Skocz do zawartości

Malbork


bosmanzbryzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@adi - bez urazy ale mamy chyba inne spojrzenie na campingi

pzdr

robert

 

Napisałem swoje uwagi, nie jestem wyrtocznią - mnie sie podobało, choć moze przez ostatnie dwa lata popsuło sie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adi - przypuszczam ze wlascicielstwo odpuscilo jak zobaczyli, ze konkurencji praktycznie nie ma, ale naprawde nie nie mam zadnego do Cie zalu, bo jak przeczytalem to dzisiaj o zauwazylem ze moglo tak to zabrzmiec - absolutnie non-ofence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jadąc na nasz(mój i żony) ulubiony camping 178 no i miejsce w jakim jest położony Jantar port na parkingu zamkowym podziwialiśmy (z daleka niestety) mega zestaw karawaningowy i tak kamper wielkości autobusu może nie tak wysoki lecz dość długi, na dachu dwie klimy za nim przyczepa towarowa pod plandeką z najazdami na tylnej borcie a obok zamiast rowerów do zwiedzania okolicy Mercedes A klasa teraz to myślę że to sen z legolandu ale myśmy to widzieli na własne oczy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Właśnie wróciliśmy z leniego wyjazdu. Jeden z przystanków to był właśnie kemping w Malborku koło zamku. Tak jak pisali inni - pociągi częste - ale ponieważ na codzień mieszkam koło lini kolejowej to ich po prostu nie słyszę. Gorzej natomiast z poziomem sanitarnym - dwa oczka koedukacyjne bez kluczy :-], dwie umywalki zaróno do mycia jak i do zmywania garów, - oraz z przyłączami elektrycznymi - wszyscy podpięci do trzech gniazdek z boku domu - plątanina kabli straszna - no ale przydaje się kabelek 45m. Co do ceny to policzono nas za 4 osoby, samochód i przyczepa na 60 zł. Jedną noc można tam się zatrzymać ale na dłużej - jakoś nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy wczoraj w Malborku - ze zmian na kempingu pojawiło się 5 latarni i do prądu podłącza się przy latarni, że tak to ładnie ujmę :-]:) :)

Traaw była i były kaczki do karmienia bo jakieś bidulki bardzo głodne. Za przyczepę + samochód + 2 osoby i dziecko zapłaciliśmy 80 PLN

Noc spokojna, masa kamperów NL i D, byliśmy jedynymi krajowcami :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się upiekło za samochód+przyczepa+2 dorosłych +córka (szesnastolatka) zapłaciliśmy 70 zł kwit do tej pory za przednią szybą w samochodzie.Było nas 2-3 załogi PL reszta to chyba obrońcy Malborka samo D :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

odświeżę trochę temat - wybieramy się w niedziele na Mazury z przystankiem w Malborku - na jedną noc - może ktos ostatnio przerabiał ten temat i podzieli się informacjami na temat kepingu jak najbliżej zamku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie wróciłem z rodzinką z wakacji :D 

Nasza podróż obejmowała Malbork i część wybrzeża pięknego Bałtyku :) W Malborku zatrzymaliśmy się na naprawdę ładnym campingu "Zamczysko". Jest godny polecenia. Sanitariaty ok. Obok mieści się staw (możesz wziąć wędki) i masz widok na zamek, do którego jest bardzo blisko. Wystarczy przejść przez kładkę na drugą stronę rzeki. 

Podaje Ci stronę, na której dowiesz się wszystkiego, jest też tam mapka, która ułatwi dojazd. http://www.malbork-kemping.eu/dojazd_pl.html

Co do zamku, to trafiliśmy na super przewodnika, który potrafił zainteresować historią tego miejsca. Po godz.17.45 wejście do zamku masz taniej, czyli oprócz mniejszej kolejki (w ciągu dnia są duże) płacisz mniej za bilety. Jest jeden minus, o 19 zamykają część pomieszczeń dla zwiedzających. Średnio zwiedzanie trwa 3-4h, zależy od przewodnika (my chodziliśmy 3h). 

WARTO TAM BYĆ!! 

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszysko co Kolega napisał w poście powyżej z tym, że kemping nazywa sie "Nad stawem", a Zamczysko to chyba nazwa knajpy obok :-). Jestem tu właśnie i mam widok na ciągły korek samochodów wracających znad morza :-). Na kempingu sporo załóg z Niemiec, Holandii, Litwy i Słowacji, polskie rejestracje 3 łącznie z naszą :-). Jutro kurs na Mazury :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejavu? pomyśleć, że cały wątek o Malborku jest tu: http://forum.karawaning.pl/topic/2216-malbork/?hl=malbork

Myślę, że bardzo dobrze, że został odświeżony ten temat, gdyż od 2008 roku bardzo wiele uległo zmianie (na plus dla tego miejsca). To, co jest pokazane na podanej stronie znacznie różni się od tego, co jest w chwili obecnej (odnowione toalety, altanki, przyłącza elektryczne, etc). Wydaje mi się, że warto dzielić się aktualnymi informacjami, a nie tym, co było 5 lat temu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejavu? pomyśleć, że cały wątek o Malborku jest tu: http://forum.karawan...ork/?hl=malbork

 

 

 

Myślę, że bardzo dobrze, że został odświeżony ten temat, gdyż od 2008 roku bardzo wiele uległo zmianie (na plus dla tego miejsca). To, co jest pokazane na podanej stronie znacznie różni się od tego, co jest w chwili obecnej (odnowione toalety, altanki, przyłącza elektryczne, etc). Wydaje mi się, że warto dzielić się aktualnymi informacjami, a nie tym, co było 5 lat temu.  

 

Pewnie, że dobrze! Po to jest forum!

 

Uppppps..... sam się zapętliłem :czerwona: , przecież to ten sam wątek :niewiem: , coś za gorąco chyba w tej Warszawce :kosz: ..... Czas się gdzieś wybrać, w jakieś bardziej normalne rejony :mikolaj:

Edytowane przez MichalKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.