Skocz do zawartości

Langosze IV - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że tak. Kajtek stara się zadbać o potrzeby wszystkich i przypilnować, żeby nikomu nie stała się krzywda. Ale myślę, że się dogadamy bez większych problemów. Chwała zaś Kajtkowi, że pomyślał o ewentualnych punktach konfliktowych. Choćby nawet na wyrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na ogół nie było. Nie pamiętam jednak nazwy mieściny, gdzie byliśmy. Jak znam życie, to Lila pamięta. Nie wiem, czy wyjazd nie został przesunięty na wcześniejszą porę, więc stąd mogą być obawy Kajtka. Ale na upartego, to się dogadamy przecież na miejscu, prawda? W końcu nie musi być wyjazd zgodnie z dzwonkiem. Godzina wyjazdu jest w pewnym sensie orientacyjna. Jak zresztą większość list. Qrde, znowu się rozpisuję...

Jasienica. Spoko damy radę. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie o poranku.  :D

 

Dziś wyjazd na majówkę, więc przez kilka dni, możliwe, że nie dam rady uzupełnić list itp. Nie wiem, czy będę miał dostęp do WiFi.  :niewiem:

 

Jeśli coś by się zmieniło, proszę kogoś, kto będzie śledził na bieżąco, o grupowanie nowych zgłoszeń, w miarę możliwości. Jeśli oczywiście nagle zacznie ich przybywać :]  Bo jak będę musiał wyławiać zgłoszenia do list, z 20 stron  :P  ;)  to mogę kogoś pominąć  :blink:

 

Taka moja drobna prośba  :blagac:

 

Życzę wszystkim udanej majówki  :ok:

 

 

Pewnie, że tak. Kajtek stara się zadbać o potrzeby wszystkich i przypilnować, żeby nikomu nie stała się krzywda. Ale myślę, że się dogadamy bez większych problemów. Chwała zaś Kajtkowi, że pomyślał o ewentualnych punktach konfliktowych. Choćby nawet na wyrost.

 

:ok:  :ok:   :yay:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że zdjecie nie dotarło do Tomka. Wysłałem więc drugi raz zarówno na pocztę, jak i na PW. Tomku, daj proszę znać, czy teraz dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku ładna pogoda sprzyjała, więc wycieczki rowerowe były udane,choć krótkie bo parę km w lewo i prawo od kempingu.

Mamy nadzieję że i w tym roku pogoda sprzyjać nam będzie więc rowery zabrać wypada. Przyglądając się mapie okolicy - mamy zamiar objechać jeziorko z miejscowości Karolinka następnie pojechać na plażę mniejszego jeziorka Vsetinska Bećva gdzie można zjeść i bażanta wypić,nawet złotego :)

Interesująco też wygląda trasa w przeciwnym kierunku z Karolinki przez Kobylska następnie przez Bzove-Solań i zamykamy koło w Velkich Karlovicach /mogłem źle opisać nazwy miejscowości ale wiadomo o co chodzi :) /

Spróbujemy odbić jakieś mapki chociaż kartridż wyschnął :( będą pomocne dla większej grupy rowerowej.

Zabierzcie rowery bo ścieżki rowerowe i cała okolica jest bardzo piękna i malownicza. pzdr B&J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek, pls dodaj nas do noclegi pod decathlonem.

 

Wera, przecież jesteś :hmm:  :look:  Wpisałem Cię jeszcze przed wyjazdem  :hmm:  

Proszę dopisać:

 Robak 2+1 (11 lat)

 

Kajtek proszę dopisz mi na listę  Rudi66 2 osoby

 

 

Zrobione  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Kajetan to ja też poproszę o wpisanie na listę 2+2 ( 8 lat i 11 miesięcy), mam nadzieję że ktoś się do tego czasu podejmie naprawy naszego auta i bedziemy mieć czym ciągnąć naszą cepkę, a co do noclegu pod decathlonem to jeszcze zobaczymy bliżej wyjazdu. Pozdrawiamy i dziękujemy za super majówkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Kajetan to ja też poproszę o wpisanie na listę 2+2 ( 8 lat i 11 miesięcy), mam nadzieję że ktoś się do tego czasu podejmie naprawy naszego auta i bedziemy mieć czym ciągnąć naszą cepkę, a co do noclegu pod decathlonem to jeszcze zobaczymy bliżej wyjazdu. Pozdrawiamy i dziękujemy za super majówkę ;-)

 

Proszę bardzo, witaj Aniu  :bravo:

 

Tylko czemu AngryAnia ????? Ty wcale Angry nie jesteś. Ani ciut ciut  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.