Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

patrząc na arsenał, to przyznam, że macie zdrowie :)

 

zrobicie w Imielinie głośniejszą imprezę niż te wszystkie dyskoteki razem wzięte :)

 

No masz !!!

To żaden jeszcze arsenał. To malutkie przedbiegi.

Arsenał to był tutaj :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/21161-maj%C3%B3wka-na-kempingu-u-kraka-2904-0305-2016/page-14    post nr. 200   :yay:  :yay:

Faktem jednak jest, że jak ktoś z BRACI LANGOSZOWEJ  coś robi to musi wyjść dobra impreza.

Noooo a czy po tym  mini zlociku ,  będą nas jeszcze chcieli gościć to już inna sprawa   :hej:  :hej:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie będę kupował kabel zasilający do cepki, jaki kupić ?adapter z gniazda przyczepy na zwykłą wtyczkę , to samo z kawałkiem przewodu , czy wtyk do przyczepy i powiedzmy 10m kabla i z drugiej normalna wtyczka ?

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w obu pojazdach - taki "metrowy" kabelek z wtyczką "przyczepową" i klasycznym gniazdem (tak by połączenie było gdzieś schowane - np pod nadkolem na kole przyczepy, warto też mieć takie "boxy" do spinania wtyczek) + do tego już "normalne" przedłużacze... oczywiście też warto mieć przejściówkę ze zwykłej wtyczki na euro...niektóre kempingi takie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie będę kupował kabel zasilający do cepki, jaki kupić ?adapter z gniazda przyczepy na zwykłą wtyczkę , to samo z kawałkiem przewodu , czy wtyk do przyczepy i powiedzmy 10m kabla i z drugiej normalna wtyczka ?

 

palcem wystukane

Gotowca kupisz w sklepach karawaningowych.

Jednak zdecydowanie taniej wyjdzie jak kupisz większym markecie budowlanym Tzw. typ żeński , czyli  wtyczkę do

podpięcia swojej przyczepy, dołożysz do niej ze trzy , cztery metry kabla.z normalną wtyczką z drugiej strony.

Dlaczego aż ze cztery  metry, ano dlatego, że gdybyś kiedyś zdecydował się na kabel na bębnie i przedsionek.

To bęben zazwyczaj jest wtedy w przedsionku . Bęben ma zazwyczaj 4 wyjścia prądowe, do jednego podpinasz adapter do przyczepy a pozostałe można zawsze wygodnie wykorzystać. 

Wszystkie konkrety znajdziesz tu

http://forum.karawaning.pl/topic/12861-przy%C5%82%C4%85czenie-przyczepy-do-sieci-230-v-gniazda-wtyki-przej%C5%9Bci%C3%B3wki-oznaczenia-wymagania/

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wypocząć, poczytać książkę, posłuchać śpiewu ptaków !! Patrząc na zdjęcia powyżej to chyba jest inny rodzaj spotkania. Mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzać moja odmienność w tej sprawie. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wypocząć, poczytać książkę, posłuchać śpiewu ptaków !! Patrząc na zdjęcia powyżej to chyba jest inny rodzaj spotkania. Mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzać moja odmienność w tej sprawie. :hmm:

Stefan widziałeś kiedyś,żeby ktoś komuś na siłę wlewał do gardła alkohol ?

Spokojnie,przecież nie wszyscy są " pijący".Weź więcej książek to poczytamy razem  :yay: :yay:

Weź np.Pana Tadeusza  :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wypocząć, poczytać książkę, posłuchać śpiewu ptaków !! Patrząc na zdjęcia powyżej to chyba jest inny rodzaj spotkania. Mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzać moja odmienność w tej sprawie. :hmm:

 

Hmm. W sumie miałem identyczne na to zapatrywania, ale widzę że będzie ostra walka...pewno nie ma sensu brać rowerów bo podpadnę pod paragraf na drodze.

Co prawda wódy mi nikt nie wleje, ale rozdawać stopery rodzinie przed wyjazdem będzie głupio...

Muszę to jeszcze raz przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wypocząć, poczytać książkę, posłuchać śpiewu ptaków !! Patrząc na zdjęcia powyżej to chyba jest inny rodzaj spotkania. Mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzać moja odmienność w tej sprawie. :hmm:

Możesz jeszcze z nami wybrać się na wycieczkę.Ostatnia piesza w góry była rewelka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.