Skocz do zawartości

Gniazdo Pierzaków (nie jaskółcze :) )


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wszystko fajnie :yay:   a kiedy i gdzie :drink:  

 

U takiego jednego :] to  trzeszczy do dziś. ;)

znaczy rozeschła się ? :)

Dziś byłem pogrzebać w schowkach, znalazłem tam jakieś dziwne rzeczy. Dwa dodatkowe stelaże (jeden plastikowy, drugi z delikatnych metalowych rurek, jakieś płachty, dykty .Okazało się, że mam podłogę do przedsionka+plus jakiś gumowy podkład do niej . W ogóle to chyba mam 2 stelaże do przedsionka , czy może jeszcze do czegoś, bo strasznie dużo rurek. A może to od jakiegoś łóżka? Bo jest też 2 materace i deseczki. 2 wagi, kliny, zbiorniki, stopień, wieszaki , zabezpieczenie na koło -takie bardzo pożądane... A

Czy to jest może pas sztormowy ? Pytam bo wydawało mi się, że pas powinien być szerszy i nie mieć plastikowych tych oczek?

post-7469-0-04958100-1488998517_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląnda na sztormiaka.

 

Rurki to sprzedaj u złomiarza ,odzyskasz parę groszy a i cepka będzie lżejsza.   :)                 :palacz:                                                         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest może pas sztormowy ? Pytam bo wydawało mi się, że pas powinien być szerszy i nie mieć plastikowych tych oczek?

śledzie wskazują na pasy sztormowe ,tak jak i taśmy dopinane do przedsionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Haa ! Ha ha! Ha ha ha ha ! Udało się ! Ci co na marzannie byli, pamiętają ile rurek ponad normę było i moją męczarnię, wraz z kilkoma osobami :) Dodam, że jeszcze zostały stelaże od markiz okiennych i kilka "wolnych" ,których już nigdzie nie przypnę. A z tego pomieszanego bałaganu udało się dojść co do czego :)
Do tego okazało się że przedsionek jest bardzo ładny, nie zniszczony wcale i bardzo solidny , np. suwaki są dużo konkretniejsze niż w innych jakie miałem. Nie znałem do tej pory firmy Brand, ale wczoraj tak się przyjrzałem, że jest naprawdę solidny. Szkoda, że pewnie go nigdy nie użyję :) no może kiedyś z raz. Na razie poszedł na strych.

post-7469-0-81018500-1492496498_thumb.jpg

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ty!  :bravo:  

Widzę, że się nudziliście w święta  :]  :]

My jeszcze swojego z worka nie wyjmowaliśmy ale wiem, że też będzie trzeba go rozłożyć choć ten jeden raz  :oslabiony:  do zdjęcia  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ...po kolejnym obżarstwie i błogim lenistwie w oczekiwaniu na kolejne obżarstwo u przyjaciół stwierdziliśmy, że się​ poruszamy. Potraktowaliśmy to jako przyjemność. Początek nie był łatwy. Najgorsze, że te stelaże były zmieszane między sobą, a było ich 3+ to co nam zostało i niewiemy do czego jest... Do rozkminki zostały te (chyba) szafki z białymi kratkami i stelażem metalowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórzę po gusias-s :  Brawo Ty :]

ładnie się prezentuje;]

nawet bym nie wpadł, że owy daszek do przedsionka się doczepia :look: , a szafki/półki tyż poskładaliście :skromny: ?

 

 

poprawka:

pisaliśmy w tym samym czasie :skromny:  - doczytałem

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.