Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to sąsiad ma mega wejście na początek :]:]:] będzie bardzo lubiany :laugh:

Może się okazać, że takie zamieszanie skończy się nową drogą. Jak nie z kasy miasta to inwestora. Trzeba być optymistą. Kajetan ja na pierwszy zlot musiałem wyjechać po konstrukcji stalowej nad wykopem pod kanalizację. Później 400m po błocie gliniastym takim że błoto z kół było nawet na dachu auta a przyczepa pomarańczowa do okien po wyschnięciu ;). Strat brak;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan, myślę że tygodnia nie wytrzyma

Może się okazać, że takie zamieszanie skończy się nową drogą. Jak nie z kasy miasta to inwestora. Trzeba być optymistą. Kajetan ja na pierwszy zlot musiałem wyjechać po konstrukcji stalowej nad wykopem pod kanalizację. Później 400m po błocie gliniastym takim że błoto z kół było nawet na dachu auta a przyczepa pomarańczowa do okien po wyschnięciu ;). Strat brak;)

Marta pewnie myła hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dla przypomnienia listy których miało nie być :]   :]   :]

 

Lista chętnych na spotkanie

 

Naklejka zlotowa, oczywiście obowiązkowa  :P   :P   :P

Będą dwa rozmiary mała 10x5 cm i duża 20x15 cm

 

Lista chętnych na wycieczkę do Zamku Lipowiec:

 

:winner:      :winner:      :winner:      I TURNIEJ O PUCHAR CEZARA   :winner:   :winner:   :winner:       

 

 

Lista na pyszny chlebek od Tombra :  :slina:   :slina:   :slina:

 

Lista na pyszne wędliny do pysznego chlebka  :slina:   :slina:   :slina:  

Kiełbasa swojska 24 zł/kg Kiełbasa grillowa  16zł/kg

 

 

 

 

:pub:    :pub:     Konkurs nalewek :pub:   :pub:   :pub:

 

 

Lista przyjeżdżających we czwartek

 

Do zlotu zostało 20 dni, tak więc proszę aby do Chlebka, kiełbasy dopisać się jak naszybciej

bo pewnie tydzień przed zlotem listy pójdą do realizacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-odwiedziłem wczoraj w Bieruniu dwie firmy należące do p. Klaja - Center Camp i Bracia Klaja. Obie firmy przygotują dla nas  na zlot jakieś nagrody i upominki :)

Wychodząc na przeciw zachciankom i oczekiwaniom zlotowiczów zaproponowałem tym firmom,by na miejsce do nas podjechali samochodami firmowymi pracownicy z  najczęściej kupowanymi u nich częściami zamiennymi,krzesłami karawaningowymi i innym sprzętem,na co wyrazili zgodę ,choć sezon się rozpoczął u nich na dobre i nie wyrabiają się z zamówieniami ...

Można też u nich w firmach zamówić wcześniej części ,nie płacić za przesyłkę i odebrać je bez dodatkowych opłat  na zlocie :)

W sobotę od rana będzie można u ich przedstawiciela,który przyjedzie do nas na miejsce zamówić cokolwiek,co mają na stanie,a czego nie będzie miał na tzw."pace"-bo nie załadują całej hurtowni i po południu zostanie to dowiezione na kemping ,gdzie za sprzedaż tych części będziemy płacić na miejscu .Będą też tam  wystawiane rachunki z urządzenia mobilnego :)

W związku z tym ,iż nie wiem jakie będzie zainteresowanie kupnem czegokolwiek o rabatach będziemy rozmawiać z przedstawicielami firmy na miejscu lub załatwiać je indywidualnie :)

 

Miałem też telefony dotyczące przeglądu gazowego. Ustaliłem z szefem firmy Bracia Klaja ,że jeżeli będą chętni na miejsce podjedzie pracownik jego firmy z profesjonalnym urządzeniem ciśnieniowym ,który dokona  przeglądu gazowego naszych przyczep ze zwróceniem szczególnej uwagi na szczelność układu pod ciśnieniem ,jakość podzespołów i części oraz połączeń wężyków itd.

 

 

Koszt przeglądu gazowego oraz wymiany części ,jeżeli zaistnieje taka potrzeba   ( wężyki ok. 20 zł -45 cm  ,reduktory - 43 do 61 zł w zależność od modelu -  w/g cennika firmy ) -bez wystawiania certyfikatu,który jest bardzo drogi  to kwota 30 zł od przyczepy,kampera.

 

Koszt przeglądu gazowego z wystawieniem certyfikatów ( przy skatalogowanych już wcześniej urządzeniach gazowych ) to kwota 250 zł brutto.

 

https://sklep.klaja.pl/pl/p/Przeglad-instalacji-gazowej-wg-normy-G607/6026

 

Tak więc Tomek czy chcesz czy nie powstają następne listy i tak  :

 

Lista na przegląd gazowy - koszt  30 zł :

 

1.

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andrzej myślę że to fajny pomysł, chętnych proszę o dopisywanie się jeżeli ktoś jest chętny na

taki przegląd gazowy, kto się nie dopisze może to zrobić na miejscu bez problemu :ok:

Tomek to ja myślałem,że Ty pierwszy się zapiszesz z tą nową budką -czy jesteś pewien ,że tam wszystko jest ok,czy już gdzieś sprawdzałeś ? :hmm:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja jestem chętny na 100% zresztą na miejscu na pewno będzie więcej chętnych bo nie każdy śledzi ten temat.

Rozumiem Cię Tomek ale orientacyjnie muszę wiedzieć wcześniej  i dać znać gościowi czy są chętni  i ilu ich jest .

 

Lista na przegląd gazowy - koszt  30 zł :

 

1.TOM 3653,czyli Cezar  :)

2.

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisanie na przegląd instalacji gazowej  :yay:

 

 

Miałem też telefony dotyczące przeglądu gazowego. Ustaliłem z szefem firmy Bracia Klaja ,że jeżeli będą chętni na miejsce podjedzie pracownik jego firmy z profesjonalnym urządzeniem ciśnieniowym ,który dokona  przeglądu gazowego naszych przyczep ze zwróceniem szczególnej uwagi na szczelność układu pod ciśnieniem ,jakość podzespołów i części oraz połączeń wężyków ......

 

Miałeś telefony  :]  :-]

 

No bo kto lepiej załatwi niż Ty  :hmm:  :look:  :blagac:  :blagac:  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.