Skocz do zawartości

Camp66 - Ściegny koło Karpacza


AngryAnia

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, TomekKnaus napisał:

Niestety żadna z tych miejscówek nie ma takich widoków jak Camp66, ale jest alternatywa

I żadna nie ma takiej restauracji. Camp66 ma też swoje zalety.

Do minusów w ramach ostatniego pobytu zaliczyłbym jeszcze problem z rezerwacją pralki. Niby jest, ale jak chciałem zarezerwować to się nie dało bo trzeba chodzić i pytać. Może za godzinę będzie wolna, a najlepiej przyjść za półtorej. Przyszedłem i się okazało że jakaś pani z Niemiec ma więcej prania i pralka zajęta :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Jestem teraz i nie polecam tego miejsca. Obsługa to jakiś nieporozumienie. Za niekompetencję obsługi gość przyniósł mi karteczkę z ostrzeżeniem że nie zapłaciłem za pobyt. A przypomnę że płaci się z góry za pobyt. Sami nie wiedzą kto zapłacił a kto nie. Poczułem się jak jakiś oszust.

Za drewno na ognisko 110 zł.

Hitem jest to żeby wyrzucić śmieci mix trzeba jechać do Karpacza, albo zabrać ze sobą bo na kempingu nie można wyrzucić?

Ps. Rabat na forum już nie obowiązuje

Ogólnie Chyba się komuś w d... poprzewracało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Zapomniałem podczas moich wpisów o tym wspomnieć. Niby zmieszanych nie przyjmują ale na zdjęciach kosz od zmieszanych jest. 

W obecnej sytuacji lepiej chyba wybrać inne okoliczne pole albo w ogóle pojechać do sąsiadów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 00:19, Voku napisał:

Jestem teraz i nie polecam tego miejsca. Obsługa to jakiś nieporozumienie. Za niekompetencję obsługi gość przyniósł mi karteczkę z ostrzeżeniem że nie zapłaciłem za pobyt. A przypomnę że płaci się z góry za pobyt. Sami nie wiedzą kto zapłacił a kto nie. Poczułem się jak jakiś oszust.

Za drewno na ognisko 110 zł.

Hitem jest to żeby wyrzucić śmieci mix trzeba jechać do Karpacza, albo zabrać ze sobą bo na kempingu nie można wyrzucić?

Ps. Rabat na forum już nie obowiązuje

Ogólnie Chyba się komuś w d... poprzewracało

O w mordę :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 00:19, Voku napisał:

Jestem teraz i nie polecam tego miejsca. Obsługa to jakiś nieporozumienie. Za niekompetencję obsługi gość przyniósł mi karteczkę z ostrzeżeniem że nie zapłaciłem za pobyt. A przypomnę że płaci się z góry za pobyt. Sami nie wiedzą kto zapłacił a kto nie. Poczułem się jak jakiś oszust.

Za drewno na ognisko 110 zł.

Hitem jest to żeby wyrzucić śmieci mix trzeba jechać do Karpacza, albo zabrać ze sobą bo na kempingu nie można wyrzucić?

Ps. Rabat na forum już nie obowiązuje

Ogólnie Chyba się komuś w d... poprzewracało

Dziękuję. Miałem być w tym roku. Skreślam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jackas napisał:

Jest jakiś nakaz kupna drewna, żeby od razu skreślać? Pomyłka w recepcji to chyba nic nadzwyczajnego. Wszędzie są wpadki, wady i zalety. 

Przeczytaj o tych wpadkach. Jak można zarezerwować parcelę, zapłacić z góry i po przyjeździe iść pod płot. Gdyby w międzyczasie zwrócili kasę, bo się trafił wuj generał i trzeba było mu zrobić miejsce...to rozumiem. Ale tak....to zwykłe złodziejstwo. To jest polski sposób prowadzenia biznesu, jak klient dopisuje. Darek przekonał mnie ostatecznie bo go po prostu znam osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rezerwacji to po telefonie do nich usłyszałem że rezerwacje tylko na e-maila, trzeba podać kamper czy przyczepa ile osób i dzieci w jakim wieku (wtf). Ale ogólnie i tak nie mieliśmy rezerwacji zrobionej bo pan na recepcji nie odczytuje poczty O co chodzi?  Normalnie jakieś jaja. Lubiłem ten kemping, ale coś tam ewidentnie szwankuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

byłem, wróciłem ........... zachwytu nie ma. faktycznie widoki fajne ale .... jest sporo tych "ale"

Obsługa generalnie sympatyczna tylko mało ogarnięta, łąka nie była koszona od co najmniej 3 tygodni więc mokro, na stanowiskach (16,18,20 i dalej) stajesz "odwrotnie" czyli trzeba wjechać dyszlem do środka stanowiska co bez movera jest sztuczką cyrkową. Stanowiska utwardzone ale miejsce na przedsionek to syf, kiła i mogiła bo błoto i nie skoszona trawa. Na plus to prąd w cenie bez limitu (mi to akurat lotto ale są tacy co się będą cieszyć) kanaliza (do szarej) na stanowisku to mit bo niby jest rura kanalizacyjna ale od stanowiska 6-7 metrów dalej i wyżej o circa 50cm niż poziom gruntu na stanowisku ... ja np. nie mam przepompowni tłocznej w przyczepie. Prysznice klasy "amerykański obóz wojskowy z wietnamu" co mnie osobiście  doprowadza do szału czyli takie gdzie jest sitko wystające ze ściany na wysokości 2,3 metra. jest wprawdzie normalny prysznic w łazience dla sprawnych inaczej.

Na plus to ogólnodostępna kuchnia z jadalnią  i cały czas ciepła woda (wszędzie bo w zmywakach też ... co nie jest takie oczywiste)

Dojazd ........... w zasadzie to nie ma dojazdu bo ostanie 500m to jakaś ścieżka asfaltowa o szerokości circa 380-450cm i jak się spotkają dwa zestawy to ktoś musi cofać a zakrętów do cholery. Nam się fartnęło bez przygód na dojeździe ale mogło być różnie bo jechaliśmy w 3 zestawy a każda buda 2,5m szeroka.

Widać że właściciel zainwestował kupę kasy i jakoś mało teraz zadbane ................ a szkoda

Myślę że gdyby było skoszone to wrażenie było by lepsze ale łażenie przez kilka dni po długiej mokrej trawie wkurzyła mnie i to bardzo.

Następnym razem jak będę w okolicy to raczej wybiorę inne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy z końcem sierpnia i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wszystko czyste, trawa skoszona, woda cieplutka całą dobę, kuchnia wyposażona jak trzeba. Prysznice czyste, duże, nie wiem co @macieku ma do nich - automaty mają za zadanie oszczędzać wodę. Jedynie dojazd - z tym się zgadzam całkowicie. Ruletka - będzie cofanko czy nie będzie. Nam się udało. A przyczepa też nie mała bo Hobby 650 kmfe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2022 o 14:13, macieku napisał:

na stanowiskach (16,18,20 i dalej) stajesz "odwrotnie" czyli trzeba wjechać dyszlem do środka stanowiska co bez movera jest sztuczką cyrkową. Stanowiska utwardzone ale miejsce na przedsionek to syf, kiła i mogiła bo błoto i nie skoszona trawa.

a odwrotnie nie wolno?

image.thumb.png.f093d67f86278c37e254c65cde240068.pngimage.thumb.png.f093d67f86278c37e254c65cde240068.png

;)

koszenie trawy na wzór pola golfowego, to akurat nie w stylu klimatu jaki jest na Camp66

EDIT

coś zdjęcie nie chce mi się załadować

Edytowane przez filipert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.