Skocz do zawartości

Kamper, czy warto brać - oglądnijcie film i powiedzcie co myślicie?


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie pisałem jeszcze.

Spoko, może czymś międzyczasie się pochwalisz, ja z kupnem się nie spieszę , budę mam dobrą, holownik naprawiony , wakacje za pasem, zanim wyszukasz coś sensownego to też chwila minie

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ten kamperek poszedł. Tj. ktoś kupił.

A my robimy balans zysków i strat - bo z taką zabudową (alkowa i podkowa + stolik i fotele) to mało jest.

Może będziemy mieć jednego - zobaczymy, jesteśmy w kolejce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy kamperka:)

I mam pytanie - wątek w takim przypadku się zamyka, czy zostawia potomnym ku nauce? Bo są dobre uwagi i zdjęcia i mankamentami.

bo film z oględzin kampera to chcemy usunąć jednak z youtuba.

 

Bardzo dziękujemy za dobre rady, uwagi wszelakie i ostrzeżenia.

wiedzy nam przybyło:)

Mamy fajnego Burstnera, w dobrym stanie jezdnym i "budkowym". Ten Burstner to taki z układem kuchenka koło łóżka z tyłu, co daje więcej przestrzeni wewnątrz. Zmieścimy się my i wszystkie graty, a jednocześnie nie jest za duży.

Ogarniamy go po kątach, mechanik jeszcze go obejrzy (na przegląd pojechaliśmy przed kupnem, wyszedł ok).

Będę miała pytanie jeszcze co do wyposażenia Burstnera - w odpowiednim podforum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś szukał to znajomy sprowadza auta i trafiło mu się kamper

fiat ducato de 1998 1900 turbo diesel km 196500 6500 euro plus transport i on chyba na tym zarabia .post-20725-1464036782,63_thumb.jpgpost-20725-1464036795,09_thumb.jpgpost-20725-1464036798,24_thumb.jpgpost-20725-1464036800,87_thumb.jpgpost-20725-1464036803,89_thumb.jpgpost-20725-1464036806,68_thumb.jpgpost-20725-1464036810,34_thumb.jpgpost-20725-1464036816,86_thumb.jpgpost-20725-1464036820,94_thumb.jpgpost-20725-1464036824,81_thumb.jpgpost-20725-1464036830,8_thumb.jpgpost-20725-1464036837,41_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiem na temat auta dostaje takie ogłoszenia na email , jak by co mogę dać namiar ale sądzę że gościu co sprowadza za dużo nie będzie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje. Takie gumoleum na podłodze to raczej własna robota. Poza tym kolorystycznie obicie wejścia do alkowy nie pasuje do materacy - a w większości jest to tan sam materiał. No i kabina - pomiędzy alkową a kabiną z reguły jest plastikowa owiewka robiona na wymiar i klejona do dachu i do alkowy. No i przedni zderzak - kolorystycznie nie pasuje do jasnych plastików. I jeszcze wewnątrz stoły - każdy inny... 

 

Fakt, że łazienka super.

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.