Skocz do zawartości

Langosze IV - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej,

Nikt mnie tam nie uwiązał. Takie ustalenia były na ostatnich Langoszach i na innych spotkaniach. 

Zresztą jak wiesz to nie ja wystąpiłem z zaproszeniem i chęcią organizacji.

Inną sprawą jest, że nie mam nic na przeciw temu miejscu. Baa, mnie się tam podoba. To jedyna okazja

do zrobienia jedynej w swoim rodzaju karawany, która integruje wszystkich przed przyjazdem na pole.

Dobrze wszyscy wiemy, że Czesi mają zdecydowanie inne podejście do pewnych spraw.

Ja bym nie przesądzał bym z góry , że o 10 będą nas wyrzucali z pola. 

Z maila raczej wnioskuję , że późniejszy wyjazd trzeba raczej zgłosić a czym miałoby to skutkować to

dzisiaj mam zamiar się dowiedzieć. Może niczym.

Dzisiaj jestem umówiony z gościem , co mówi dobrze po Czesku i będzie wszystko wiadome.

Kajtek może i czas na zmiany, ale raczej nie na półtorej tygodnia przed wyjazdem.

Padło hasło Langosze , znaleźli się chętni to o co chodzi ?????

Jeśli teraz zastanawiasz się czy nie czas na zmiany, to było zastanowić się przed założeniem wątku a nie

teraz.

Może poczekajmy z dyskusją przynajmniej do momentu aż będzie wiadomo konkretnie do której będziemy 

mogli być na polu w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Andrzej,

Nikt mnie tam nie uwiązał. Takie ustalenia były na ostatnich Langoszach i na innych spotkaniach. 

Zresztą jak wiesz to nie ja wystąpiłem z zaproszeniem i chęcią organizacji.

Inną sprawą jest, że nie mam nic na przeciw temu miejscu. Baa, mnie się tam podoba. To jedyna okazja

do zrobienia jedynej w swoim rodzaju karawany, która integruje wszystkich przed przyjazdem na pole.

Dobrze wszyscy wiemy, że Czesi mają zdecydowanie inne podejście do pewnych spraw.

Ja bym nie przesądzał bym z góry , że o 10 będą nas wyrzucali z pola. 

Z maila raczej wnioskuję , że późniejszy wyjazd trzeba raczej zgłosić a czym miałoby to skutkować to

dzisiaj mam zamiar się dowiedzieć. Może niczym.

Dzisiaj jestem umówiony z gościem , co mówi dobrze po Czesku i będzie wszystko wiadome.

Kajtek może i czas na zmiany, ale raczej nie na półtorej tygodnia przed wyjazdem.

Padło hasło Langosze , znaleźli się chętni to o co chodzi ?????

Jeśli teraz zastanawiasz się czy nie czas na zmiany, to było zastanowić się przed założeniem wątku a nie

teraz.

Może poczekajmy z dyskusją przynajmniej do momentu aż będzie wiadomo konkretnie do której będziemy 

mogli być na polu w niedzielę.

 

Belmondo ma rację. Lepiej się nie odzywać. 

 

Zatem, ja tu tylko moderuję i przy tym pozostanę. 

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondo ma rację. Lepiej się nie odzywać. 

 

 

Kajtek.

Słuchaj Belmonda , dobrze radzi, i lepiej na tym wyjdziesz.

Jeszcze się nie spotkałem z sytuacją aby zapraszający, czy prowadzący wątek.

Pisał na kilkanaście dni przed wyjazdem, że może czas na zmiany

 

Po rozmowie z Panią Janeckową wiem już wszystko.

Doba na kempingu faktycznie kończy się o 10.

Natomiast jeśli jakaś załoga będzie chciała zostać dłużej ( a raczej wszyscy będą chcieli ) to

trzeba to zgłosić na recepcji i wtedy jest dopłata od 50 koron od załogi i możemy być do 18 ze wszystkim.

50 koron od załogi to jakieś 9 zł. Nie wydaje mi się aby taka cena kogoś powaliła z nóg.

