Skocz do zawartości

Krynica Morska-przykre wspomnienia, Szymbark- swietny relaks


zenon1232

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucę i ja dwa słowa do tej dyskusji..

 

Nawet i na Kropówkach da się przeżyć

Da się, ale co to za życie...

Zakopane to jedno z moich ulubionych miejsc. Odwiedzamy go od ponad 20-tu lat i obserwujemy zachodzące zmiany. 20 lat temu w Zakopanem było trochę inaczej... Teraz ludzie mają więcej kasy, więcej podróżują, a gdzie tu pojechać jak do modnego kurortu. W związku z tym przyjeżdżają tam turyści i "turyści". Tam gdzie ludzi bardzo dużo tam i ceny coraz wyższe, normalna rzecz. Stara zasada, jak się da, klienta trzeba skroić.

Zakopane modne, modna i Krynica.

Najważniejsze jest i tak to co my lubimy i gdzie nam jest dobrze. Uwielbiam ciszę, spokój, przeklinam Zakopane, nie nocuję już w nim, a i tak go odwiedzam.

Po prostu "stara miłość"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Krynicy gdyż musiałem sfocić latarnię morską / mam wszystkie zaliczone /.Na parkingu spotkałem stado dzików .Po krótkiej wizycie udałem sie dalej do osady Piaski . Po drodze wspaniałe bezludne plaże mierzei od strony Bałtyku. W Krynicy zjedliśmy z Basia dośc dobry obiad i wcale cena nie porażała. Faktem jest że cudów wielkich tam nie ma. A najlepiej wybrać się tam przed albo po sezonie ! Ja byłem we wrzesniu 2006 i mam bardzo dobre wspomnienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Przepraszam za to pytanie - Krynica, Piaski - rewelacyjne miejsca i ode mnie nie za daleko, bylem pare razy i z budka i bez.

 

Pytanie - czy dalej smierdzi od zalewu czy juz moze nie?

Znaczy sie mozna wytrzymac bylo, ale jednak smierdzialo...

 

J.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Temat o Krynicy, a przewija się oprócz narzekania nawet Zakopane...

Macie namiar na pole/kemp godny uwagi.

Dziękuję

camping przy hotelu Gallus - dla lubiących atrakcje

albo pole biwakowe po przeciwnej stronie ulicy - dla lubiących spokój i ciszę (we czwartek będziemy) a do czwartku od jutra KASZUBY (Szymbark i co nam okoliczni mieszkańcy doradzą):)

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Nie zgadzam sie z tymi opiniami o Krynicy uważam że są krzywdzące miasteczko jak każde inne nad polskim bałtykiem byłem tam wielokrotnie i nigdy nie narzekałem, a w zeszlym roku pierwszy raz na polu namiotowym i bylem bardzo zadowolony super wypad i niedrogi!!!!!!!!

Tak naprawdę przynajmniej ja jadę na wakacje aby wypocząć a nie po to żeby sie lansować i latać po knajpach w celu wydawania pieniędzy. Jak chcę się napić piwa nie muszę go pić w gwarnej knajpie z glośną muzyką za 12 zł a kupoić je w sklepie schłodzone za 2 zyle i wypić na spokojnym kempingu leżąc na leżaczku lub na plaży.

Ale cóż każdy jeździ na wczasy w innym celu. ja poto kupiłem przyczepę żeby było tanio i mieć spokuj i ciszę.


Zapomniałem odpowiedzieć na pytanie jacka w zeszłym roku nie śmierdziało od zalewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.