Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Częstochowy i chętnie bym pomógł ale sam jestem po zakupie pierwszej przyczepy i moja wiedza jest kiepska o ile nie zerowa jednak widać ze zdjęć gdzie przyczepa stoi. Około kilometra od niej jest warsztat Andrewa i on chyba ma największe doświadczenie z przyczepami. Może będzie chetny do pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ogólnie w dniu oglądania i gdzieś chyba 2 tygodnie po było wszystko Oki ale później jedna strona zaczęła się robi miękka znaczy się sam wydłubalem i woda się dostawała przez wkręt . Naprawiłem to . Znam jeszcze jedna osobę co ma też 420 i mówi że jest Oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w dniu oglądania i gdzieś chyba 2 tygodnie po było wszystko Oki ale później jedna strona zaczęła się robi miękka znaczy się sam wydłubalem i woda się dostawała przez wkręt . Naprawiłem to . Znam jeszcze jedna osobę co ma też 420 i mówi że jest Oki

Tzn ,ze coś było kombinowane czy po prostu starość ?

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku użytkowania i rozmowach z kolegami z forum stwierdzam że jak przyczepa wyjechała z zimowania z garażu w Holandii i przyjechał do PL i poznała nasze dziury plus źle była wypoziomowana akurat ten róg był najniżej i z całego dachu leciała woda w ten róg, sądzę że to wszystko się przyczyniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]  jednak widać ze zdjęć gdzie przyczepa stoi. Około kilometra od niej jest warsztat Andrewa i on chyba ma największe doświadczenie z przyczepami. Może będzie chetny do pomocy?

 

Przyczepa wygląda ładnie (na tych zdjęciach). Może była tam naprawiana :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 420 tu jest 430 dziwne że waga ta sama i dmc nie powinno być coś więcej? Układ fajny bo mnie denerwuje wysuwane łóżka i nie ma możliwość chodzenia po przyczepie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym czy była naprawiana nie wiem ale przed domem sprzedającego często stoi jakaś przyczepa. Nawet na streetview można zobaczyć jakąś Hobby.

 

Ja też nie wiem :niewiem: , a Street View aktualizuje zapisane widoki chyba co kilka lat :hmm: , więc ta widoczna przyczepka zapuściłaby już korzenie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten facet to handlarz ,pisze rewelacja bo inny sprzedający na dzień dobry opuścił 1100 zł za przyczepę dużo nowszą

 

 

to że handlarz to nic nie świadczy żle , ani dobrze, a taki co opuszcza 1100 na wstępnie to wie co robi bo towar albo przeszacował przy wycenie albo jakiś niepewny 

 

Znawcą nie jestem ale ta Hobby to jest przyczepa od pana Darka z Częstochowy możesz jechać w ślepo zawsze ma czyste przyczepy i nie ma się do czego doczepić nam nawet 2 lata temu dowiózł do domu ogladalismy u niego 3 razy bo dla znajomych i zawsze były ok tu jest tylko kwestia rocznika czy ci pasuje

 

Darek jest OK , warto looknąć 

 

Czasami warto. My też kupiliśmy po zmianie droższą niż w założeniach i  zaciskaliśmy pasa żeby ją mieć. 

 

jak jest za co zapłacić to warto na bułce pojechać miesiąc i mieć cos fajnego 

 

ta Hobby na prawdę ładnie wygląda, a rocznik - wg. mnie (i nie będę w tym odosobniony) im starsza tym trwalsza.

 

ma parę wad , jak każda, ale jak się zadba to posłuży trochę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.