Skocz do zawartości

II Lubuski spot - Jezioro Kuźnickie 21-23 kwietnia 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kiedy ruszacie, czwartek czy piątek ?  i którędy planujecie jechać   Lubin>Głogów>Sława>Wolsztyn ?

może "spikniemy" się gdzieś po drodze :hmm:

 

około 18:30 - 18:45 w Lubinie pod VW za stadionem, zjazd na Lotnisko?

 

https://www.google.pl/maps/@51.4192721,16.1845298,3a,75y,20.98h,75.03t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9M13EMvMszU3FbME81JQOg!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma czego, jedź, pakuj i wyjeżdżaj. Na święta też jedziemy w kilka zestawików :)

 

budę może wcześniej przywiozę jak czas pozwoli ale święta spędzamy rodzinnie  bo to praktycznie jedyny czas w roku kiedy rodzina się spotyka w komplecie więc Wielkanoc u nas odpada

więc pozostaje mi pozazdrościć i życzyć udanej pogody ;)

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 dla mnie może być bo mieszkam na wylocie z Wro w stronę ZG więc mogę jechać na Lubin tylko jedziecie w czwartek czy piątek ? bo jak praca pozwoli i będzie pogoda skusiłbym się na czwartek

 

ale spot nie jest w czasie Wielkanocy....

 

wiem, napisałem w nawiązaniu do odpowiedzi kolegi @AgaMar , zedytowałem poprzedni post żeby było wiadomo o co chodzi ;)

 

na zlot planujemy jechać normalnie (w czwartek 20 lub piątek 21 kwietnia)

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 dla mnie może być bo mieszkam na wylocie z Wro w stronę ZG więc mogę jechać na Lubin tylko jedziecie w czwartek czy piątek ? bo jak praca pozwoli i będzie pogoda skusiłbym się na czwartek

 

 

wiem, napisałem w nawiązaniu do odpowiedzi kolegi @AgaMar , zedytowałem poprzedni post żeby było wiadomo o co chodzi ;)

 

na zlot planujemy jechać normalnie (w czwartek 20 lub piątek 21 kwietnia)

 

 Wiesz...ja to przy Bartku się już boję cokolwiek napisać...Już 2x się z nim umawiałem i 2x nie dojechałem... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wiesz...ja to przy Bartku się już boję cokolwiek napisać...Już 2x się z nim umawiałem i 2x nie dojechałem... :(

 

Dlatego ja przyjade i bedziesz walił karniaki.... az do 4 promili ;-)

 

PS Suzu my lecim w piatek jak cos razem z coolzizi'ami ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...ja to przy Bartku się już boję cokolwiek napisać...Już 2x się z nim umawiałem i 2x nie dojechałem... :(

życie panie ... ja też nigdy nie mogę być 100% pewny dlatego że mamy dwójkę pociech (1 i 6 l) więc jak któreś zachoruje (co na szczęście nie zdarza się często) to mogą być nici z wyjazdu...

 

ale bądźmy optymistami :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja przyjade i bedziesz walił karniaki.... az do 4 promili ;-)

 

PS Suzu my lecim w piatek jak cos razem z coolzizi'ami ;-)

oki, zobaczymy kiedy będziemy jechać w razie czego dogadamy przed wyjazdem Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapewnić nagłośnienie.

 

No to jest już dwóch nowotomyszan z nagłośnieniem. Mik media również się zaoferował.

Ostatnio grał sprzęt w jakimś JEEP-ie...aż nie chciał kręcić na drugi dzień ;)

Mirek to kto przywozi sprzęt??

Dlatego ja przyjade i bedziesz walił karniaki.... az do 4 promili ;-)

 

 

Ech...z 10 lat temu i owszem. Przy 4 promilach to na parkiet dopiero wchodziłem  :yay:  :jump:  :bevil:

Coś zdegustujemy niewątpliwie Bartek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestem z Lubuskiego, wypadałoby wpaść. Problem w tym, że jeszcze cepki nie mam :D

Proszę zapisać: 2 plus małe dziecko.

Szanse oceniam na 50% - uzależnione od zakupu przyczepki. Obecnie jestem cały tydzień objazdowo w Polsce - szukam przyczepki. Ktoś poleci miejsce gdzie warto zajechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestem z Lubuskiego, wypadałoby wpaść. Problem w tym, że jeszcze cepki nie mam :D

Proszę zapisać: 2 plus małe dziecko.

Szanse oceniam na 50% - uzależnione od zakupu przyczepki. Obecnie jestem cały tydzień objazdowo w Polsce - szukam przyczepki. Ktoś poleci miejsce gdzie warto zajechać?

w Stęszewie jest firma, która na placu zawsze ma kilkanaście sztuk na sprzedaż. Przy głównej trasie z Zielonej do Poznania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.