Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

penetrując Pag od Novaliji w kierunku Lun widziałem przynajmniej cztery małe kempingi przy morzu, być może to jeden z nich ;)

 

i miły gest,  jako jedni z nielicznych mają język PL na stronie :yes: , choć ceny dosyć spore  58e doba za rodzinkę 2+2 + klimatyczne

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wybierających się do Omisia z małymi dziećmi- w Omisiu wpada do morza rzeka Cetina i temp morza jest niższa niż gdzie indziej. Plaza żwirowa, dno fajne, ale 2 letnia córka po paru chwilach w wodzie robiła się sina i po kompieli. Na brzeg, zmudny proces ogrzewania i .. powtórka z rozrywki... ;)

Dla porównania - rok później byliśmy w Ninie, woda gorąca jak zupa, 1- 1,20m glebokosci. Dzieciaki po 4 godzinach w wodzie non stop, chciały wiecej.

 

Podsumowujac- omis jak najbardziej na TAK ale jak ktoś jedzie z malutkimi brzdącami to lepiej sprawdzać temp morza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wybierających się do Omisia z małymi dziećmi- w Omisiu wpada do morza rzeka Cetina i temp morza jest niższa niż gdzie indziej. Plaza żwirowa, dno fajne, ale 2 letnia córka po paru chwilach w wodzie robiła się sina i po kompieli. Na brzeg, zmudny proces ogrzewania i .. powtórka z rozrywki... ;)

Dla porównania - rok później byliśmy w Ninie, woda gorąca jak zupa, 1- 1,20m glebokosci. Dzieciaki po 4 godzinach w wodzie non stop, chciały wiecej.

 

Podsumowujac- omis jak najbardziej na TAK ale jak ktoś jedzie z malutkimi brzdącami to lepiej sprawdzać temp morza.

To u mnie będzie dokładnie odwrotnie. W ubiegłym roku (2016), ale tez i rok wcześniej (2015) byłem w Nin'ie. Uważam, że jest to "raj na ziemi" dla małych dzieci. Przede wszystkim piasek, płytka woda, pełne bezpieczeństwo dla dzieci i rodziców.

W tym roku obrałem okolicę Omis'a (Duce) ze względu na żwirkową plażę dla dzieciaków ! Mam nadzieję, że temperatura wody będzie "chorwacka", pomimo dopływu górskiej wody z Cetiny - nie "bałtycka" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My odbilismy się wczoraj od kempingu Galeb i pojechaliśmy dalej na południe docierając do miejscowości Zaostrog na kemping Viter. Są jeszcze miejsca, ale z różną dostępnością jeżeli chodzi o długość pobytu na parceli. My zdecydowaliśmy się zostać do poniedziałku i wracamy na Pag albo okolice lub zatoczka w Drage.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez mafik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My odbilismy się wczoraj od kempingu Galeb i pojechaliśmy dalej na południe docierając do miejscowości Zaostrog na kemping Viter. Są jeszcze miejsca, ale z różną dostępnością jeżeli chodzi o długość pobytu na parceli. My zdecydowaliśmy się zostać do poniedziałku i wracamy na Pag albo okolice lub zatoczka w Drage. Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Toć pisałam, że Galeb nieczynny do 18.07. 

Wcześniej Prusiak był na Viterze i uciekł na Dole. Faktycznie tak ciasno na plaży przed Viterem? obok był jeszcze kemp. Dalmacja - działa?

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieklo mi z glowy z tym Galebem. Na plazy sporo ludzi, ale nie tak jak w PL. Dole odpuscilismy, słaby standard, wysokie ceny, no i kawałek do miasta, a chcieliśmy wszystkiego po trochu

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafik-u, Drage z zatoczka to kilka kempingow ale bez stalej dostawy pradu.

Bylem ale tylko sie rozejrzalem bo bez klimy bym umarl.

.

Edit: Na kampie nadal jestem na wylocie z Biogradu i nadal sa wolne miejsca,

Rowniez na dosyc ladnej plazy.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podrawiam z drogi powrotnej... jeszcze z Chorwacji, ale granica tuż tuż. Oczywiście po drodze Węgry. Tylko które baseny?

Dawaj do nas do Papy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ok 20.08 wybieram się z żoną do Chorwacji. Po raz trzeci, pierwszy raz z przyczepą na haku. Wcześniej kilka objazdówek po PL. 

Plan taki:

Wyruszyć w okolicach 20.08 w nocy z Gdańska. Śmigać tak długo jak maleństwo będzie spało. Z przerwą dojechać połowę. Potem jak tylko się da. Jednak pierwszy raz bez "na siłe". Czyli tak jak pójdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.