 

Tomku !! czekamy na projekt nalepki  :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek.

 

Jeszcze się nie spotkałem z sytuacją aby zapraszający, czy prowadzący wątek.

Pisał na kilkanaście dni przed wyjazdem, że może czas na zmiany

 

Czy ja napisałem, że czas na zmiany w tym roku?

 

A Ty się uczepiłeś......  :oslabiony:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie problem dopłacić jak mają taki regulamin i po sprawie,tym bardziej jak ceny są dla nas dobre.

Przy okazji,zabieram siekierę i w związku z tym obwieszczam bezczelnie że jestem od tej chwili samozwańczym kierownikiem ogniska :] pzdr Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji,zabieram siekierę i w związku z tym obwieszczam bezczelnie że jestem od tej chwili samozwańczym kierownikiem ogniska :] pzdr Jurek

Tak nieśmiało sobie myślę, że dyrektor ogniska mógłby się

wpisać też na listę na drzewo.

No chyba, że poświęci trzonek od siekiery  :lol:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście worek drewna też zabierzemy, tym bardziej że mamy drewno owocowe :]

Chcemy też przy okazji zaprosić wszystkich na kaszankę z wątróbką z cebulką w  sreberku z grilla elektrycznego pokrytego teflonem :]

Kaszankę mamy sprawdzoną,od wielu lat kupujemy na hali mięsnej w Tychach i jest smakowo zawsze pyszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Czechów i ich podejścia do klientów na kempingu, to chyba osobna historia. Właśnie niedawno miałem okazję poznać inny kemping, gdzie toalety i prysznice czynne 24 godz na dobę. Tyle tylko, że w niedzielę się z kempingu wymeldowali prawie wszyscy, a ja chciałem zostać do wieczora. No i zostałem, ale ponieważ bez dopłaty, to te toalety czynne 24/dobę okazały się po 11:00 zamknięte. To chyba ich lokalny folklor. Obsługa na kempingu miła, wszystko załatwione, jak należy, ale godzina wybiła, kible zamknięte. I co takim zrobisz? Poszliśmy do kempingowej knajpki - na szczęście ciągle otwartej, zamówiliśmy napoje i poszliśmy do kibelka w knajpce ;)

Kajtka wpis co do zmiany kempingu zrozumiałem tak, jak to opisał - może warto by pomyśleć o zmianie. Zmianie na przyszłe lata. Teraz już sprawa zamknięta i może nie warto bić piany na ten rok. Ale na przyszły już warto by pomyśleć. Tak, wiem, miejsce piękne. I jest gdzie połazić po okolicach. Ale... czy jedyne? A może jednak znajdziemy na przyszły rok coś nowego?

 

Co do drewna, to postaram się coś zebrać ze sobą, ale na pewno nie będzie to owocowe. To raczej takie typowo opałowe w stanie ... Niektóre kawałki trzeba czasem złapać, żeby nie uciekły ;) Ponieważ nie planujemy na ognisku raczej czegoś piec (pieczonki będą? Nawet jeśli to i tak w zamkniętym garze), to nie będzie przeszkadzało. To drewno owocowe, to ja bym proponował sobie zachować. Dobre do wędzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie problem dopłacić jak mają taki regulamin i po sprawie,tym bardziej jak ceny są dla nas dobre.

Przy okazji,zabieram siekierę i w związku z tym obwieszczam bezczelnie że jestem od tej chwili samozwańczym kierownikiem ogniska :] pzdr Jurek

Uważajcie na Jurka -bo  w Januszkowicach też był kierownikiem ogniska .................. a potem na szybko musiałem zmontować zastępcę :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

Jurek wierzę w Ciebie  :yes:  :yes:  :yes:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek, dopisz proszę  Rudi66 na listę śpiących pod Decathlonem. 

Michał ewentualna zmiana miejsca i dyskusja . Czemu nie , temat na zimowe wieczory jak znalazł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.