarę posiadanej wiedzy, z przyjemnością odpowiemy na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu czytać całości, ale faktycznie widzę, że jest niemal idealny i mógłbym w takiego celować w przyszłości.

 

czemu niemal ? bo dalej po użyciu prysznica aby skorzystać z WC muszę - wycierać podłogę / zakładać klapki / czekać. A wystarczyło najpierw dać WC obrotowe a na końcu prysznic, co oczywiście robią inni producenci.

 

Ostatnia uwaga - układ w lustrzanym odbiciu byłby korzystniejszy - dostęp do schowka pod łóżkiem od strony markizy dałby lepszą funkcjonalność. Czasem zaparkuje się tak, że stołu się stamtąd  nie wyjmie.

 

więcej uwag nie mam :), ale nie doczytałem o cenie zakupu :)

 

Edycja - teraz widzę, że schowek dostępny tylko od tyłu, także nie mam zastrzeżeń po za prysznicem. Klima z zabudowy działa na czas jazdy ?

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, połączenie WC z prysznicem to rozwiązanie kompromisowe. Nam jednak nigdy to nie przeszkadzało, nie tylko w tym samochodzie.

Co do układu, to problem leży chyba w umiejscowieniu kuchni. Widzieliśmy kampery, zbudowane "odwrotnie", z kuchnią i blatem za tylną kanapą. Jednak, jeśli dużo się gotuje, to lepiej, gdy kuchnia jest klasycznie przy drzwiach, bo wtedy wentylacja też jest lepsza.

 

O cenę zakupu należy pytać przedstawiciela marki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu czytać całości, ale faktycznie widzę, że jest niemal idealny i mógłbym w takiego celować w przyszłości.

 

czemu niemal ? bo dalej po użyciu prysznica aby skorzystać z WC muszę - wycierać podłogę / zakładać klapki / czekać. A wystarczyło najpierw dać WC obrotowe a na końcu prysznic, co oczywiście robią inni producenci.

 

W tym akurat modelu chyba to nie przejdzie bo kaseta wypadłaby na nadkolu. Być może w dłuższej wersji minie i taki układ jak napisałeś byłby idealny. Też mnie drażni mokra podłoga ale cóż dobrze, że zmieściłem prysznic. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...) Klima z zabudowy działa na czas jazdy ?

 

Nie, działa tylko po podpięciu do 230V. Ale jest możliwość dołożenia przetwornicy.

Edytowane przez motorhomepl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.