Skocz do zawartości

Najtańsze nowe auto miejskie.


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 Tak poprostu rozbawiły mnie te filozoficzne wywody w tym wątku ... jakieś takie ogólne zblazowanie default_smile.png

Mam bardzo bliskich znajomych, którzy po 8 latach z Avensisem, wymienili na nowego Avensisa, kolejny bliski znajomy zamienił Verso na Verso. W rodzinie są od lat Corolle. Ta marka ma coś jednak takiego, że ludzie pozostają jej wierni.

 

 

 Mój brat też jest wierny Toyocie :-D mimo, że Verso się psuł, i finalnie wywalił 5k na remont silnika to i tak twierdził, że nic się nie psuło, a 150k km dla Diesla to dużo i silnik miał prawo się popsuć :-D I poszedł i kupił następną Toyotę :-D

 

Nie wiem co ta marka ma. Mit bezawaryjności na pewno. Ale to nie tyle moje zdanie co osób, które mają styczność z tą marką na co dzień. Od drugiej strony ;-)

 

Generalnie jestem zdania, że niech każdy kupuje takie auto jakie mu się podoba. Rankingi można sobie wsadzić na półkę z książkami. Zresztą nie znam nikogo, kto przy wyborze auta nowego kierowałby się takimi rankingami. Ludzie raczej patrzą na inne rzeczy, porównują oferty i wybierają to co im najbardziej pasuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko co jest w tej ofercie?


„Hak 1150, wiązka 660, sterownik 1190, zaślepka pod jak i pomalowanie jej 470+200, robocizna ok 1300. W sumie 4970.”




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
W fordzie 4000 za hak w pełni elektryczny.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka




Nie zamierzam im tego płacić, mam czas do wiosny.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, witus napisał:

 


„Hak 1150, wiązka 660, sterownik 1190, zaślepka pod jak i pomalowanie jej 470+200, robocizna ok 1300. W sumie 4970.”
 

 

Ale jaki to hak? Elektryczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi zamontowali przed wydaniem samochodu za 1.400,- zł nie elektryczny, ale jego wpięcie to ok. 10 sekund...

Taka historia;-)

Jestem w stanie poświęcić te 20 sekund kilka razy do roku za 3.500,- zł w kieszeni...

Prawie na mover i aku będzie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zwykły wypinany:

https://www.olx.pl/oferta/hak-seat-leon-st-oryginalny-automat-CID5-IDm4k8K.html

Po zdjęciach widze że to to samo co mam w Superbie II

Elektrycznego nie montują do golfa/octavii/leona. Jest dopiero od passata/superba/kodiaqa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zwykły wypinany:
https://www.olx.pl/oferta/hak-seat-leon-st-oryginalny-automat-CID5-IDm4k8K.html
Po zdjęciach widze że to to samo co mam w Superbie II
Elektrycznego nie montują do golfa/octavii/leona. Jest dopiero od passata/superba/kodiaqa.
 
No to ostro sobie liczą :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maarec napisał:

Ciekawe, bo w tiguanie za ok 4.000 jest elektryczny hak plus chłodnica i wzmocnione zawieszenie z tyłu.

W passacie tak samo 4000. Za to w superbie i kodiaqu ten sam hak juz "tylko" 3500.

Nie za bardzo wierzę w tą chłodnice większą i wzmocnione zawieszenie, no ale głowy nie dam, Tiguana zresztą nie rozgryzałem, ale handlowcy w salonach to takie bajki opowiadać potrafią że szkoda gadać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W passacie tak samo 4000. Za to w superbie i kodiaqu ten sam hak juz "tylko" 3500.
Nie za bardzo wierzę w tą chłodnice większą i wzmocnione zawieszenie, no ale głowy nie dam, Tiguana zresztą nie rozgryzałem, ale handlowcy w salonach to takie bajki opowiadać potrafią że szkoda gadać....
Rozgryzalem to, są a w zasadzie były instrukcje wymiany, montażu większego wiatraka na chłodnicy, są też różne wiązki. Mowa oczywiście o samochodzie do produkcji.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo w tiguanie za ok 4.000 jest elektryczny hak plus chłodnica i wzmocnione zawieszenie z tyłu.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


A to ciekawostka, mamy zamówionego Tiguana z hakiem właśnie i nie bardzo potrafili mi odpowiedzieć czy są jakieś zmiany w aucie ponad to. Również pisałem do VW Polska ale bez odpowiedzi. Jeśli to prawda to tylko na +.

Jedyne co to opóźnia się produkcja i niestety zamiast końcówki tego roku szacują marzec

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko się ciesz. Skoro będzie 2019 to w przypadkubtego auta grubsza kasa jakbyś 3 latka sprzedawał.

Mnie to mówił sprzedawca w VW, Po czym trafiłem w sieci na opis elementów jakie trzeba kupić chcąc ten fabryczny hak zamontować w aucie już gotowym.

Jedyne co martwi to było info, że chyba w 2017 r wszystko idzie już w wersji bida. Jakieś forum VW chyba z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maarec napisał:

Ciekawe, bo w tiguanie za ok 4.000 jest elektryczny hak plus chłodnica i wzmocnione zawieszenie z tyłu.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Chłodnica czy wiatrak? 

Zawieszenie? To dopiero lipa do jazdy na codzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.