Skocz do zawartości

Boże Ciało 2016 - Niedźwiady Małe pole kempingowe "U Sikory"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Strusiu jeszcze nie wiem, prawdopodobnie dopiero po zakończeniu roku szkolnego. Spotkamy się jeszcze więc odbiorę....


Rybeńko żałuj że Cię nie było, nawet Kaczorek wody po śledziach nie zostawił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do SOBOTNIEJ AKCJI POSZUKIWAWCZEJ TOPIELCA,  okazało się, że ów topielec, tej nocy jak zaginął, poszedł na nogach do Konina i stamtąd autobusem do domu do Sieradza. Znalazł się cały i zdrowy około 18ej!! A i nawet nie pamiętał, że był u nas na piwie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A to dopiero 4-ty "zlocik" BC w Niedźwiadkach  :bukiet:   Za kilka lat będzie(...)

(...) nawet nie pamiętał, że był u nas na piwie :):) :)

 

A więc za rok mały jubileusz! Trzeba pomyśleć nad czymś extra jak np lot balonem dookoła komina ;) w Licheniu itp.

 

Taka była impreza! dobrze, że na księżyc nie doszedł!

Swoją drogą ciekawe kto pokryje koszty w sumie niepotrzebnej akcji poszukiwawczo-ratunkowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe kto pokryje koszty w sumie niepotrzebnej akcji poszukiwawczo-ratunkowej...

 

 

Paweł, my wszyscy z podatku za Pogotowie i Policję oraz mieszkańcy gminy za zastęp OSP.

 

Było podejrzenie i wezwanie było zasadne, nikt nikogo nie będzie obciążał w rozumieniu jego czy żony.

Według mnie/Nas z mojej strażnicy lepiej wyjechać do 100 fałszywych niż o jeden raz za mało do rzeczywistego zdarzenia przez to tylko, że ktoś się bał zadzwonić bo może koszty będą.

Kiedyś tak było i wezwania wchodziły w sytuacjach mocno kryzysowych a dziś widać zmianę, ludzie chętniej zadzwonią i powiedzą co widzą lub co podejrzewają a dzięki temu jest szansa dotrzeć szybciej lub pomóc lepiej.

 

Także głowa do góry i obserwujmy jak nam kaska z podatku leci ;) ;) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko rozumiem... Tylko przez czyjąś głupotę i bezmyślność gdy naprawdę będzie potrzeba, zabraknie środków i chęci... Już nie marudzę ale to świetna lekcja odpowiedzialności dla naszych dzieci... I chyba nie tylko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do "Topielca z Niedźwiadów" Łucja (7 lat) opowiedziała w poniedziałek w szkole historię z morałem o psie, który nie trzymał się zasad, pijany wskoczył do wody i się utopił... Nie chcę się nawet domyślać, jak radykalnie zmieniła się opinia o naszej rodzinie w oczach Pani Nauczycielki...:):):) Ale żeby nie było wątpliwości: my nie pływamy pod wpływem alkoholu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur to ta Wasza skoda to na drzewo.....???????

Bo my jesteśmy ekologiczni i jeździmy na paliwa alternatywne.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Paweł ale Ty drogę do domu to szybciutko załatwiłeś ;)

 

Wiesz... jakoś nie ciągnie mnie do domu pełnego wspomnień i symboli...

Ale to chyba zrozumiałe po 21 latach... ech...

Przynajmniej mieliśmy piękny poniedziałkowy poranek ;)

A może kolejny weekend wybierzecie się w to miejsce?

Zapraszam!

post-845-0-17984300-1464899182_thumb.jpg

post-845-0-45841100-1464899194_thumb.jpg

post-845-0-06842700-1464899212_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.