Skocz do zawartości

Przyczepa z anglii


flopi

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym Nowym Targiem to też nie do końca jest ok. Bo jak do nich dzwoniłem pierwszy raz to mi gostek z informacji wyjechał z zaświadczeniem z ambasady UK lub WK w UK o tym że oni nie mają dowodów rejestracyjnych na przyczepy :look:

Po prostu zależy jak trafisz. Głąby są wszędzie.

Pozdrawiam

niewiem co mam napisać już niewiem jak mam cie na duchu podnieść,moze naśmiewałeś sie z fryzury naczelniczki :look: albo w kasie drobnymi zapłaciłeś i to jest zemsta urzedasów :look: .akitigra bądz dzielny hehehehe :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

już niewiem jak mam cie na duchu podnieść

:look: ja mam luźne podejście do życie więc taka jazda z urzędasami to miła odmiana od szarości dnia codziennego :look:

W piątek powinienem mieć vat 25 i wtedy uderzam do WK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam caly czas , trzymam kciuki co weekendy sie spotykamy i AkiTigra zdaje relacje z postepow w zalatwianiu , a propo Wotr70, ostsnio Wojtek przywiozl ( znalazl w piwnicy wedke), moze sie zarazi :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam caly czas , trzymam kciuki co weekendy sie spotykamy i AkiTigra zdaje relacje z postepow w zalatwianiu , a propo Wotr70, ostsnio Wojtek przywiozl ( znalazl w piwnicy wedke), moze sie zarazi :ok:
wirku gdzie latasz na rybki nad odre czy może do rezerwatu do jelcza.może kiedyś sie wybierzemy razem.ale przyznam że nieznam ciekawych łowisk gdzie budke można dostawić może ty coś masz na oku ,wiesz tak niedaleko nas.nieraz jeżdze na łowisko komercyjne koło wsi nowaki tj za grodkowem tam jest nawet wmiare miejsca na budke ale trzeba rezerwować w tygodniu i nie płacisz za nic tylko za każdą wędke 15 zł za dobe ryb do woli.albo chrząstawa wielka, :look: ale tam to namiocik lub parasol. :look: a tak na nocki to odra i bajkał koło kamieńca wrocławskiego,może jescze czernica wrocławska.pozdro :look:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEMU NIE :look: WYJEŻDZAMY PO 10LIPCA NA URLOP W STRONE NIECHORZA, MOZE PO NA WYPAD WEEKENDOWY 3-4 DNIOWY.NAPEWNO SĄ TAM RYBKI,DUŻO SŁYSZAŁEM O KOBYŁCE ALE ZE STRONY PIKNIKÓW WIEC NIC NIEWIEM O ZAPUSTACH WĘDKARSKICH,ALE OTWARTY JESTEM NA PROPOZYCJE NO I MOŻNA SIE BLIŻEJ POOZNAĆ :look: ORAZ :look: A PROPO BYŁ KTOŚ W TYCH REJONACH JAKI KAMPING WYBRAĆ NIECHORZE MOŻE POBIEROWO LUB COS INNEGO.W OKOLICACH BARDZO DOBRE ŁOWISKA MORSKIE Z PLAŻY RYB SŁODKO LUBNYCH I OCZYWIŚCIE JEZIORKO NIEDALEKO JADE SPRAWDZIĆ A POTEM NA POWROCIE Z TYDZIEŃ W BORACH TUCHOLSKICH MOZE I TAM JAKAS PODPOWIEDŻ :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego miasta jak Londyn... Jest Lądek, Lądek Zdrój. :]:]

 

Po prostu "Miś" powraca. :hop1:

 

Nie ma takiej marki jak Coachman Caravans (tak mam wpisane w przeglądzie) jest Coachman (tak mam wpiasane w umowie KS i tak jest w systemie komputerowym WK)

Więc muszę poprawić dokument z przeglądu i może sie uda w przyszłym tygodniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przebywam w angli i mam zamiar kupic tutaj karawan i pozniej wrocic nim do polski Czy moze ktos dokladnie napisac jakie dokumenty dokladnie potrzebuje i na co ma zwrocic uwage przy zakupie takiej przyczepy abym nie mial problemow przy rejestracji w POLSCE Wiem ze w angli przyczepy nie maja ubezpieczenia i dowodu czy wogole jest warto sprowadzic przyczepe z angli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć umowę kupna sprzedaży i tak na prawdę ona powinna wystarczyć. Ja miałem jeszcze taki certyfikat/homologacje. Zwróć uwagę na numer VIN na ramie, bez niego nie zarejestrujesz budki. W Polsce będziesz potrzebował tłumaczenia umowy KS, przegląd rejestracyjny i w zależności od urzędu VAT25, albo zaświadczenie o niepodleganiu pod VAT25. Co do opłacalności to musisz sam sobie odpowiedzieć, ale przy niskim kursie funta to się opłaca.

 

oooooooo to w weekend szampan :] rozbijamy o przeczepke , moze butelka wytrzyma

 

no ba... wściekle psy już szczekają :hop1::]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przebywam w angli i mam zamiar kupic tutaj karawan i pozniej wrocic nim do polski Czy moze ktos dokladnie napisac jakie dokumenty dokladnie potrzebuje i na co ma zwrocic uwage przy zakupie takiej przyczepy abym nie mial problemow przy rejestracji w POLSCE Wiem ze w angli przyczepy nie maja ubezpieczenia i dowodu czy wogole jest warto sprowadzic przyczepe z angli
kolego przeczytaj wszystkie posty w tym dziale a napewno magisterke napiszesz na6 pozdrawiam :hop1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.