Skocz do zawartości

Boże Ciało 2016 - Niedźwiady Małe pole kempingowe "U Sikory"


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedzę i wspominam , i ochota mnie naszła na piwko z kega :slina:  , ale było dobre , pewnie  dlatego że kolega Sylwek polewał a Darek i Bartek donosił :tuptup: , już nie mogę się doczekać powtórki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, byliśmy na "zlocie" pierwszy raz i pierwszy raz u Pana Piotra, jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, ekipa wspaniała, serdecznie ludzie, zawsze uśmiechnięci i skorzy do pomocy, nawet w pilnowania dzieci... (tu wielki buziak dla Pauli i Roberta), milo wspomnieć i pomarzyć o kolejnym spotkaniu,pozdrawiamy wieszystkich serdecznie ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byliśmy na "zlocie" pierwszy raz i pierwszy raz u Pana Piotra, jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, ekipa wspaniała, serdecznie ludzie, zawsze uśmiechnięci i skorzy do pomocy, nawet w pilnowania dzieci... (tu wielki buziak dla Pauli i Roberta), milo wspomnieć i pomarzyć o kolejnym spotkaniu,pozdrawiamy wieszyngowejstkich serdecznie ☺

No witamy serdecznie, w naszej społeczności karawaningowej, też gorąco pozdrawiamy i cieszymy się że podobało się Wam w Niedźwiadach, za buziaki dziękujemy serdecznie i również ściskamy mocno....... kota też   :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin wita.

 

Dziękujemy wszystkim jak i każdemu z osobna za tak miłe przyjęcie na spotkaniu w Niedźwiadach oraz pomoc w każdej nurtującej nas sprawie. Miło jest spotkać w jednym miejscu tak wielu pozytywnie zakręconych ludzi.

Do domu dojechaliśmy ok 21.30 w niedzielę. Asia tyle się nasłuchała o wężykowaniu przyczepy że nie pozwoliła mi przez całą drogę powrotną przekroczyć 80 km/h. W związku z tym podróż trwała dłużej niż planowałem. Ma to swoje i pozytywne strony, spalanie spadło o 1,5 l/100km.

 

Na pewno się jeszcze spotkamy.

 

Pozdrawiamy wszystkich.

Asia, Artur, Adam i Piotrek

Edytowane przez Arti23 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wrzucić parę fotek i nie wiem jak :niewiem:

Irku klikasz odpowiedź i w prawym dolnym rogu pokazuje się okienko więcej opcji to klikasz i w lewym dolnym rogu pokaze się dodaj plik to klikasz wybierasz z folderu zdjęcie potem jest okienko załącz ten plik to klikasz i na koniec klikasz dodaj odpowiedź...proste hihihihi :lol:

Edytowane przez Roobertino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie noooo, jak patrzę na wszystkie zdjęcia to spotkanie i imprezka przeszły najśmielsze oczekiwania   :ok:  :ok:  :ok:  Ta wspólnota, integracja, zabawa...niespotykane na co dzień, magia miejsca robi swoje :serducha:   A to dopiero 4-ty "zlocik" BC w Niedźwiadkach  :bukiet:   Za kilka lat będzie zbliżony do majówki lub zakończenia sezonu chociaż, chyba to całkiem inny klimat, więc i porównywać nie powinienem ? 

 

ps. Sylwek, nie ogarniasz polewania piwka, ruchy ruchy  :jump:   

Pozdrowienia dla wszystkich  :calus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin wita.

 

Dziękujemy wszystkim jak i każdemu z osobna za tak miłe przyjęcie na spotkaniu w Niedźwiadach oraz pomoc w każdej nurtującej nas sprawie. Miło jest spotkać w jednym miejscu tak wielu pozytywnie zakręconych ludzi.

Do domu dojechaliśmy ok 21.30 w niedzielę. Asia tyle się nasłuchała o wężykowaniu przyczepy że nie pozwoliła mi przez całą drogę powrotną przekroczyć 80 km/h. W związku z tym podróż trwała dłużej niż planowałem. Ma to swoje i pozytywne strony, spalanie spadło o 1,5 l/100km.

 

Na pewno się jeszcze spotkamy.

 

Pozdrawiamy wszystkich.

Asia, Artur, Adam i Piotrek

zapewne drzewo pod łóżkiem stabilizowało budkę :)

Ja mam tylko dwóch Panów na zdjęciu

panowie są nie zastąpieni :) ale brakuje jeszcze jednego "polewacza " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.