Skocz do zawartości

Spawana Oś Alko w nowo zakupionej przyczepie ? prośba o radę


rumpel

Rekomendowane odpowiedzi

czytam i tak:

1. Co do przeglądów to się Wam dziwię. Dla czego jesteście zdziwieni?

Przecież to naturalna kolej rzeczy. Ja to widzę tak:

a) przegląd kiedyś, dobry, rzeczowy, wszystko sprawdzane = era analogowa.

B) przegląd z "przymknięciem oka, z wizytą bez ścieżki diagnostycznej = era tranzystorów

c) przegląd na telefon, z samym dowodem = era cyfrowa.

Jak widać, przeglądy podążają za rozwojem świata :P;)  :lol:  :lol:  :lol:

 

2. Co do samej cepki. Jakoś tak mi już któryś raz polecany p.Darek z Częstochowy widnieje w temacie z lipną budą. Z tych co pamiętam to:

a) jakaś Hobby ze zgniłym przodem, odebrana od kupującego po tym jak pochwalił się na forum.

B) ta sama Hobby, sprzedana innej osobie bez informacji o robionym przodzie. Nie pamiętam jak się to skończyło

c) teraz buda ze złamaną osią.

Coś dużo spraw jak na miano dobrego sprzedawcy i człowieka z doświadczeniem. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lepiej ogląd niż opowieść o przyczepie z samym dowodem w garści...hihi

Szykują się spore zmiany w prawie jeżeli chodzi o OSKP.

Rejestracja, cepik2.... będzie się działo....

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strusik ... ale podejmuje rekawice, a sa forumowicze co swiezym forumowiczom gowno sprzedali z pelna swiadomoacia i szli w zaparte...

 

Wiec ja osobiscie Pana Darka szanuje za fakt ze uznaje roszczenia i nie ucieka przed kupujacymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Strusik ... ale podejmuje rekawice, a sa forumowicze co swiezym forumowiczom gowno sprzedali z pelna swiadomoacia i szli w zaparte...

 

2. Wiec ja osobiscie Pana Darka szanuje za fakt ze uznaje roszczenia i nie ucieka przed kupujacymi.

1.Tak to smutna prawda

2.To już bardziej optymistyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi jedno - tak dużo tu na forum użytkowników, a tak niewiele ofert sprzedaży przyczep. Czyżby to pokłosie wspomnianej sytuacji, czy też duży procent przyczep na rynku z wadami, a więc strach na puszczanie ich w ponowny obieg przez forum ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strusik ... ale podejmuje rekawice, a sa forumowicze co swiezym forumowiczom gowno sprzedali z pelna swiadomoacia i szli w zaparte...

 

Wiec ja osobiscie Pana Darka szanuje za fakt ze uznaje roszczenia i nie ucieka przed kupujacymi.

Tu nie będę dyskutował bo jest jak mówisz. To też bardzo ważna sprawa.

Bardziej chodzilo mi o to, że szkoda opinii na takie wpadki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi jedno - tak dużo tu na forum użytkowników, a tak niewiele ofert sprzedaży przyczep. Czyżby to pokłosie wspomnianej sytuacji, czy też duży procent przyczep na rynku z wadami, a więc strach na puszczanie ich w ponowny obieg przez forum ? ;)

 

Przecież co chwilę się jakieś ogłoszenia pojawiają. I nie każdy się pozbywa przecież, a jak się pozbywa to niekoniecznie musi dawać ogłoszenie, bo przyczepa idzie w ręce kogoś z bliższych znajomych. 

 

Przykładowo ja na swoją mam chętnego, mimo że nawet ogłoszenia nie dawałem. A jak chętny zrezygnuje to mam jeszcze 3 innych w kolejce, którzy chcieliby ode mnie przyczepę odkupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, no to zastanowię się chyba nad zamieszczeniem ogłoszenia "kupię przyczepę" - gdyż moje zniechęcenie i zmęczenie wzrasta z każdą oglądniętą budką. Chyba że zejde z wymaganiami jak choćby w przypadku wczorajszego Kip 42 z nadgnitą trochu podłogą zewnętrzną na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem źle zrobiłeś.

Wymiana osi na nową gratis i masz to co chciałeś.

Ja pisałem, że przyczepa będzie miała wymienioną oś, ale kto mówił o nowej...

Ja decyzji nie żałuję. Jak będę chciał cepę do remontu to chcę ją świadomie kupić i z innym budżetem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.