Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wypocząć, poczytać książkę, posłuchać śpiewu ptaków !! Patrząc na zdjęcia powyżej to chyba jest inny rodzaj spotkania. Mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzać moja odmienność w tej sprawie. :hmm:

Stefan nie strasz uczestników, bo spotkanie mimo dużej liczby uczestników będzie spokojne :ok:

 

Hmm. W sumie miałem identyczne na to zapatrywania, ale widzę że będzie ostra walka...pewno nie ma sensu brać rowerów bo podpadnę pod paragraf na drodze.

Co prawda wódy mi nikt nie wleje, ale rozdawać stopery rodzinie przed wyjazdem będzie głupio...

Muszę to jeszcze raz przemyśleć.

Jacek nie słuchaj co mówią przybywaj, a do picia nikt nikogo zmuszać na pewni nie będzie :ok:   :ok:   :ok:

Oczywiście zabawa będzie ale to tam jest duży teren i nie będziesz musiał spać w stoperach. :laugh:

A rowery weź jest tam bardzo fajna ścieżka rowerowa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dalszym ciągu zapraszam uczestników na wyjazd do Zamku Lipowiec

http://zamek-lipowie....pl/glowna.html

 

Od liczby uczestników będzie zależało jak zorganizować transport.

1. Kajetan 2+1

2.  Wersowa 2+2

3. Blazey 2+2

4. Abjan 2

5. Rabca - 2 osoby

6. michalc3 +2 +pies

7.

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze z nami wybrać się na wycieczkę.Ostatnia piesza w góry była rewelka :)

Weronika z Wami to na koniec świata. A co do wycieczki to jeszcze z Kajtkiem ustalę parę rzeczy i się wpisuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na takich spotkaniach nikt nie spożywa alkoholu. Każdy będzie napewno coś miał ze sobą ale do użycia tylko w nagłych i skomplikowanych przypadkach a tak to kawa i herbata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na takich spotkaniach nikt nie spożywa alkoholu. Każdy będzie napewno coś miał ze sobą ale do użycia tylko w nagłych i skomplikowanych przypadkach a tak to kawa i herbata

Przecież to ,że niektórzy pokazali jakieś fotki z alkoholem nie oznacza wcale,że to wszystko zabiorą ze sobą-spokojnie.Miejsca pod przyczepy jest tam dużo ,więc kłopotu z ciszą nikt mieć nie będzie :ee: :ee: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już lepiej się kojarzy tym bardziej że będziemy nad zalewem :]

 

Dobrze, że nie nad ZLEWEM  :ee:  :-]  :?

Bardzo chętnie.

 

Masz już jakieś wstępne przemyślenia co do godziny wyjazdu? Ja myślę, że tak gdzieś 15-16.00 będzie w stanie już startować  :hmm:

Hmm. W sumie miałem identyczne na to zapatrywania, ale widzę że będzie ostra walka...pewno nie ma sensu brać rowerów bo podpadnę pod paragraf na drodze.

Co prawda wódy mi nikt nie wleje, ale rozdawać stopery rodzinie przed wyjazdem będzie głupio...

Muszę to jeszcze raz przemyśleć.

 

Ty tu nic nie przemyśliwuj. Ja się cieszyłem bo wreszcie byłby czas na pogadanie w realu, a nie ciągle tylko przerzucanie się postami. Rowery bierz, chętnie z Tobą pojeżdżę.

Wódę pije ten, kto chce/ Jedynie czego nie da się uniknąć, to że będzie głośno pod wiatą. Postawisz budę daleko i będziesz miał spokój. Jedź i nie gadaj  :nono:  :]  :yay:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz już jakieś wstępne przemyślenia co do godziny wyjazdu? Ja myślę, że tak gdzieś 15-16.00 będzie w stanie już startować :hmm:

 

Wszystko zalezy od tego jak Żonka skończy pracę. Prawdopodobnie dopiero 17.30 dał bym radę ale walczę o to aby szybciej skończyła w ten dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Do spotkania jeszcze trochę czasu zostało. 

Jednak jeśli nic nie zakłóci planów my też pojawimy się na spotkaniu.

Zatem proszę o dopisanie do listy naszej ekipy. (2+1)

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Do spotkania jeszcze trochę czasu zostało. 

Jednak jeśli nic nie zakłóci planów my też pojawimy się na spotkaniu.

Zatem proszę o dopisanie do listy naszej ekipy. (2+1)

Pozdrawiamy.

Jak miło widzieć ziomala z rodzinnych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zorganizujemy grupę rowerową?  Śniegu już powinno nie być a temperatura każda dobra tylko odpowiednio się ubrać..

 

Do grupy, to mnie daleko. Ja jeżdżę od przypadku do przypadku, więc żaden ze mnie kolarz  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.