Skocz do zawartości

Gniazdo Pierzaków (nie jaskółcze :) )


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To już widać po meblach że przyczepka jest nowsza, a powiedz mi co to za rura jest pod przyczepką?

To taki schowek na długie przedmioty. Ten model z racji układu nie ma w środku takiego miejsca i ktoś sobie wymyślił coś takiego. Nie likwiduję, może się przydać, choć przedsionka raczej nie będę ze sobą woził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!! I nie miej uprzedzeń do marki. Lepsza porządna i dobrze utrzymana Dacia niż zajechany i pełny parchów Mercedes  :ok:

 

Szerokości !!!!  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Łóżka, czyli powód dla którego musieliśmy pozbyć się LMC (tam mieliśmy jedno 1,40 a drugie 95cm i tu był problem, bo dziewczyny mi podrosły)w ADRII są w zupełności wystarczające :) jedno 1,60 , drugie 1,30 i trzecie piętrowe (z szafek) coś około 60...

 

Czyli są możliwości ;) Syn by się przydał jakiś może ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli są możliwości ;) Syn by się przydał jakiś może ;)

Gusia,nie zaryzykuję, boję się. Mój dziadek miał trzy córki, a ponoć jestem do niego podobny :) Z czterema babami nie dał bym rady, już teraz czasem bliski jestem choroby psychicznej :) No ale możliwości są, nawet jak by były bliźniaki :D Oto taki rodzinny gołębnik :)

Gratulacje !!! I nie miej uprzedzeń do marki. Lepsza porządna i dobrze utrzymana Dacia niż zajechany i pełny parchów Mercedes :ok:

 

Szerokości !!!! :ok:

Kajetan . Już pisałem: większość uprzedzeń zniknęło :) Sam buda i materiały raczej pożądane. (Oprócz szyb i plastiku bakisty)

Zastanawia mnie tylko czemu oni tyle lat klepali ten model praktycznie nie zmieniony (jedynie malowanie i trochę materiały się zmieniały)... czy to taka sprawdzona konstrukcja była?

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem: większość uprzedzeń zniknęło :) Sam buda i materiały raczej pożądane. (Oprócz szyb i plastiku bakisty)

Zastanawia mnie tylko czemu oni tyle lat klepali ten model praktycznie nie zmieniony (jedynie malowanie i trochę materiały się zmieniały)... czy to taka sprawdzona konstrukcja była?

 

Nie ma co się uprzedzać do Adrii, to nie jest żadna Dacia, a zwykła klasa średnia jak inne cepki typu Hobby itp. To jest firma, która tłucze przyczepki od 1965 roku bodajże, więc już ponad pół wieku są na rynku. O czymś to świadczy. Oczywiście Adria w swej ofercie też ma przyczepy lepsze bo ma kilka po prostu różnych modeli i tyle. Na pewno specjalizują się obecnie w kamperach różnych. Za granicą na kempingach, wg moich obserwacji, kampery Adria to naprawdę duży procent.

 

A co do modelu, to faktycznie klepali go długo. A to oznacza, że model był raczej udany. U CIebie na pewno jest całe poszycie z blachy, zarówno z przodu jak i z tyłu. Ma to swoje plusy oczywiście. Bierz pod uwagę, że Adria to głównie ekspansja na Skandynawię (Dania itp) - to oni są głównym rynkiem zbytu. Więc to nie mogą być złe przyczepy chyba.

W bakiście faktycznie plastik słabawy. U mnie popękał koło zamków, ale na szczęście łatwo się go naprawia.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tomeczku rzadko mi się udaje postać więcej niż 5 dni w jednym miejscu. Dla tego mi bardziej przyda się markiza , albo daszek. Muszę w ogóle najpierw zobaczyć co tam mam, bo wydaje mi się jakiś nadmiar stelaża, i jeszcze jakichś innych rzeczy, których nie znam przeznaczenia (jakieś płachty, fartuchy, itp ) . Sam przedsionek wydaje się być jak nowy.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Kto by się z tym szarpał :) Ale zostawię go, bo jak sprzedawałem LMC to zdarzało się, że to było pierwsze pytanie :) i jak mówiłem że nie, to rozmowa się już nie kleiła. Co za naród...

Witaj w klubie. Ja swój przedsionek rozłożyłem raz, aby uznać, że to zupełnie nie dla mnie :)

 

mało tego Jacek, ja kiedyś rozstawiłem w Chorwacji, a później zastanawiałem się jak wejść do przyczepy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś Mariolka chciała głowę urwać jak wyszło że nie wziąłem przedsionka i jest tylko roleta...ja nie lubię dużego przedsionka (rozstawać)...

Ale też znam takich co na 2noce rozstawiają przedsionek i twierdzą, że nie rozstawienie namiotu, to tak jak by postawić budkę bez podpór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo Pierzastych to przecie Gołębnik ;):D

Już zdjęłam buty ... kiedy wejdziemy do środka :)  :bravo:

Nie nie musisz zdejmować :) jeszcze nawet nie posprzątałem w środku. Za to do Was aby wejść, to bezapelacyjnie umyję nawet nogi. Jak patrzę jak dopieszczacie gniazdko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie musisz zdejmować :) jeszcze nawet nie posprzątałem w środku. Za to do Was aby wejść, to bezapelacyjnie umyję nawet nogi. Jak patrzę jak dopieszczacie gniazdko :)

No taaa ... u nas to wiesz ... dywany  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.