Skocz do zawartości

Proszę o ocenę przyczepki


COLLINS18

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w Dethleffsie plastikowy przód i tył i - nic. Pękające plastiki to nie reguła. Raczej wina eksploatacji.

Bardziej kwestia czasu i konstrukcji, to jak ze sraczką, albo miałeś, masz,albo będziesz miał, kwestia szcześcia na którą fazę trafisz

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prośba o ocenę tego Hobbita. Marzy mi się piętrowe łóżko dla dzieci. Może ktoś coś zauważy. Osobiście mi się podoba

 

http://olx.pl/oferta/hobby-de-lux-495-rocznik-1998-dmc-1350-CID5-IDgPDwf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o ocenę tego Hobbita. Marzy mi się piętrowe łóżko dla dzieci. Może ktoś coś zauważy. Osobiście mi się podoba

 

http://olx.pl/oferta/hobby-de-lux-495-rocznik-1998-dmc-1350-CID5-IDgPDwf.html

w tej przyczepie te piętrusy są krótkie, brak firanek dziwnie wygląda, jak chcesz to mogę w przyszłym tygodniu podjechać i oblukać podłogę i narożniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim byłym Steckermanie właśnie niewiedzieć czemu przednia ścianka popękała tak, jak Kristof zaznaczył. Do teraz nie wiedziałem dlaczego, a kupującym tłumaczyłem, że to do słońca, bo przecież nie było widać żadnych uszkodzeń mechanicznych w pobliżu tych miejsc. Klejenie nic nie dało, bo te szczeliny po prostu pracowały. Zakończyło się tym, że zakleiłem je białą folią samoprzylepną. Było widać, ale nic nie przeciekało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej przyczepie te piętrusy są krótkie, brak firanek dziwnie wygląda, jak chcesz to mogę w przyszłym tygodniu podjechać i oblukać podłogę i narożniki

Brakuje uchwytów na rowery.

:-)

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim Hobbiku też wyrzucilem firamki.

Krótka piętrówka - nawet 180cm nastolatek się wyśpi na lozku o długości okolo 170-175cm, a one są raczej dla dzieci. U mnie nie ma piętrówek ale tylko dwa łóżka podłużne o dlugosci materaca 185 a od ściany do ściany jest około 190cm.

Brak uchwytów na rowery to też droga sprawa...

Ale najważniejszy jest stan - a na fotkach nie widać nic niepokojacego tak od razu...

Dodam jeszcze że w Hobbikach często bywają kłopoty z oknem w przedniej ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hobby ma fajny układ, kiedyś nam się taki marzył - ale lustrzane odbicie. Ten układ z aukcji może być kłopotliwy z zapakowaniem - nie wiem jak duże schowki są z przodu, ale do podkowy na tyle pewnie też chciałbyś trochę zapakować. Pytanie czy poprzedni właściciel(e) nie woził tam przedsionka i nie przeciążył tyłu. Dla mnie zdrowszy układ to zawsze piętrus z tyłu a z przodu coś z dużymi schowkami - podkowa a najlepiej łóżko francuskie z drzwiczkami serwisowymi.

 

bagażnik na rowery jest, uchwyty może schowane bo stoi na ulicy i kradzież to 20 sekund, warto zapytać lub urwać 100-200zł. Nie wiem ile powinno być warte takie hobby, ale cena wskazuje że to igła i ideał, z drugiej strony to przyczepa z Dani sprzedawana w WLKP :). Niby jestem przewrażliwiony ale z Dani podobno opłaca się sprowadzać głównie to co sprzedaje ubezpieczyciel ew. wypożyczalnia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej przyczepie te piętrusy są krótkie, brak firanek dziwnie wygląda, jak chcesz to mogę w przyszłym tygodniu podjechać i oblukać podłogę i narożniki

Wiadomość wysłana na priv.

 

Odnośnie łóżka piętrowego, to takie jakie jest wystarczy. Tymon ma 4 latka, a Nela 6mc więc pietrus posłuży jeszcze długo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka sprzedana :-/ http://olx.pl/oferta/hobby-de-lux-495-rocznik-1998-dmc-1350-CID5-IDgPDwf.html

 

Oglądałem w poniedziałek knausa z pietrusem oraz hobby. Po zastanowieniu się dochodzę do wniosku, że moja hobby jest jeszcze bardzo ok porównując nowsze przyczepy, które oglądałem osobiście i w Internecie.

Jak to moja żona podsumowała "wiemy co mamy" więc na następny sezon zostaje nasze stare hobby :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.