Skocz do zawartości

place zabaw dla dzieci na kempingach


CamperDiem

Rekomendowane odpowiedzi

W Sandomierzu u Pana Majsaka było chyba całkiem nieźle z placem zabaw :) tylko forumowe maluchy troszkę tam narozrabiały :bukiet:.

 

Zdjęcia wykonane przez Lepciaka

IMG_0517.JPG

IMG_0580.JPG

IMG_0583.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W Poznaniu na Malcie jest całkiem fajny i nowoczesny, choć nieduży, placyk zabaw. W ogóle na Malcie jest super, standard jakiego wcześniej w Polsce nie spotkałem, a jeżdżę po polach campingowych już kilka lat. Mówię o standardzie, bo atmosfera to inna rzecz. Czasem kamping biedny ale ludzie i atmosfera super. Na przykład w Żninie.

 

:bukiet: kpt. Petersen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swolszewice - czyli Borki k. Tomaszowa Mazowieckiego też mają przyzwoity plac zabaw , a w sezonie tor kartingowy , wypożyczalnia czterokołowców , strzelnica sportowa , rowerki , sprzęt pływający , myślę że nie jest źle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co nazywacie przyzwoitym placem zabaw

 

ale chyba nie ma w Polsce czegoś takiego.

 

Byłam w Ambre i Borkach - tak sobie.

 

na innych podobnie

 

Jak zabawki itp urzadzenia są nowe to plac ok ale po jednym sezonie starsze dzieci tak zniszczą że jest wszystko w opłakanym stanie.

 

największy problem to za mało urządzeń do zabawy - jak w sezonie zwalą się dzieciaki to nie można palca wcisnąć.

 

Na Ambre w Łebie jest otyle ok że są 2 place

- jeden dla małych dzieci

- drugi po drubiej stronie kempingu dla większych

 

 

jak sięma małe dziecko to są duże wymagania - my mamy córke 2 latka, przy większych dadzą sobie rade i zawsze w coś się pobawią :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę może troszeczku szerzej a nie tylko o małym kawałeczku jakim są huśtawki i inne urządzonka . Jako że swoich maluchów (starszy syn też nim kiedyś był) woziłem zawsze z sobą po capingach i polach namiotowych więc wyrobiłem sobie spojrzenie na canping pod względem bezpieczeństwa dzieci. Dzieci jak to dzieci bawię się raz tu za chwilkę tam wynajdują sobie zabawy na całym campingu . Cały camping jest dla nich placem zabaw .

Zawsze zwracaliśmy z żoną uwagę na takie rzeczy jak dobre ogrodzenie ,brak niebezpiecznych przedmiotów (sterty gruzu, desek i innych materiałów) a takowe często leżą w zakamarkach naszych campingów. .Zejścia do wody powinny być płytkie ..Dla mnie nieporozumieniem są kopane zbiorniki wodne, głębokie o stromych zboczach nie ogrodzone ! Wtedy mamy po odpoczynku ,trzeba bez przerwy pilnować dziecka ,bo wiadomo woda ciągnie. Przyjazny camping dla dzieci powinien posiadać też dobre zabezpieczenia skrzynek na prąd a ogrodzenie nie może mieć dziur szczególnie w kierunku dróg . Nawet wtedy trzeba pilnować dziecka ale już jakoś na luzie i bez zbędnego stresu ,dlatego szukamy właśnie takich campingów.

A co do samych huśtawek i innych urządzeń to fakt że jest ich mało ,często popsute no ale niestety to już nie właściciele campingów się huśtają tylko nasze starsze dzieci .a na koniec to już narażę się wielu ale napiszę :bukiet: ....: Spotykam różnych właścicieli piesków i tak nieraz się przyglądam ,podobnie było w Sandomierzu .Część piesków chodzi na smyczy (uśmiech w stronę ThOrn-a ) a część sobie biega wiecie gdzie ...do piaskownicy i .....i potem nasze dzieci

Bawią się tam na całego .A widziałem to na niejednym campingu . ......ot takie moje spostrzeżenia a przecież lubię psy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kampingu w Liptovskim Trnovcu (Słowacja) jest plac zabaw cały ogrodzony, a przed ogrodzeniem mały barek z :bukiet: . Tam rodzice sobie siedzą, a dzieci bezpiecznie się bawią. Ogólnie polecam ten kamping. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kampingu w Liptovskim Trnovcu (Słowacja) jest plac zabaw cały ogrodzony, a przed ogrodzeniem mały barek z :bukiet: . Tam rodzice sobie siedzą, a dzieci bezpiecznie się bawią. Ogólnie polecam ten kamping. :)
a kiedy u nas tak będzie ? i plac zabaw i bezpieczny barek dla nas? aby dzieci nas widziały :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.