Skocz do zawartości

kolejny ogon!


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem się powstrzymać...rano zadatkowaliśmy z Krzykaczką nową budę...pojechalim a tam cepka że hoho! Wpuściłem Kachę do środka, se myślę, niech ogląda a ja obejrze z zewnątrz. Wchodzę do środka po pięciu minutach a tam banan na twarzy :) no to mówię jest dobrze, co mogłem sprawdziłem, wygląda na to, że wszystkie ściany twarde i suche (obym się nie mylił), wszystkie sprzęty działają, tylko przegląd gazowy by się przydało zrobić...

i oto ona Adria 502 Exclusive!! :)

MW: 957kg

DMC: 1300kg

1998r. 

post-606-0-22116500-1463235123_thumb.jpg

post-606-0-25929500-1463235127_thumb.jpg

post-606-0-90070800-1463235132_thumb.jpg

post-606-0-18697700-1463235141_thumb.jpg

post-606-0-98463400-1463235147_thumb.jpg

post-606-0-04449100-1463235155_thumb.jpg

Edytowane przez Th0rn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał.  GRATULUJE wam zakupu. Wygląda świetnie, niech wam służy jak najlepiej. Do zobaczenia na zlocie!! Będzie co opijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan na buzi Krzykaczki wcale mnie nie zaskakuje bo ona cały czas się śmieje . :)

Wreszcie ! Bo już myślałem o Was , bidulkach "bezdomnych" a tu proszę . :thank:

Podoba mi się środek . Szczególnie ta podkowa dla Krzykaczki . :lol: Michał , wiesz o co chodzi . ;)

Super !!! Cieszymy się z Wami . :hop1::ok: :ok: :ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki ! :)

nie planowalem tak duzej budy ale jakos tak wyszlo...przekonal mnie stan w srodku, to ze wsio dziala no i najwazniejsze usmiech na twarzy małżowiny :)  w zasadzie duża a nie taka ciężka...ale co lepsze...haha ! musze mieć na nią w chwili obecnej B+E ! :)

Ale boksuje się z wydzialem komunikacji, ktos kiedys dal dupy w starostwie u ktoregos z poprzednich wlascicieli Hondy. Bo byla jako ciezarowy, kratke ktos wyjal i przerejestrowali ja na osobowy. Tylko jakis gamon nie dal jej ponownie do ważenia i diagnostyki. Mam wpisane przy MW 1360kg DMC 2253kg !!! a powinno byc wedle specyfikacji auta 2140kg. i sie boksuje z nimi ! mam nadzieje ze mi to poprawia w dowodzie i nie bede mial wtedy problemu z ciagnieciem jej. w chwili obecnej zadatkowalem i czekam :) :) bo B+E i viatoll :)

Edytowane przez Th0rn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek...wyglada na to jakby poprostu ktos sobie pomalowal bo moze mu wyblaklo czy cos...nie wiem nie wyglada na robione, zmieniane czy cudowane....nie wiem. ale facet sie zarzeka ze juz takie kupil 1,5 roku temu. 

Adam...mysle ze cos sie da ale nie wiem...pewnie jakies weekendowki bo urlop 2 tyg juz mamy zaklepany na domek i zaplacilem tyle zadatku ze nie pyli mi sie teraz tego zrywać ;) bo wtedy nie myslalem ze ogon kupie. pewnie pare weekendowek w lato strzelimy...no i zlot mam nadzieje wrzesniowy...sie moze uda wziąć ze 2 dni urlopu zeby poleciec na 4 dni bo od nas kawalek drogi do Bolkowa ;) Adam, Kasia weszla, popatrzyla...nie chciala podkowy wiem ale tutaj jest tyle miejsca ze nie robila zadnych problemow ;)

Edytowane przez Th0rn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna!! Macie lustrzane odbicie naszej, ja się w takich zakochuję momentalnie ;-) Czytając wcześniejsze posty zastanawiam się, dlaczego Kaśka nie chciała podkowy? No ale... Nie było nas na majowym zlocie, więc znowu coś fajnego nas ominęło pewnie ;-) opowiecie nam, mam nadzieję że wkrótce :-D niech Wam służy Kochani, jest prześliczna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wcześniejsze posty zastanawiam się, dlaczego Kaśka nie chciała podkowy?

Właśnie ! Przecież podkowa przynosi szczęście .  :bzik::)

Najważniejsze , że teraz już chce . "Zobaczyła żaba , że konia kują i sama nogi podstawia ." :lol:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciala bo zajmowala za duzo miejsca. jak zobaczyla podkowe w hobby 450 to powiedziala ze albo taki uklad jak u Ciebie Arek, albo cos z pietrowymi lozkami. a wziela w rezultacie i tak bude ponad 5metrów hahahha :D taka to oto jest moja żona....Zofiaaaaaaa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak w tym kawale jak mąż zobaczył gdy żona przyniosła do domu skrzynke wódki i pyta....mamy dzis jakąś imprezę? a zona: nie, dlaczego? To po co Ci tyle chleba? :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.