Skocz do zawartości

Langosze IV - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Proszę bardzo, witaj Aniu :bravo:

 

Tylko czemu AngryAnia ????? Ty wcale Angry nie jesteś. Ani ciut ciut :ok:

Hehe Kajetan ale słodzisz, po tylu dniach twierdzisz że nie jestem Angry? A może liczysz jeszcze na te przeprosiny Edytowane przez AngryAnia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Kajetan ale słodzisz, po tylu dniach twierdzisz że nie jestem Angry? A może liczysz jeszcze na te przeprosiny

 

Mówię, co widziałem. Pewnie jeszcze mało widziałem..... :niewiem: 

 

Jakie przeprosiny :hmm: ????? Znowu czegoś nie pamiętam z wyjazdu  ????  :look:  :hmm:  :pad:  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię, co widziałem. Pewnie jeszcze mało widziałem..... :niewiem: 

Ehhhh to dużo nie pamiętasz :P

 

Jakie przeprosiny :hmm: ????? Znowu czegoś nie pamiętam z wyjazdu  ????  :look:  :hmm:  :pad:  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mówię, co widziałem. Pewnie jeszcze mało widziałem..... :niewiem: 

Ehhhh to dużo nie pamiętasz :P

 

Jakie przeprosiny :hmm: ????? Znowu czegoś nie pamiętam z wyjazdu  ????  :look:  :hmm:  :pad:  :-]

Ehh w takim razie dużo nie pamiętasz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj na kemping. Oczywiście , że możemy przyjechać. Cennik jak 

w ubiegłym roku.

Przypomniałem , że w ubiegłym roku pomiędzy 12 a pierwszą  wyłączono nam prąd i zamknięto toalety .

Powiedziałem , że tak nie powinno być i że chcemy wiedzieć do której będzie prąd i dostępne toalety.

Janeckowa  powiedziała  " przyjeżdżajcie to się dogadamy "

Więc piszę do nich maila z takim zapytaniem.

Bo jak znam życie to jak się tam już pojawimy to nie będą skorzy do jakichś ustępstw.

Musimy jak co roku zabrać drzewo.

Więc jeśli ktoś ma jakieś możliwości zabrania trochę drzewa, to bardzo proszę o deklarację przywiezienia.

Sprzęt grający.

Czy ktoś ma coś takiego i przywiezie. Czy mam gdzieś pożyczyć ( Irek powoli zaczynamy Ci się kłaniać )

To by było na razie tyle.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek zacznij proszę listę na przywiezienie drzewa.

Możesz zacząć ode mnie.

 

Dostałem maila od  Janeckowej, pozwolę go sobie wkleić

 

Dobrý večer, ano můžete přijet. Ceny za kemp jsou stejné jako vloni. Doba odjezdu je v 10 hodin, kdo chce odjet později je třeba to nahlásit na recepci. Viz ceník na www.machuzky.cz. Budeme se těšit. Janečková  

 

Jutro spróbuję do niej zadzwonić i dopytać na czym polega zgłoszenie późniejszego wyjazdu z pola i czym

ewentualnie skutkuje. Czy trzeba coś tam dopłacać, czy może wystarczy jej to zgłosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek zacznij proszę listę na przywiezienie drzewa.

Możesz zacząć ode mnie.

 

Zrobione  :skromny:

 

 

Dobrý večer, ano můžete přijet. Ceny za kemp jsou stejné jako vloni. Doba odjezdu je v 10 hodin, kdo chce odjet později je třeba to nahlásit na recepci. Viz ceník na www.machuzky.cz. Budeme se těšit. Janečková  

 

Tu niby będą się cieszyć, a o 10.00 wyganiają z kempingu. Coś tam się psuje... :hmm: Ja nie pamiętam, żeby ktoś w pierwszym, czy drugim roku spotkań, nas wyganiał. Powinni jeszcze po rękach całować za taki zastrzyk gotówki. W Pokrzywnej nikt nawet nie pisnął o wyjeżdżaniu o jakiejś godzinie. Tam gdzie bylismy teraz w HU, na majówce, godzina wyjazdu była narzucona ale była to 14.00 !!! A nie 10.00  :look:

 

 

Jutro spróbuję do niej zadzwonić i dopytać na czym polega zgłoszenie późniejszego wyjazdu z pola i czym

ewentualnie skutkuje. 

 

Czym skutkuje? Wysupłaniem dodatkowych koron czeskich  :]   :ee:  :krzykacz:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ich "sztywność " mnie dobija.Łaskę wielką robią,że zarobią-śmiechu warte :)

 

Może jedna czas na zmianę miejsca spotkania.....  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jedna czas na zmianę miejsca spotkania.....  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Żeby była jasność-mało jest prawdopodobne,bym przyjechał na te Langosze ,bo mnie nie będzie w kraju .Nie będę wypowiadał się w kwestii zmiany miejsca,bo za chwilę ktoś mi zarzuci ,ze nie jedzie ,a dyskutuje.

Jak znam Marka -to będzie się trzymał tego miejsca i tyle.Najlepiej jak Bartek zadzwoni do niej i dogada się z nią po czesku,co do godziny wyjazdu-oczywiście bez dopłaty (przy tym standardzie kempingu żadnej łaski nie robi )  i po problemie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.