Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Michał, a nie brakuje Ci czasem jednej załogi na czwartkowej liście ????

 

Sławek jeszcze nie wie czy da rade 

możemy go zapisac z pytajnikiem   

 kudla - przyjazd w czwartek z małym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam czy kurczak jest ważony przed czy po przygotowaniu ...............jeżeli przed to czy z piórami czy bez .............jeżeli po to czy wyrzucone kości zostaną odliczone od wagi kurczaka :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil:

Poległam :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Michał są zapisani ciśnienia nie ma, to są luźne listy każdy może przyjechać kiedy chce. :ok:

A ktoś może jest z Wrocławia?

Napewno wieksza mobilizacja ,jak sie jest na liscie

z Wrocławia Weronika nik wersowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Michał są zapisani ciśnienia nie ma, to są luźne listy każdy może przyjechać kiedy chce. :ok:

A ktoś może jest z Wrocławia?

to jest bardzo interesujące mnie pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wędki bierze ? Bo nie wiem czy brać,sam nie będę siedział

Bilu bierz, tylko musisz uważać bo już jeden pływał po stawku jak mu wędkę na środek porwało,  a jeszcze też innym razem kolega nawet rybki w puszce już wyłowił  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja wiem ze nie każdy czyta ten temat ale na pewno będzie dobre jedzonko :slina:   :slina:   :slina:

Będę jeszcze przypominał co jakiś czas ostatnie kilka punktów które napisałem.

 

Jako że jest dzisiaj 15 marzec obchodzimy dzień cukiernika i piekarza, dlatego składam naszemu

Piekarzowi i Cukiernikowi Tomkowi (Tombr) wszystkiego najlepszego z okazji święta, oby jego wypieki

zawsze były tak pyszne :slina:  i oby nigdy ich nie zabrakło na naszych spotkaniach. :yay:   :yay:   :yay:

Bardzo dziękuję :-D

Na pewno nie zabraknie (no chyba że mnie na 3 dzień ;-P ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpujące info odnośnie cen wyżywienia  :blagac:  :blagac:  :blagac:

 

Poproszę, tak jak wcześniej ( a nie ma mnie na liście...   :] ) 1/2 ptaka i 1 ryba  :blagac:

 

Pociągnę dalej temat pytań   :mlot:  A jakiej marki jest ta ryba ??   :P  

 

No chyba, że 236 postów temu była taka informacja ale ja ją przeoczyłem  :o  :blink:  :hehe:  :hehe:  :-]  :-]


 jego wypieki

zawsze były tak pyszne :slina:

 

Mmmmmm, a te torty...... 

 

post-9355-0-87400500-1489822290_thumb.jpgpost-9355-0-11687100-1489822305_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jest pieczywo? jasne, ciemne, pełnoziarniste, pszenne, żytnie? Tak wiem,że dobre.

Pieczywo pszenno-żytnie wyrabiane ręcznie na naturalnym (prowadzonym od 71 r. przez nas) zakwasie bez dodatku ani 1 g sztucznych gówien .

Duży - 900 g

mały - 600 g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilu bierz, tylko musisz uważać bo już jeden pływał po stawku jak mu wędkę na środek porwało,  a jeszcze też innym razem kolega nawet rybki w puszce już wyłowił  :]

ok biorę ale w razie czego pływasz Ty  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.